netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

up

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני גם מחוברת לנטפרי
ויש לי בימים האחרונים בעיה מוזרה,
מדי כמה זמן נפתחים לי ברצף שני דפים עם קישור לאתר הזה http://www.youradexchange.com/
ו...אופסס..:confused:
בלי שאני אלחץ על כלום!
במיוחד אם אני אלך מהמחשב לכמה זמן אני אראה את זה.
יש הסבר/פתרון לזה?
תודה מראש!
חוץ מזה... הכל מוצלח!!!:):):)

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י up;1729307:
אני גם מחוברת לנטפרי
ויש לי בימים האחרונים בעיה מוזרה,
מדי כמה זמן נפתחים לי ברצף שני דפים עם קישור לאתר הזה http://www.youradexchange.com/
ו...אופסס..:confused:
בלי שאני אלחץ על כלום!
במיוחד אם אני אלך מהמחשב לכמה זמן אני אראה את זה.
יש הסבר/פתרון לזה?
תודה מראש!
חוץ מזה... הכל מוצלח!!!:):):)
לא קשור לנטפרי
הנה קישור להסרה של הנודניק
http://malwaretips.com/blogs/yourad...om/blogs/youradexchange-com-removal/-removal/

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י mat;1728343:
מי שמחכה מאוד מאוד. ורוצה לבדוק את התוכנה. ולא איכפת לו מתקלות. שישלח אלי הודעה פרטית. ואני ישלח לו את התוכנה.

זה מיועד רק למי שיש לו נטפרי. או דרך ספק או דרך VPN.
עובד על
וינדוס 7 sp1. שכל העידכונים מותקנים.
וינדוס 8
וינדוס 10
לבנתיים רק 64bit.

אין אחריות. לשום תקלה שתווצר. בעקבות השימוש בתוכנה.

לכל מי ששלח אלי הודעה פרטית. לא שלחתי לכם את התוכנה עדין כי לבנתיים התגלו עוד באגים. ואני מטפל בהם.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י netfree;1731278:
לכל מי שביקש-
עשינו אפשרות של סיסמה נפרדת להגדרות הסינון.

כאן ניתן להגדיר את הסיסמה:
http://netfree.613m.org/user#/user/filter-settings

תודה!

מעולה למי שרוצה למסור לאחר את הסיסמה אבל רוצה שתהיה לו אפשרות של פניות ובדיקת תעבורה.

רק עיצוב

משתמש פעיל
החל מאתמול בלילה אין לי חיבור דרך הספק של RL
האם גם אצלכם?

היו לי דברים דחופים מאד לסדר אתמול בלילה וזה גרם לי להפסד גדול...
כרגע אני מחובר דרך הספק הישן שלי, שהחזרתי לצורך גיבוי.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
עבד לי בלילה מצוין!

קו מחשבה

משתמש פעיל
שאלה.
כרגע אני באתרוג, ומשתמש במייל של אתרוג.
אני רוצה לעבור לנטפרי, מה עם המייל? יש אפשרות להשאר עם המייל של אתרוג?

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
נכתב ע"י קו מחשבה;1741713:
שאלה.
כרגע אני באתרוג, ומשתמש במייל של אתרוג.
אני רוצה לעבור לנטפרי, מה עם המייל? יש אפשרות להשאר עם המייל של אתרוג?

ברגע שאתה מתנתק מאתרוג המייל נמחק.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י תקוה;1741722:
ברגע שאתה מתנתק מאתרוג המייל נמחק.

לא מדוייק
מבחינה חוקית הם חייבים להשאיר את המייל במשך חצי שנה כדי שתהיה אפשרות של הודעה לאנשי הקשר וכו'.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מישהו יכול להסביר למה חסמו בנטפרי את אתר דין din.org?

T

tofi

אורח
הבנתי שיש שם שאלות בעייתיות.
אני פניתי לנטפרי בבקשה שישתדלו לפתוח אותו באופן מסונן ואחרי בדיקה מעמיקה והרבה מאמץ מצידם, הם הודיעו לי שלא מצאו פתרון שיאפשר לפתוח את האתר הזה.
מאחר ואנחנו צריכים את האתר הזה, פתחתי את האשכול הסמוך במטרה לבדוק איזו חסימה אחרת תתאים לצרכינו.

T

tofi

אורח
כפילות

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בנתיב גם לא נפתח.

GOLDRING

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מצטער, אני חייב!

גם בשו"ת אגרות משה למשל יש כמה שאלות בעייתיות. וגם בעוד הרבה מאוד שותי"ם.

אמנם סיכמנו שהסברתם למי אתם מיועדים - אבל זה מחמיר מרגע לרגע..... חצי מאוצר הספרים של העם היהודי צריך לעבור צנזורה בשם הערכים האלו

netfree

משתמש רשום
נכתב ע"י GOLDRING;1742002:
מצטער, אני חייב!

גם בשו"ת אגרות משה למשל יש כמה שאלות בעייתיות. וגם בעוד הרבה מאוד שותי"ם.

אמנם סיכמנו שהסברתם למי אתם מיועדים - אבל זה מחמיר מרגע לרגע..... חצי מאוצר הספרים של העם היהודי צריך לעבור צנזורה בשם הערכים האלו

נשלחה תשובת הסבר באישי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה