netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

asf

משתמש פעיל
יש לי חבר שעובד במשרד (ואי אפשר להביא ספק חדש) והוא רוצה להתחבר לנט פרי, מה אפשר לעשות?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י asf;1947171:
יש לי חבר שעובד במשרד (ואי אפשר להביא ספק חדש) והוא רוצה להתחבר לנט פרי, מה אפשר לעשות?
יש VPN שאפשר להתחבר אליו
תעשה חיפוש תראה

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י מלבב;1946354:
טיפ חשוב:

לכל המחוברים לספק אר-אל הזקוקים לעיון בספריה המקוונת של אוצר החכמה - יכולים הם לגשת לספרים ולפתוח אותם בחופשיות - באמצעות חיבור ל-ויפיאן.

איך?
אפשר הסבר?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
למה אתה מדבר ברמזים ולא חוסך לענות לך תשובות שאתה יודע?

יוזר ב-RL כרוך בתשלום כמובן
עם אותו יוזר אפשר להתחבר ע"י הגדרה בראוטר או ע"י חייגן VPN.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
למה אתה מדבר ברמזים ולא חוסך לענות לך תשובות שאתה יודע?

יוזר ב-RL כרוך בתשלום כמובן
עם אותו יוזר אפשר להתחבר ע"י הגדרה בראוטר או ע"י חייגן VPN.

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י nyb;1947242:
איך?
אפשר הסבר?
מתקינים חייגן VPN, לאחר מכן נכנסים דרכו לספריה המקוונת של אוצר החכמה.
כי לא אפשרי להיכנס דרך הספק אר-אל.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
יש לי ראוטר אלחוטי ושני מחשבים, שאחד מהם פחות בשימוש.
כשאני רוצה לפתוח את האינטרנט במחשב הפחות זמין- הוא לא נותן, וכותב שגיאת בטיחות.
מישהו נתקל בזה? מה עושים??

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י חמדה;1957793:
יש לי ראוטר אלחוטי ושני מחשבים, שאחד מהם פחות בשימוש.
כשאני רוצה לפתוח את האינטרנט במחשב הפחות זמין- הוא לא נותן, וכותב שגיאת בטיחות.
מישהו נתקל בזה? מה עושים??

בפעם הראשונה שאת מחברת את המחשב לאינטרנט של ספק חדש,
את צריכה להגדיר את הרשת עם סיסמא וכו'.

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חמדה;1958237:
אני עשיתי הרבה ריענוניים. פשוט לא הולך :(

היה אחד שהיה לו בעיה. והיה לו K9 על המחשב שחסם את העניין הזה.
אולי זה הבעיה שלכם. שיש איזה מנגנון שחוסם את זה.

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חמדה;1957954:
שכחתי את הסיסמא, וקוד האימות מחרפן אותי.
לא מצליחה להכניס את הקוד נורמלי

אם אתם יכולים לגלוש בפרוג. אין לכם צורך לעשות אימות.

פשוט באתי רק לפתור לכם את הבעיה של האתרים המאובטחים.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י mat;1958323:
אם אתם יכולים לגלוש בפרוג. אין לכם צורך לעשות אימות.

פשוט באתי רק לפתור לכם את הבעיה של האתרים המאובטחים.

אני גולשת במחשב הרגיל.
במחשב המדובר- אני בכלל לא מצליחה :(

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה