דרוש מידע TINECO S7 יש לכם?

בלתי נראית

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
החיטוי הוא למים הנקיים ולא המלוכלכים.
לגבי הייבוש זה נכון.
אני לא מוציאה את המברשת לייבוש ויש ריח חלש של עובש.
אני משתמשת עם חומר שיש לו ריח חזק אז הוא מעלים מאד מהר את הריח הרע
באיזה חומר את משתמשת?

המענין

משתמש פעיל
נראה שיורד המחירים משמעותית לטינקו s7

למען שמו

משתמש פעיל

לאה קורניק

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
האם הטינקו לריצוף מט משאיר סימנים על הריצפה ?
אשמח לתשובות מנסיון ...

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מכשיר טינקו חדש שמשנה את התמונה!!
לא כ"כ חדש

חסרונות?

פחות מתאים למי שרוצה להרים הכל מהכל מהרצפה. כלומר אם אתם מאלו השואבים צלחת קורנפלקס שנשפכה לארוחת הבוקר, פסטה ואורז בארוחת הערב – עדיף לכם דגם ללא קיטור, עם רולר פתוח, כגון הTineco Floor ONE S6.

מערכת הקיטור מעולה לחיטוי והסרת כתמים שונים – כלומר לשטיפה תכלס שאנו עושים רוב הזמן ומה שגורם לרבים לשטוף ידנית…אולם גם מצמצמת את המרווחים כך שהרבה לכלוך גס – לא ישאב טוב.

אפרסק עסיסי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
האם צריך להוציא את השקע כשהטינקו מוטען לגמרי?
או שמא משאירים את הטינקו שבועות שלמים כשהוא מחובר לחשמל?
זה יכול להיהרס אם זה מחובר מדי הרבה זמן לחשמל?

אהרן מתוק

משתמש רשום
עימוד ספרים
אני רכשתי במחסני חשמל
S7 מקורי מהיבואן הרשמי יוניקו עם שנתיים אחריות
במחיר משוגע של 3,600 ש"ח
גם אני לא האמנתי, עד שהמוצר הגיע אלי הביתה
שאגב הגיע במשלוח חינם עד הבית בפחות מ-24 שעות
או שתנסו באתר שלהם, שם יש לכם אפשרות להגיש הצעה, תכניסו את פרטיכם, ותציעו הצעה סביבות 3,633 ש"ח ומעלה, ואו שתרכשו במחיר הזה, או שתחכו כמה שעות, והם יחזרו אליכם להציע לכם מחיר... (לא מחייב...זה מה שהיה אצלי)
או להתקשר אליהם ישירות שראיתם שיש מחיר כזה

נ.ב. אין לי שום אינטרס בהם!! נטו הכרת טובה, ועזרה לציבור.

ריקי ק.

משתמש מקצוען
יוצרי ai
האם הטינקו לריצוף מט משאיר סימנים על הריצפה ?
אשמח לתשובות מנסיון ...
הטינקו לא עושה סימנים אלא החומר רצפה.
אני השתמשתי בתחילה בטינקו ולא היה טוב לרצפה וגם הריח לא משהו (ניסיתי 2 ריחות שלהם), ניסיתי של ג'ונוסון וכנ"ל ופשוט עברתי למה שהייתי שוטפת איתו רצפה קודם- כף נוזל כביסה אריאל למיכל. לקח לרצפה יומיים להתרגל והיום עובד מעולה!
האם צריך להוציא את השקע כשהטינקו מוטען לגמרי?
או שמא משאירים את הטינקו שבועות שלמים כשהוא מחובר לחשמל?
זה יכול להיהרס אם זה מחובר מדי הרבה זמן לחשמל?
אין בעיה להשאיר במטען. הוא נכבה אוטומטית כשמגיע ל100%.

מעבר לקשת

משתמש פעיל
אני רכשתי במחסני חשמל
S7 מקורי מהיבואן הרשמי יוניקו עם שנתיים אחריות
במחיר משוגע של 3,600 ש"ח
גם אני לא האמנתי, עד שהמוצר הגיע אלי הביתה
שאגב הגיע במשלוח חינם עד הבית בפחות מ-24 שעות
או שתנסו באתר שלהם, שם יש לכם אפשרות להגיש הצעה, תכניסו את פרטיכם, ותציעו הצעה סביבות 3,633 ש"ח ומעלה, ואו שתרכשו במחיר הזה, או שתחכו כמה שעות, והם יחזרו אליכם להציע לכם מחיר... (לא מחייב...זה מה שהיה אצלי)
או להתקשר אליהם ישירות שראיתם שיש מחיר כזה

נ.ב. אין לי שום אינטרס בהם!! נטו הכרת טובה, ועזרה לציבור.
אם קיטור או בלי קיטור

logy

משתמש צעיר
יש גם דמי יבוא
1726837155288.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה