netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י חד וחלק;2005942:
לבינתיים...
עד שיחסמו את זה, כמו את דרופבוקס.

אם אני לא טועה
חסמו שם את אפשרות השיתוף (לפחות הציבורי)
וזה מתאים בעיקר לגיבוי.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
קצת קשה לי עם הגבלת התמונות, יש למישהו עצה?

אני צריכה חצילים, עגבניות, מטבוחה, סלק, עשיתי חיפוש בשאטר', כל אחד מהם דף - שני דפים,
וזהו. אין לי זכות לעוד.
מה עושים? כל העבודה תקועה בגלל זה.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
ההגבלה היא לא בגלל כמות התמונות
אלא מהסיבה שזה שהן באות בבת אחת
כמה גדול שהצוות יהיה, עדיין יתקשו להתמודד עם 1:10 משעה לשעה.

לעומת הקושי אתם מרוויחים זמן בדיקה קצר ואפשרות לגוגל תמונות, זו המטרה.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י אהרן2;2006300:
ההגבלה היא לא בגלל כמות התמונות
אלא מהסיבה שזה שהן באות בבת אחת
כמה גדול שהצוות יהיה, עדיין יתקשו להתמודד עם 1:10 משעה לשעה.

לעומת הקושי אתם מרוויחים זמן בדיקה קצר ואפשרות לגוגל תמונות, זו המטרה.

מה זה עוזר לי שהזמן קצר אם אין לי בכלל אפשרות לשלוח תמונות, וכל העבודה תקועה בגלל זה?

זורם

משתמש צעיר
האם גם אתם לא מצליחים להוריד סרטים מיוטיוב עם כפתור ההורדה?

תודה.

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה עם וידאובלוקס? מישהו יודע?
זה ממש דחוף לי...

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י חד וחלק;2006734:
מה זה עוזר לי שהזמן קצר אם אין לי בכלל אפשרות לשלוח תמונות, וכל העבודה תקועה בגלל זה?

מאמינה שזה מזהה כמות גדולה מאייפי מסוים
אבל אם מישהו אחר ישלח עבורך בקשת בדיקה זה כן יעבור

אולי תפתחי אשכול למנוטפרים עם בקשת לינקים לבדיקה
זה נהנה וזה לא חסר

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י שקדיה;2007614:
מאמינה שזה מזהה כמות גדולה מאייפי מסוים
אבל אם מישהו אחר ישלח עבורך בקשת בדיקה זה כן יעבור

אולי תפתחי אשכול למנוטפרים עם בקשת לינקים לבדיקה
זה נהנה וזה לא חסר

רעיון...
:)

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י חד וחלק;2005942:
לבינתיים...
עד שיחסמו את זה, כמו את דרופבוקס.
זוהי הגבלה שבשאר החסימות הבינו שלא שייך להחיל אותה, כמו שלא חוסמים דוא"ל אפילו שאפשר להגיע דרכו..., והפתרון לשלוח קבצים עם לינק שתקף ל3 יממות מגוחך. פשוט העבודה כבידה.
האם אי אפשר לפתח רעיון שתיקיות ציבורית של דרופבוקס של משתמשים ספיציפיים כן יהיו פתוחים, ואז כל אחד שנט-פרי מכיר בו שהוא בסדר, את התיקיה הציבורית שלו ישחררו?

שמול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
"סרטים בנטפרי"

למה "בנטפרי" אי אפשר לראות את הסרטונים בכל חי וכדו'?

mat

משתמש מקצוען
הסיבה שזה חסום.

שבגלל הסירטונים שיש שם. ועדת הרבנים לביצור חומות הדת רצו שנחסום את כל קול חי.
ואחרי שאמרנו להם שנוריד את הסרטים. הם אמרו שזה בסדר.

אני לא בטוח. אבל אני זוכר שיש שם גם סרטים עם נשים. ויכול להיות גם נשים פרוצות.

זורם

משתמש צעיר
נכתב ע"י זורם;2007564:
האם גם אתם לא מצליחים להוריד סרטים מיוטיוב עם כפתור ההורדה?

תודה.

כפתור ההורדה נעלם כלא היה...
האם יש לכם פתרונים?

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה עם וידאובלוקס?
אני מנדנדת לתשובה כי זה ממש דחוף לי---

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י mat;2007763:
הסיבה שזה חסום.

שבגלל הסירטונים שיש שם. ועדת הרבנים לביצור חומות הדת רצו שנחסום את כל קול חי.
ואחרי שאמרנו להם שנוריד את הסרטים. הם אמרו שזה בסדר.

אני לא בטוח. אבל אני זוכר שיש שם גם סרטים עם נשים. ויכול להיות גם נשים פרוצות.
הארה כללית לנטפרי: מאחר והבקשות מסוג זה חוזרות ונשנות "הרבה" מן הראוי להציג בפני הרבנים את הבעיה הזו. שלא מדובר פה על סוג של בלוי גמור. אלא שיש בדבר קצת צורך. כמו שבעיתונים מביאים לפעמים סידרה שלמה של תמונות על אירוע שהתרחש [אשר זה בעצם אומר] שאם הייתה אפשרות להכניס שם סרט היו מכניסים. (ודברי הם כפי היסוד שנטפרי חרטה על דגלה שלא לסטות מהמקובל בציבור החרדי - בייחס לעיתונים).

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
האם רק תמונות נשים נחסמות או שיש עוד קריטריון לחסימת תמונות?
כי בחדשות לדעת מעולם לא הביאו תמונות נשים ועם כל זאת תמונות האתר נשלחות לבדיקה ויש מהן שנחסמו
מבדיקה בחסימה אחרת לא ברור למה....

נ.ב. עברתי לנטפרי לאחרונה ואני מאד מרוצה
הן מסוג החסימה והן מהמהירות של הגלישה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה