netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אם זה קובץ תוכנה EXE א"א להעביר בגימייל!!!

הם חוסמים את זה גימייל מחשש לוירוסים

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני כרגע עם קו הטלפון של נטפרי,
הקו עצמו מעולה ממש, רק שהשיחה מזוהה בממתינה אינה עובדת,
וזה מפריע לי מאד.
(גם האנשים שמתקשרים אלי, אינם שומעים צליל של שיחה ממתינה)
יש מישהו שנטויז'ן כן עובד לו כמו שצריך עם נטפרי?

ירוק מנטה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אסנת לוי;1791014:
בהדברות.הסרטונים של הילדים גם לא עולים לכם?או שזה בעייה אצלי במחשב?

שום סרטון בהדברות לא עובד.
ישנה אפשרות להוריד ב MP3.

asf

משתמש פעיל
מה פשר שבנטפרי גם מסננים תמונות שבתוך מיילים?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י asf;1791543:
מה פשר שבנטפרי גם מסננים תמונות שבתוך מיילים?
תמונות שבתוך האימייל עצמו לא מסוננים, רק תמונות שמקורם באתרים אחרים כדוגמת ניוזלטר וכדו' מסוננים.
החומר האישי שלכם לא נחשף למערכת הסינון.

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
איך אני מבקשת שיסירו אותי מניוזלטר של אתר חסום?
אני רוצה לדווח על תמונה ולא מצליחה להבין איך עושים את זה.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
...
נכתב ע"י moishy;1791608:
תמונות שבתוך האימייל עצמו לא מסוננים, רק תמונות שמקורם באתרים אחרים כדוגמת ניוזלטר וכדו' מסוננים.
החומר האישי שלכם לא נחשף למערכת הסינון.

מרדכי25

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האם ניתן לצפות בסרטונים כשרים בנט פרי? שיעורי תורה וכו'

יש אתר שנקרא שקוף, לשעבר לב הדברים שמלא בשיעורי תורה , האם פתוח?
?והאם ניתן לצפות?www.shackuf.co.il/האם ניתן לצפות בסרטונים כשרים ביוטויוב והידברות, ובכל אתר כשר שיש בו וידאו?
תודה

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אהרן2;1791729:

אם ככה- איך תמונות שאנחנו מעלים דרך google drive גם מסוננות?

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מרדכי25;1791884:
יש אתר שנקרא שקוף, לשעבר לב הדברים שמלא בשיעורי תורה , האם פתוח?
?והאם ניתן לצפות?www.shackuf.co.il/האם ניתן לצפות בסרטונים כשרים ביוטויוב והידברות, ובכל אתר כשר שיש בו וידאו?
תודה
האתר של שקוף פתוח, אבל נראה לי שהוידאו לא עובד שם.
בהידברות ניתן להוריד קבצי MP3 אך לא לצפות
ביוטיוב - כללית זה חסום, אבל יש סרטונים ספציפים שפתוחים

עדין

משתמש רשום
מדוע לאחרונה נחסמה האפשרות להורדת סרטונים בכמה אתרים?
(ללא שישנו איזשהו שינוי ניכר באתרים הללו)
ומדוע באתר כדוגמת 'ערכים' אפשרות צפיה והורדת סרטונים חסומה?

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י פְרוּט;1793460:
האתר של שקוף פתוח, אבל נראה לי שהוידאו לא עובד שם.
בהידברות ניתן להוריד קבצי MP3 אך לא לצפות
ביוטיוב - כללית זה חסום, אבל יש סרטונים ספציפים שפתוחים

ואם בא נגיד אני אבקש לפתוח אזשהו סירטון ביוטוב שנקי יפתחו את זה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה