netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

בתנופה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י GOLDRING;1742002:
מצטער, אני חייב!
אמנם סיכמנו שהסברתם למי אתם מיועדים - אבל זה מחמיר מרגע לרגע..... חצי מאוצר הספרים של העם היהודי צריך לעבור צנזורה בשם הערכים האלו

מצויין, יפה, נכון וצודק. ומה לא..
ועכשיו לנושא הבא:
היום קיבלנו ברוך השם ובהתרגשות את התוכנה של נטפרי.
מישו כבר ניסה להתקין? איך הולך?
נשמח לדעת, בערב נתפנה גם אנחנו להתקין

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ממי קיבלתם? מmat?

בתנופה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י משיקו;1742027:
ממי קיבלתם? מmat?

כן. מmat הצדיק!!
לפני כמה ימים הוא הודיע כאן שיש לו גרסא ראשונית, ומי שרוצה שיבקש, כמה עיכובים והיום הגיע!

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
משהו יכול לעזור לי- אני צריכה לדעתי תעודה..

אני מנסה להכנס עם מחשב נייד לאינטרנט שלי שמסונן ע"י נטפרי
וכתוב שהחשבום אינו פרטי
אני חושבת שזה כיון שלא התקנתי תעודה
האם אני יכולה להתקין תעודה?
והאם אפ'רי אחכ להכנס למחשב ללא החסימה?
כי זה לא הנייד שלי...

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אורות בלילה;1752360:
אני מנסה להכנס עם מחשב נייד לאינטרנט שלי שמסונן ע"י נטפרי
וכתוב שהחשבום אינו פרטי
אני חושבת שזה כיון שלא התקנתי תעודה
האם אני יכולה להתקין תעודה?
והאם אפ'רי אחכ להכנס למחשב ללא החסימה?
כי זה לא הנייד שלי...

אפשר להתקין, מקסימום אפשר אח"כ להסיר בחצי שנייה (למרות שלא נראה לי שצריך)

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לא צריך להסיר
זו לא תוכנה
וודאי שלא חסימה.

בתשבע7

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הצטרפתי לנטפרי ואני מרוצה מהניקיון והשרות, אך יש אתרים כמו "יד 2" שעד שהתמונות נשלחות לבדיקה זה מורט עצבים. מדוע לא ניתן לאשר מלכתחילה קטגוריות בהן אין חשש לתמונות בעיתיות? ולשלוח לבדיקה רק קטגוריות שיש בעיתיות בפתיחתן.
אשמח מאד לתשובה!!

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י בתשבע7;1786651:
הצטרפתי לנטפרי ואני מרוצה מהניקיון והשרות, אך יש אתרים כמו "יד 2" שעד שהתמונות נשלחות לבדיקה זה מורט עצבים. מדוע לא ניתן לאשר מלכתחילה קטגוריות בהן אין חשש לתמונות בעיתיות? ולשלוח לבדיקה רק קטגוריות שיש בעיתיות בפתיחתן.
אשמח מאד לתשובה!!
לא שייך בגלל שהתמונות לא מאוחסנות לפי קטגוריות. ומלבד זאת, אנו שואפים להגיע למצב שבו הסינון הוא אונליין (מיידי), כך שמבחינתנו אין הצדקה לעשות שמיניות באויר כדי לטפל בכל אתר באופן אינדבידואלי. שכשם שלך מפריע הדבר ביד2 יש אחרים שמפריע להם באתרים אחרים.

בנימין41

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני מחובר לנטפרי ומרוצה מאוד.

אך יש לי בעיה קשה.

קו הטלפון הביתי שלי, נטויז'ן, עושה המון בעיות מאז המעבר לנטפרי.

הקו קטוע ולא תמיד עובד, וכשכבר מצליחים להוציא או להכניס שיחה - בדיוק כשמסתיימות שמונה דקות מתחילת השיחה - היא מתנתקת!

האם יש סיכוי שהענין יפתר בקרוב, או שאחזור לקו טלפון של בזק?

בתשבע7

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מיס;1785806:

נכתב ע"י moishy;1786677:
לא שייך בגלל שהתמונות לא מאוחסנות לפי קטגוריות. ומלבד זאת, אנו שואפים להגיע למצב שבו הסינון הוא אונליין (מיידי), כך שמבחינתנו אין הצדקה לעשות שמיניות באויר כדי לטפל בכל אתר באופן אינדבידואלי. שכשם שלך מפריע הדבר ביד2 יש אחרים שמפריע להם באתרים אחרים.
בעתיד הבדיקה תהיה מהירה יותר?
כי בינתיים זה קצת מעייף....

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
נכתב ע"י בנימין41;1786678:
אני מחובר לנטפרי ומרוצה מאוד.

אך יש לי בעיה קשה.

קו הטלפון הביתי שלי, נטויז'ן, עושה המון בעיות מאז המעבר לנטפרי.

הקו קטוע ולא תמיד עובד, וכשכבר מצליחים להוציא או להכניס שיחה - בדיוק כשמסתיימות שמונה דקות מתחילת השיחה - היא מתנתקת!

האם יש סיכוי שהענין יפתר בקרוב, או שאחזור לקו טלפון של בזק?

הבעיה הזאת אינה קשורה ישירות לנטפרי. אלא לספק האינטרנט RL.

תפנו אליו או לניק בן של מלך לפתרון הבעיה.
נדמה לי שהספק אמר שיש לו פתרון. לא בטוח.

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
נכתב ע"י בתשבע7;1786679:
בעתיד הבדיקה תהיה מהירה יותר?
כי בינתיים זה קצת מעייף....

ברוב שעות היום הבדיקה היא מהירה מאוד. זה בד"כ לוקח עד כמה דקות במקסימום.
לע"ע יש בודקות מהשעה 8 בבוקר עד 12 בלילה.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י אברהם עימוד;1786691:
הבעיה הזאת אינה קשורה ישירות לנטפרי. אלא לספק האינטרנט RL.

תפנו אליו או לניק בן של מלך לפתרון הבעיה.
נדמה לי שהספק אמר שיש לו פתרון. לא בטוח.

RL אומרים שזה בגלל החסימה
זה לא נכון
מאט הוריד אצלי את החסימה לגמרי והמצב היה אותו דבר בדיוק (טלפון אורנג' - 012).

דוד סילבר

משתמש רשום
אתרים כמו בחדרי

כיכר השבת וכו' פתוחים?

האם יש אפשרות לבקש פתיחת אתרי קניות וביגוד באופן פרטי, כמו שקיים כיום באתרוג?

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בחדרי חרדים ככר השבת ודומיהם סגורים.
אין צורך לבקש פתיחת אתרי קניות וביגוד, פתוח לכולם (אלא א"כ בחרת מסלול שבו זה סגור).
רק בהבדל אחד חשוב ב'נטפרי' כל האתרים הנ"ל מסוננים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה