טיול אגם בית זית או הסכר

הכי הכי טוב

משתמש פעיל
איך ניתן להגיע הכי קרוב עם רכב רגיל לא ג'יפ לאגם עדיף אזור הסכר
אני רוצה לקחת לשם ילדים בלי לסחוב אותם דרך ארוכה
חיפשתי מקום קרוב, הוויז לקח אותי לתוך ישוב בית זית מרחק רציני מאוד מהאגם
מישהו מכיר עם נסיון לפני 17 שנים הייתי אבל שינו את הדרך לגמרי אני רוצה מישהו עדכני
אשמח לקישור לוויז
תודה רבה

**Moko**

משתמש פעיל
כשנכנסים ליישוב עוצרים בכניסה (היכן שמתאפשר)
הולכים טיפה אחורה ואז יש שביל מצד ימין של הרכב שאיתו הגעתם, הוא מתפתל כלפיי מטה ופשוט צריך לזרום איתו. מרחק ההליכה הוא בערך 10 דקות ומגיעים ממש לשם

מרים אדריכל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כשנכנסים ליישוב עוצרים בכניסה (היכן שמתאפשר)
הולכים טיפה אחורה ואז יש שביל מצד ימין של הרכב שאיתו הגעתם, הוא מתפתל כלפיי מטה ופשוט צריך לזרום איתו. מרחק ההליכה הוא בערך 10 דקות ומגיעים ממש לשם
בדיוק מה שרציתי לכתוב.
ההליכה מעט קשה למטה, זה לא שביל סלול לגמרי (לא מתאים לעגלות) אבל הכי קרוב בהליכה

**Moko**

משתמש פעיל
באמצע הדרך הוא הופך להיות סלול ועובר בין בתים

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שימו לב רק שהאגם לא מלא במים.
לפני שבועיים הוא היה ממש מלא וכל הזמן שואבים לצערינו את המים
ולפי מה שראיתי כבר אין הרבה, אולי יש מים באזור הסכר שאת זה לא רואים מהחלון אצלינו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה