WINDOWS 11 - מומלץ??

שיראל♥

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
ואגב עוד שאלה שלא קשורה לנושא, איך אני יכולה לקבל התראות בשולחן העבודה כשאני מקבלת מיילים חדשים או לדוג שיש התראה חדשה בפרוג?
(אני מקבלת התראות למיילים רק מהתוכנה של הדואר של ווינדוס ואני לא אוהבת אותה, אני רוצה לקבל מהג'מייל, יש כזאת אפשרות?!)

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש לי 11 על 2 מחשבים:
אחד לפטופ מיושן
והשני מחשב מקצועי חדש.

יש מס' באגים הזויים כמו שבהפעלת וידאו
כל החלונית הפוכה בהיפוך מראה:
הדקות, סרגל ההתקדמות. זה מעצבן ברמות נוראיות.

בנוסף, באחד המחשבים אין אפשרות ללכידת מסך.

האופציה ששנוי שם הקובץ דורש עוד לחיצה מיותר - ג''כ מקשה מאוד.

המחשבים איטיים
אבל העיצוב יפה בכללי.

נ. ב. יש לי 10 על מחשב מקצועי ישן
ומבחינת ההרגשה - הוא הרבה יותר מהיר.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יש לי 11 על 2 מחשבים:
אחד לפטופ מיושן
והשני מחשב מקצועי חדש.

האופציה ששנוי שם הקובץ דורש עוד לחיצה מיותר - ג''כ מקשה מאוד.

המחשבים איטיים
אבל העיצוב יפה בכללי.

נ. ב. יש לי 10 על מחשב מקצועי ישן
ומבחינת ההרגשה - הוא הרבה יותר מהיר.​
לפי התיאורים אלו באגים שקרו בגירסאות הראשונות של וונידוס 11 תשדרג...​

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
דרך אגב, אני לא יודעת אם יודעים את זה או לא אבל אפשר להזיז שהסרגל יתחיל מימין...

⌨chaya⌨

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
מנסה להבין על מה את מדברת...
פותחת וידאו בשלוש אפליקציות אפשריות: 'סרטים וטלוויזיה', 'תמונות' ו'נגן מדיה' החדש והנוח.
בשלושתם הוידאו נפתח ישר כולל הסרגל וכו'.
להפך, בווינדוס 10 היה באג שהשם של התמונה/הסרטון היה בשמאל למעלה ביחד עם ה X ועכשיו זה הסתדר.
אולי צריך לסדר בהגדרות. נשמע מוזר שלא מאפשר.

נ.ב

משתמש רשום
עיצוב גרפי
לגבי הסרגל משימות אפשר להזיז לימין
ואם מדברים אל החיסרון של גרירת קבצים זה מעלה בעיני... (אפשר להעתיק את השורה של המקום
וללכת למקום אחר ושם להעתיק ממש מקל למי שלא התרגל)
ואפשר לעשות צילום מסך על ידי הממקשים שיפט+ וינדוס+S
וחוץ מזה כל דבר שהיה קיים ב10 נמצא גם ב11
רק צריך למצוא...
או שבאמת יש הבדל בין שדרוג לבין התקנה
אני קניתי את המחשב עם 11 וממש מרוצה
ולסיכום
כל דבר חדש צריך להתרגל אחרת תישארו תמיד באותו מקום

תיקון קוראים

משתמש פעיל
לגבי הסרגל משימות אפשר להזיז לימין
ואם מדברים אל החיסרון של גרירת קבצים זה מעלה בעיני... (אפשר להעתיק את השורה של המקום
וללכת למקום אחר ושם להעתיק ממש מקל למי שלא התרגל)
ואפשר לעשות צילום מסך על ידי הממקשים שיפט+ וינדוס+S
וחוץ מזה כל דבר שהיה קיים ב10 נמצא גם ב11
רק צריך למצוא...
או שבאמת יש הבדל בין שדרוג לבין התקנה
אני קניתי את המחשב עם 11 וממש מרוצה
ולסיכום
כל דבר חדש צריך להתרגל אחרת תישארו תמיד באותו מקום
יש לציין שבעוד מספר שבועות צפוי עדכון גדול לווינדוס 11, שיחזיר את הפונקציות של גרירה, הצמדה וכו'. זאת מלבד דברים חדשים רבים, כמו אפשרות של תיקיות בתפריט ההתחל ועוד

Shmuly12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
  • Microsoft הסירה תפריט תלוי הקשר מלא עבור שורת המשימות, כך שהאפשרות להפעיל את מנהל המשימות חסרה.
זה עדיין כאן... (לחיצה ימינית על אייקון ווינדוס)
1661079692761.png

L1234

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אחרי התקנה של וינדוס 11 - אין לי שמע במחשב
איך אפשר לתקן את זה?

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה