רכישות בחו"ל TEMU ככה תנצלו את כל ההנחות שהם מציעים!

נסיך על חלל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אתה מתכוון שהוא כותב החזרה חינם, או שאחרי שתה בתהליך החזרה הוא כותב לך שאין צורך להחזיר את המוצר.
היום קבלתי מהם הזמנה- וביצעתי החזרה - ללא החזרה= קיבלתי את הכסף ללא צורך להחזיר את המוצר.

בנוסף, לגבי הקופונים- גיליתי שמכל חשבון אפשר לקבל פעם בחודש (פלוס - מינוס...) קופון, אז פשוט פתחתי כמה חשבונות וכל פעם עושה הזמנה מחשבון אחר.
(אגב, אל תתפרעו עם מספר גדול של חשבונות כדי שתזכרו מאיפה ביצעתם את ההזמנה האחרונה ותוכלו לעקוב אחריה).

נפטון

משתמש מקצוען
היום קבלתי מהם הזמנה- וביצעתי החזרה - ללא החזרה= קיבלתי את הכסף ללא צורך להחזיר את המוצר.

בנוסף, לגבי הקופונים- גיליתי שמכל חשבון אפשר לקבל פעם בחודש (פלוס - מינוס...) קופון, אז פשוט פתחתי כמה חשבונות וכל פעם עושה הזמנה מחשבון אחר.
(אגב, אל תתפרעו עם מספר גדול של חשבונות כדי שתזכרו מאיפה ביצעתם את ההזמנה האחרונה ותוכלו לעקוב אחריה).
יש הבדל מינימום הזמנה בין החשבונות?

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
משהו חדש שגיליתי.
כדי לבקש קופון של 20 אחוז לא צריך להתכתב עם נציג בצ'אט.
כתבתי שאני רוצה קופון והנציג הוירטואלי הביא לי קופון!
אפשר עד פעם בחודש גם מול הנציג הוירטואלי.

נעגל וואסער

משתמש רשום
איך עושים התאמת מחיר?
אפשר לעשות גם התאמת מחיר גם כמה ימים אחרי הקניה?
את נכנסת להזמנות וחשבון -
הצגת פרטי ההזמנה -
התאמת מחיר
התאמת מחיר אפשר לעשות עד שלושים יום מביצוע ההזמנה.
פעם ביומיים שלושה, מומלץ לעשות.

לבם

משתמש חדש
נכנסתי דרך קאשבק ולא ראיתי הנחה בטמו, איפה אני רואה את ההנחה? ואפשר לשלם דרך פיפאל ולקבל הנחה של קאשדו?

לבם

משתמש חדש
את ה 20% שקאשבק נותנים, או לפחות איזכור כלשהוא על זה. האתר נפתח כרגיל ולא ראיתי משהו מיוחד.
אז אם אני מבינה נכון צריך להכנס דרך קאשבק ואז אוטומטי מקבלים החזר לאחר ביצוע הקניה ישירות לכרטיס אשראי שלי?

אני זה אני!

משתמש פעיל
איך עושים התאמת מחיר?
נכנסים להזמנות - > פרטי ההזמנה,
ושם יש כפתור של התאמת מחיר
1726728015912.png

נעגל וואסער

משתמש רשום
איך עושים התאמת מחיר?

איך?
אני לא יודעת איך מעבירים קישור אבל יש לי הודעה מפורטת באשכול אחר. מעתיקה:
לא אכפת לי להיות הדוברת של טמו. (אולי יתנו לי אחוזים...)

כאחת שרוכשת הרבה יש לי כמה דברים להגיד מנסיון:
*משלוח עד פתח הבית חינם. בשבילי מאד משמעותי. (יש לי דברים שהזמנתי בעלי ועדיין מחכים בנקודת חלוקה כלשהיא)

* התאמת מחיר!! אנשים לא יודעים ומפסידים מלא כסף!
במשך 30 יום כל מוצר שרכשתם אם המחיר שלו יורד אתם יכולים לקבל את ההפרש.
הם לא נותנים את זה מעצמם צריך לבקש.
בהזמנות שלי - הצגת פרטי הזמנה - התאמת מחיר.
למשל קניתי חולצה בשבעים שקל. אחרי שבוע המוכר הוריד לארבעים שקל וקיבלתי שלושים שקל!
לרוב ההפרשים נמוכים יותר אבל בהחלט מצטברים!

*מידי פעם להכנס לקניה וללחוץ על החזרת מוצרים.
לבחור מוצר שעולה פחות מארבעים שקל ולבקש להחזיר אותו. בסיבה אפשר לבחור אין לי צורך בו, או לא כפי שציפיתי.
ואז ללחוץ המשך, לרוב זה נותן אופציה של להדפיס תוית להחזרה אבל לפעמים, וזה קרה לי כבר הרבה הוא מציע להשאיר את המוצר אצלי ולקבל זיכוי מיידי.
כבר קיבלתי ככה די הרבה מוצרים.

* אם יש משהו יקר יותר שאתם לא לגמרי מרוצים, להתכתב עם נציג, ולבקש החזר. הוא יגיד להחזיר את המוצר אז תגידו לו שאין לכם כח או דרך להגיע לדואר.
יש הרבה מאד סיכוי שתקבלו את הכסף בלי להחזיר את המוצר!!

*20 אחוז הנחה כמעט על כל קניה

יוצא שאני עושה קניות מהכסף שמצטבר לי בקרדיט...

מכינה מראש תשובות לאלו שיצאו עלי:
*לא משקרת! כותבת רק אמת הם בעצמם נותנים אופציה כמו צבע לא כמו שציפיתי, גדול, קטן, אין יותר צורך וכו'!
* הם יודעם מצויין שעושים את זה. כנראה שווה להם כי ככה אני ממשיכה לקנות.
*זכותכם לא להסכים איתי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה