netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
הסתדרתי, ב"ה.
ותודה למלבב, שהדריך אותי עד לפתרון, בס"ד.
רק מלמד שבנטפרי יש פתרון לכל דבר, וגם במקרה של תקלה, אני לא לבד על המים...

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
שלחו לי משהו חשוב בגוגל דרייבץ
איך אני מבקשת שיפתחו לי?:eek:

רוזנת

משתמש רשום
האם לנטפרי יש אפשרות ךחסימה על המחשב או רק על הספק? ז"א שאם יש לי קליטה ממקום אחר אז אין לי חסימה או שלא?

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י רוזנת;1961019:
האם לנטפרי יש אפשרות ךחסימה על המחשב או רק על הספק? ז"א שאם יש לי קליטה ממקום אחר אז אין לי חסימה או שלא?

נטפרי זו חסימה על הספק.
מלבד זאת יש תוכנה שאת צריכה להתקין על המחשב שלך,
והיא גורמת שאין שום אפשרות לגלוש משום רשת שאינה חסומה בנטפרי.

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
משלם הרבה עבור סינון כשר לאינטרנט? קח לך חיזוק מדברי האוחה"ק

הועתק מניק אחד בפורום אוצר החכמה.

הודעהעל ידי טייטל » ה' פברואר 04, 2016 6:05 pm

אור החיים בפרשתינו שמות כ"א ד'
עוד נראה לפרש הפרשה דרך רמז כי תצוה התורה להאדם לשום לפניו בתמידות כל הדברים האלה בין עיניו והוא אומרו אשר תשים לפניהם שתמיד ישים האדם ענין זה לפניו. והוא כי תקנה עבד עברי הלא ידעת כי האדם נחלק לשנים חלק אחד רוחני והוא העיקר וחלק אחד גשמי שברא ה' לנשמה לשמשה שבאמצעותו מקיים כמה מצות אשר צוה ה' ולו יקרא שם עבד כי אינו אלא שמש לנפש שבשבילה יקרא אדם... ולזה תצוה התורה להאדם כי תקנה עבד עברי פירוש עברי עובר כי אינו קיים לעד... ובשביעית פירוש בעשר שנים השביעית יצא לחפשי העבד... ואומרו תיבת חנם לרמוז על יד מי תהיה היציאה, על ידי חנם שהוא ס"מ וחילותיו שהם נרמזים בתיבת חנם, כאומרם בספר הזוהר הקדוש (ח"ב קכ"ח א) כי במילי דמגנא הוא זינייהו דההיא סטרא, ולזה לא שלטי בדבר מצוה שעושה האדם בדמים יקרים, וכן תמצא שכל דבר טומאה בא בחנם מה שאין כן דבר מצוה וקדושה צריך להם טורח גדול ודמים יקרים:
טייטל

חזור

Mix

משתמש מקצוען
גם אני מצטרפת לשאלה יש אפשרות להוריד דברים בדרייב ואם לא איך אפשר לשלוח דברים כבדים?

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י Mix;1970337:
גם אני מצטרפת לשאלה יש אפשרות להוריד דברים בדרייב ואם לא איך אפשר לשלוח דברים כבדים?
ישנה אפשרות להוריד קבצים שאינם משותפים מדרייב.
אפשר גם להשתמש עם ג'מבומייל או בmagicode

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י הגפן;1970355:
ישנה אפשרות להוריד קבצים שאינם משותפים מדרייב.
אפשר גם להשתמש עם ג'מבומייל או בmagicode

ליתר דיוק: אפשר להוריד קבצים מדרייב אם אינם משותפים שיתוף ציבורי

נחמד מאד

משתמש צעיר
ממתי נטפרי התחילו לחסום את ג'מבומייל???
ואם ישנה אפשרות לבדיקת הקובץ למה אי אפשר לעשות את אותו רעיון גם בדרייב ובדרופבוקס?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
1. ג'מבו מייל פתוח לרווחה.

2. נאמר שאין אפשרות טכנית להפריד ולחסום רק חלק.

בישהש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איך יכול להיות שתמונות באתר מסוים עדין לא עברו סינון ועברו מאז יותר מ34 שעות?!
עשיתי רענון, ואין שום שינוי.
התמנות דחופות לי ואני מחכה ומחכה ועדין לא נתנו לי תשובה.
גם אתם מחכים כל כך הרבה זמן, חשבתי שהענין של סינון תמונות באתר אמור לקחת בין שניות לכמה שעות ...
לא נראה לי שזה בעיה אצלי כי אתר אחר כן עבד לי.
מישהו יודע?
תודה

בישהש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא, עדין אין הבדל
שלחתי את הכתובת האתר המדויק בו התמונות נמצאות ועדין אין תשובה כמה שעות טובות...
התמונות דחופות לי.

בישהש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלחתי כמה וכמה מיילים.
כל פניה למרכז הפניות זה נקודה כבר...
למה, זה לא אותו צוות שרואה את המיילים?

ממממ

משתמש רשום
רק בקשה לפתיחת אתרים מורידה מהנקודות, למעט פניות מכל נושא אחר.

ממממ

משתמש רשום
לפעמים כשמצטבר עומס גדול של תמונות, כגון בימי ראשון, שעדיין העסק לא מסודר מספיק, ויש הצטברות גדולה של תמונות, מאפסים את המערכת, בכדי שלא יהי' מרדף מידי גדול, ז"א שביום שאחרי זה היום יתחיל בצורה טובה, ולפחות ביום זה לא יהיה המתנה ארוכה. לוקחים בחשבון שבמצב כזה שביום שאחרי זה לא יהיה עומס (בגלל האיפוס), המשתמש ירענן ותוך כמה שניות התמונות יבדקו שוב.

בישהש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בסדר מובן, אבל,
כמובן ששוב פתחתי את התמונות הבוקר., ועוד כמה וכמה פעמים היום כדי לראות אם סוף סוף נבדקו ו...
עכשיו יותר מ12 שעות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה