רכישות בחו"ל TEMU ככה תנצלו את כל ההנחות שהם מציעים!

נפטון

משתמש מקצוען
גם אצלי תמיד נתנו 20% הנחה ויותר מכך הזמנתי נעליים שהיו קטנות עלי במידה ובשביל לקבל החזר הייתי צריך לגשת לדואר ולהחזיר ואמרתי להם שזה קשה מאוד בשבילי והיא נתנה לי החזר בלי להחזיר את המוצר ,היא אמנם הדגישה שזה לא מנהג קבוע שלהם....ודבר נוסף וחשוב בtemu אפשר גם להשתמש בקופון וגם לקבל קאשבק של 20% מי שלא רואה את הקאשבק עד לאחר 3 ימים יכול לפנות לשירות לקוחות בקאשדו ותוך יממה רואים כבר את הקאשבק ,ויש גם את ההתאמת מחיר בקיצור הם מפסידים עלינו.... או שבלי זה הם מרוויחים יותר מדאי....
ק.ש.
מניסיון?
גם קופון של 20% מטימו ועל זה עוד 20% קאשבק?
אני לא כל כך בטוח בזה...

מישהו התנסה?

באופן כללי אשמח לשמוע מנסיון בלבד על קבלת קשבק על רכישות בטימו.

urieli

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מניסיון?
גם קופון של 20% מטימו ועל זה עוד 20% קאשבק?
אני לא כל כך בטוח בזה...

מישהו התנסה?

באופן כללי אשמח לשמוע מנסיון בלבד על קבלת קשבק על רכישות בטימו.
כתבתי אך ורק מניסיון אם אתה רוצה צילומי מסך אני אוסיף

urieli

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
קיבלת 20% קאשבק מקשדו על רכישה מטימו?
כן ,אדייק יותר בפרטים רכשתי ב175ש"ח הקופון 20% הוריד לי ל140ש"ח מתוכם שילמתי בזיכוי קרדיט ע"ס 85 (מהתאמת מחיר על קנייה קודמת) והשאר 55 ש"ח ששילמתי בפועל ועל זה קיבלתי 11 ש"ח קאשבק שהוא 20% מאמין שאם כל התשלום היה אשראי ולא בקרדיט של זיכוי אז זה היה 20 % מכל העסקה חשוב לציין שלפעמים לא רואים את הקאשבק בקאשדו וצריך לפתוח "בדיקת קאשבק חסר" ולאחר כיממה או פחות כבר רואים את זה בחשבון של קאשדו (קיבלתי גם התאמת מחיר במזומן לאשראי של 25 ש"ח ,וכתבתי גם לעיל שנתנו לי זיכוי על נעליים גם בלי להחזיר אותה הזמנה ובדידי הוה עובדא :)

urieli

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

קבצים מצורפים

• ‏‏צילום מסך (176).png
    ‏‏צילום מסך (176).png
    KB 137.9 · צפיות: 24

נפטון

משתמש מקצוען
תודה על טרחתך, פשוט בעבר ניסיתי לקבל קאשבק ולא הצלחתי, אז הסרתי את התוסף.
כל מה שצריך זה את התוסף שלהם על הכרום?
אנסה שוב, תודה

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
הם נותנים בקלי קלות קופון של 20%

urieli

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תודה על טרחתך, פשוט בעבר ניסיתי לקבל קאשבק ולא הצלחתי, אז הסרתי את התוסף.
כל מה שצריך זה את התוסף שלהם על הכרום?
אנסה שוב, תודה
או לחילופין להיכנס דרך האתר של קאשדו עצמו ולא להתקשקש יותר מדאי בחיפושים כדי לא להיאבד עם הקישור ,אפשר לחילופין גם לחפש הרבה ולהוסיף לעגלה ואז להיכנס לקישור והמוצר כבר יהיה בעגלה, במקסימום אם לא רואים אפשר לבקש בדיקת קאשבק חסר וtemu תמיד נותנים לי להתווכח

יהודית רשי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
4. התאמת מחיר- אם המחיר יורד אחרי שעשיתם קנייה (והמחירים יורדים ועולים כל הזמן) תוכלו לקבל התאמה למחיר הנוכחי.
ההפרש יועבר אליכם כ'קרדיט' לקניה הבאה. שימו לב- אפשר לבקש התאמת מחיר כמה פעמים שתרצו עד שחולפים 30 יום מהקנייה.
כל עוד משהו ירד במחיר וטרם קיבלתם עליו את ההפרש- תוכלו לקבל שוב, בלחיצת כפתור.
(אל תוותרו על זה, גם אם נשמע שזה רק כמה שקלים- זה מצטבר. (קיבלתי 27 ש"ח התאמת מחיר, על קניה של 150 ש"ח...)
@אסתריקה הלר
קודם כל, תודה רבה על התדרוך. עזר לי מאד.
איך מטפלים בסעיף של התאמת מחיר?
אני צריכה לבדוק בעצמי אם המחיר ירד? יש עדכון אוטומטי..?
תודה רבה!!

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
@אסתריקה הלר
קודם כל, תודה רבה על התדרוך. עזר לי מאד.
איך מטפלים בסעיף של התאמת מחיר?
אני צריכה לבדוק בעצמי אם המחיר ירד? יש עדכון אוטומטי..?
תודה רבה!!
את לוחצת על הזמנות. נכנסת לפרטי הזמנה (על ידי לחיצה על אחת ההזמנות)
בין הכפתורים של ההחזר, מעקב וכו'- יש גם "התאמת מחיר".
את לוחצת על זה, ואם המחיר של משהו ירד אז הוא מציג לך את זה שם ואת פשוט לוחצת על זה.

הכי ממליצה לעשות בימי ראשון ובימי שלישי, מניסיון יש אז יותר ירידות במחיר.
אבל אפשר תמיד לבדוק
1721727950962.png

1721727998573.png

נערך לאחרונה ב:

יהודית רשי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
את לוחצת על הזמנות. נכנסת לפרטי הזמנה (על ידי לחיצה על אחת ההזמנות)
בין הכפתורים של ההחזר, מעקב וכו'- יש גם "התאמת מחיר".
את לוחצת על זה, ואם המחיר של משהו ירד אז הוא מציג לך את זה שם ואת פשוט לוחצת על זה.

הכי ממליצה לעשות בימי ראשון ובימי שלישי, מניסיון יש אז יותר ירידות במחיר.
אבל אפשר תמיד לבדוק
צפה בקובץ המצורף 1716437
צפה בקובץ המצורף 1716438
@אסתריקה הלר ,
1. האופציה הזו קיימת עד שהמשלוח נמסר? או עד שעובר זמן מסוים מהרכישה?
2. האם ניתן לבקש התאמת מחיר פעמיים לאותה הזמנה?
תודה רבה!!

נפטון

משתמש מקצוען

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

משושי

משתמש פעיל
כמה עצות לטמו.

ראשית כל לעניין הקופונים, יש לי כמה חשבונות וראיתי שבאחד מהם הם נותנים לי קופונים בלי בעיה, ובאחרים הם עושים בעיות, עד שתפסתי שבחשבון הזה תחתי חשבון גם באפליקציה וגם הצטרפתי לתוכנית שותפים שלהם (היא לא תוכנית רווחית כמו באלי אקספרס, כי מרווחים רק על מי שפותח חשבון באפליקציה ולא עמלה על כל קניה).

לגבי ההזמנה עד הבית שיש סכום מינימום אז כמו שכתבו כאן כמה פעמים וזה קל ופשוט מזמינים הרבה דברים במחיר המינימום ומבטלים את זה דקה אחרי ההזמנה כשזה עוד בתהליך עיבוד ואין שום בעיה.

לגבי ההחזרות זה בזה באמת הם שינו מדיניות וחייבים להחזיר להם את החפץ, רק מה שראיתי שגם אם מחזירים חלק ממנו הם נותנים זיכוי (לא בדקתי בדברים מאוד יקרים, אבל במה שבדקתי עובד), כל אחד ישאל את הרב שלו אם מותר או לא, כי בסוף הם רואים מה הם קיבלו וזו החלטה שלהם אם להחזיר את הכסף או לא, ולכן בעיקרון אין בעיה, אבל יש רבנים בישראל.

ובנוסף ניתן לקבל החזר קאשבק דרך קאשדו, עד 20% מההזמנה, זה לוקח בערך חודשיים שלוש עד שהכסף מאושר סופית וזמין למשיכה אבל הם מחזירים מניסיון, יש שם אפשרות להתקין תוסף בדפדפן שכל פעם יזכיר לכם לעבור דרכם, מומלץ. ובקאשדו יש החזרים לא רק בטמו אלא בעוד הרבה חנויות שווה לנסות לא מפסידים מזה כלום מקסימום מתנתקים מזה אחר כך זה לא מסובך.

האלמוני

משתמש מקצוען
כמה עצות לטמו.

לגבי ההחזרות זה בזה באמת הם שינו מדיניות וחייבים להחזיר להם את החפץ, רק מה שראיתי שגם אם מחזירים חלק ממנו הם נותנים זיכוי (לא בדקתי בדברים מאוד יקרים, אבל במה שבדקתי עובד), כל אחד ישאל את הרב שלו אם מותר או לא, כי בסוף הם רואים מה הם קיבלו וזו החלטה שלהם אם להחזיר את הכסף או לא, ולכן בעיקרון אין בעיה, אבל יש רבנים בישראל.
אני רואה עדיין את האופציה להחזר בלי להחזיר את המוצרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה