דרוש מידע אוטובוסים בבית שמש, מסוכן לנסוע???

התותח

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
לאחרונה אני שומע שם מלא סיפורים על הנהגים בבית שמש והיום זה הגיע לשיא

הבוקר בבית שמש חרדי צעיר שנסע באוטובוס קו 13 של חברת סופרבוס מצא את עצמו לבד עם נהג ערבי כשהוא מצלם אותו ומכריח אותו לומר כמה פעמים "אני אוהב ערבים ושונא יהודים"

מדובר בחסיד ז'יקוב שעלה בישעיהו הנביא ולמזלו הרע בנחל קישון לפני נהר הירדן נשאר לבד עם הנהג

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לאחרונה אני שומע שם מלא סיפורים על הנהגים בבית שמש והיום זה הגיע לשיא

הבוקר בבית שמש חרדי צעיר שנסע באוטובוס קו 13 של חברת סופרבוס מצא את עצמו לבד עם נהג ערבי כשהוא מצלם אותו ומכריח אותו לומר כמה פעמים "אני אוהב ערבים ושונא יהודים"

מדובר בחסיד ז'יקוב שעלה בישעיהו הנביא ולמזלו הרע בנחל קישון לפני נהר הירדן נשאר לבד עם הנהג
למה הסיפור הזה נשמע לי מומצא?
או שאני תמים?

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

arons

משתמש פעיל
יצא לי להתלונן רק שבוע שעבר על הנהגים הערבים ימ"ש של חברת סופרבוס בבית שמש
הזוי ממש מה שקורה פה, נהג ערבי נוהג באופן מסכן חיים, נשים וילדים עפים מצד לצד ושמעירים לא הוא משתולל ומקלל...
הבעיה היא שאפחד לא טיפל בפניות שלי....
חייבים לעשות משהו לפני שיקרה משהו...

צ'יק צ'אק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
וואו זה כל כך מפחיד-נס לפחות שזה בחור ולא ילד קטן

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למה הסיפור הזה נשמע לי מומצא?
או שאני תמים?
אם הסיפור ממוצא אני לא יודע
בכל אופן מופיע במבזקי העדכונים במייל
מזעזע: הבוקר בבית שמש חרדי צעיר שנסע באוטובוס קו 13 של חברת סופרבוס מצא את עצמו לבד עם נהג ערבי כשהוא מצלם אותו ומכריח אותו לומר כמה פעמים "אני אוהב ערבים ושונא יהודים" חדשות המדיה

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אם הסיפור ממוצא אני לא יודע
בכל אופן מופיע במבזקי העדכונים במייל
מזעזע: הבוקר בבית שמש חרדי צעיר שנסע באוטובוס קו 13 של חברת סופרבוס מצא את עצמו לבד עם נהג ערבי כשהוא מצלם אותו ומכריח אותו לומר כמה פעמים "אני אוהב ערבים ושונא יהודים" חדשות המדיה
אולי זה לקוח מפרוג??:):)

געצל4

משתמש רשום
הבנתי שמגיע חברת נתיב אקספרס מקווה שיש שירות יותר טוב

טנק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מקווה לתחלופה הולמת לחברת סופובוס המזעזעת.

התותח

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
עדכון:

חברת סופרבוס זימנה את הנהג לבירור במשרדי החברה בבית שמש והוא הושעה מיידית מעבודתו בחברה.

במקביל הבחור ואביו הגישו בשעות הצהריים תלונה במשטרה שהבטיחה לטפל במקרה במהירות.

מחברת סופרבוס נמסר:
עם קבלת המידע החל בירור מעמיק של נסיבות המקרה כשבד בבד הנהג הושהה מעבודתו עד לבירור הנסיבות. יודגש כי החברה רואה בחומרה כל מקרה אלימות על כל סוגיו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה