דרוש מידע TINECO S7 יש לכם?

מסוקרנת

משתמש פעיל
בלת’’ק
נהנית מאד מהמוצר!
מנקה טוב ושומר על בית נקי כל השבוע.
לגבי שטיפה שבועית, תלוי... המטבח כמובן מתלכלך יותר ובבית עם ילדים צריך פעם בשבוע שטיפה יסודית יותר. בחדרים, זה ממש יכול להחליף שטיפה שבועית.
לגבי s5, לגבי הפער במחיר, כמובן שכל אחד יעשה את שיקוליו. אבל בs7 בניקוי עצמי יש גם יבוש של המברשת. ככה שפעם בשבוע אני כן מוציאה ומנקה ומיבשת יותר טוב, אבל בשאר הזמן, אחרי כל ניקוי (ויש כמה כאלה ביום...) אני רק מפעילה את הניקוי העצמי של המכשיר.
איפה זה הייבוש של המברשת ?
את לא מוציאה בכלל את המברשת מהמקום כל השבוע ? היא לא מסריחה לך ?

שיר ג

משתמש חדש
אשמח למידע אמין לגבי הטינקו לא משנה איזה s האם באמת מנקה את הבית כמו עם שטיפה עם הרבה מים
מנקה כתמים במטבח אחרי בישולים לשבת ?
נכנס לפינות ? האם הוא באמת במקום שטיפה או רק ליום יום לשמור על הבית נקי

den

משתמש רשום
עריכה תורנית
אשמח למידע אמין לגבי הטינקו לא משנה איזה s האם באמת מנקה את הבית כמו עם שטיפה עם הרבה מים
מנקה כתמים במטבח אחרי בישולים לשבת ?
נכנס לפינות ? האם הוא באמת במקום שטיפה או רק ליום יום לשמור על הבית נקי
לי יש את הטינקו S7, הוא מקסים ביותר לרמת התפקוד היומיומית!
אך ממש לא מחליף שטיפה שבועית של הבית עם דליי מים
ברמה היומיומית, תחשבו שבמקום לטאטא את הבית 4 פעמים ביום לפחות, תעשו את זה עם שוטף
ברור שהבית יהיה נקי יותר
אחרי כל ארוחת ערב, גמילה של ילד, הכל, כל הלכלוכים הקטנים האלו שמצטברים על הרצפה, טפטופים,
אם לא עושים ספונגה כל יום אז הטינקו מנקה מיד ובקלות
וככה שומר על בית נקי ומתוחזק למשך השבוע
אבל בהחלט לא מחליף שטיפה עם דלי, לדעתי...

den

משתמש רשום
עריכה תורנית
החיטוי הוא למים הנקיים ולא המלוכלכים.
לגבי הייבוש זה נכון.
אני לא מוציאה את המברשת לייבוש ויש ריח חלש של עובש.
אני משתמשת עם חומר שיש לו ריח חזק אז הוא מעלים מאד מהר את הריח הרע
אשמח לשמוע באיזה חומר את משתמשת
עניין הריח מאד מציק לי,
יש חומרים מתאימים שמשאירים את הבית פשוט מבושם?

ג.ג.ג.ג

משתמש רשום
אשמח לדעת לגבי ה טינקו S7
-
קניתם לאחרונה?
יודעים איפה הכי זול? בארץ ? בחו"ל ? בדיוטפריי?

אשמח לדעת....

ששג

משתמש רשום
אני קניתי לפני פסח בליאור חשמל בית שמש
עלה 3800

ששג

משתמש רשום
היו פה דיונים בפרוג
אז זה היה נחשב מחיר טוב
אבל אני לא יודעת מה המחירים עכשיו ( לא עבר הרבה זמן אמנם, אבל לפעמים יש שינויים)

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
מכשיר טינקו חדש שמשנה את התמונה!!
עובד על קיטור, בלי מים!

ואן גוך

משתמש פעיל
?
צילום מסך 2024-06-20 133841.png

הפסקה

משתמש רשום
עריכה תורנית

אין כמו אבא

משתמש רשום
מכשיר טינקו חדש שמשנה את התמונה!!
עובד על קיטור, בלי מים!
מה זה חדש? ממתי? למשהוא יש המלצות על זה מניסיון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה