netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

esti gefner

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נראה לי לא הבנתי טוב..
זה אפשרי במקום נתיב ו018?
מה נותן לי בעצם הסינון הכפול?
נט פרי לא יותר חסום מנתיב? ז"א חסום כמו נתיב רק מס' אתרים לא מסוננים ע"י נתיב שלא נפתחים
נט פריי מסנן אותם ופותח אותם..??
ו.. עלי אקספרס יפתח? אני כלפעם מזמינה דרך אנשים דברים מישם כי נתיב כמובן לא מאפשר.. נט פריי סינן?

ממממ

משתמש רשום
לכל מי ששאל לגבי אתרי תמונות לגרפיקה,
החסימה מעולה, פשוט תענוג לגלוש בבטחה בלי להיפגש בתמונות לא ראויות,
כולם מוזמנים להצטרף,
(ודבר נוסף, כמה בעיות שהיו לנו קודם (באתרוג) נפתרו.

בתש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מי הרבנים הממליצים? יש הסכמות?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י ממממ;1568284:
לכל מי ששאל לגבי אתרי תמונות לגרפיקה,
החסימה מעולה, פשוט תענוג לגלוש בבטחה בלי להיפגש בתמונות לא ראויות,
כולם מוזמנים להצטרף,
(ודבר נוסף, כמה בעיות שהיו לנו קודם (באתרוג) נפתרו.

ישנם התפתחויות נוספות שעדיין בבדיקה.
הפיתוח נמצא בקצב מהיר כל העת.

ממממ

משתמש רשום
למה כוונתך?
מה לא טוב עכשיו?
האם התכוונת לומר שעדיין לא כדאי לאנשי מקצוע הגפיקה לעבור לנטפרי?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
חלילה, כפי שהעדת בעצמך.
פשוט חושבים על שיפורים נוספים.

ממממ

משתמש רשום
צריך לראות שהאשכולות על נטפרי לא יירדמו,
אני למשל שראיתי שלאחר שיצא לציבור ודיברו ע"ז תקופה, אמנם אח"כ נהי' שקט, ע"כ חשבתי שהצטרפו לזה כמה אנשים וזהו, ולא הי' נראה שהדבר הולך ומתפשט וכן מתפתח עוד ועוד מיום ליום,
היום הטכנאי שהי' אצלי אמר לי שכל יום הולך לכמה אנשים וזה גודל לממדים גדולים,
ע"כ חבל שהציבור כאן לא יהי' מודע לזה,
צריך שיהי' כאן מודעות לעניין, זה יוסיף עוד ועוד לקחות מגולשי פרוג,
ולהיפך כשאין דיבור ע"ז כאן, הציבור לא מודע למה שקורה, וחבל, כי כאן בפרוג זה קהל יעד ענק ועיקרי.
בתקווה להתפשטות נטפרי ב100% מהגולשים החרדים.

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ממממ;1568315:
צריך לראות שהאשכולות על נטפרי לא יירדמו,
אני למשל שראיתי שלאחר שיצא לציבור ודיברו ע"ז תקופה, אמנם אח"כ נהי' שקט, ע"כ חשבתי שהצטרפו לזה כמה אנשים וזהו, ולא הי' נראה שהדבר הולך ומתפשט וכן מתפתח עוד ועוד מיום ליום,
היום הטכנאי שהי' אצלי אמר לי שכל יום הולך לכמה אנשים וזה גודל לממדים גדולים,
ע"כ חבל שהציבור כאן לא יהי' מודע לזה,
צריך שיהי' כאן מודעות לעניין, זה יוסיף עוד ועוד לקחות מגולשי פרוג,
ולהיפך כשאין דיבור ע"ז כאן, הציבור לא מודע למה שקורה, וחבל, כי כאן בפרוג זה קהל יעד ענק ועיקרי.
בתקווה להתפשטות נטפרי ב100% מהגולשים החרדים.

הרבה מאיתנו מחכים לחסימה הרמטית על מחשבים ניידים. אחרת אין מצב לוותר על החסימה הקיימת:(

Shellykaz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
לצורך עבודתי אני נזקקת מדי יום לבצע מספר "מחקרים" ברשת בנושאים מגוונים.
מכיון שנט-פרי מבוססת על רשימה לבנה, יוצא שאבקש כמה בקשות פתיחה ביום, ואזדקק לתגובה מהירה [בערך בסדר גודל של שעה].
א. זה אפשרי?
ב. האם אני יכולה להצטרף לצוות הבודקות ולסנן לבד את מה שדרוש לי ולא להיות למעמסה על אחרות? כלומר האם הבודקת יכולה לבדוק את האתרים של עצמה או שצריך בודקת חיצונית?
ג. האם כבודקת אגלוש באופן מסונן, ורק בקשות פתיחה יגיעו אלי לא מסוננות?
ד. נניח שאהיה בודקת, ויש לי יום עמוס מאוד בעבודה [זה דבר מצוי], ואני לא מספיקה להענות לבקשות של גולשים אחרים, רק לסנן את האתרים שאני צריכה לעצמי. זה בסדר?

ספורנו

משתמש רשום
הצטרפנו היום וזה פשוט דבר מדהים!
לא צריך כיכר השבת ולא בחדרי חרדים, רק אתרים נקיים.
כבר מרגישים קדושה בבית :) (וגם ראינו ישועה בדיוק היום!)

יש לציין שהשירות מעולה, גם מישי שחיבר אותנו וגם מהצוות שמאשר את האתרים.
שלחנו היום כמות לא מבוטלת של אתרים וכבר אישרו לנו חלק מהם! אין שירות כזה בעולם....

ממממ

משתמש רשום
יש לציין שהאתר אידישע טעגליכע נייעס פתוח,
והוא נקי לחלוטין ממש כמו המודיע המבשר יתד

netfree

משתמש רשום
נכתב ע"י Shellykaz;1569154:
לצורך עבודתי אני נזקקת מדי יום לבצע מספר "מחקרים" ברשת בנושאים מגוונים.
מכיון שנט-פרי מבוססת על רשימה לבנה, יוצא שאבקש כמה בקשות פתיחה ביום, ואזדקק לתגובה מהירה [בערך בסדר גודל של שעה].
א. זה אפשרי?
ב. האם אני יכולה להצטרף לצוות הבודקות ולסנן לבד את מה שדרוש לי ולא להיות למעמסה על אחרות? כלומר האם הבודקת יכולה לבדוק את האתרים של עצמה או שצריך בודקת חיצונית?
ג. האם כבודקת אגלוש באופן מסונן, ורק בקשות פתיחה יגיעו אלי לא מסוננות?
ד. נניח שאהיה בודקת, ויש לי יום עמוס מאוד בעבודה [זה דבר מצוי], ואני לא מספיקה להענות לבקשות של גולשים אחרים, רק לסנן את האתרים שאני צריכה לעצמי. זה בסדר?

אפשרי בהחלט.
תשלחי את הפרטים שלך למייל : <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
ונחזור אליך בהקדם.

yudb

משתמש סופר מקצוען
יש אופציה לפתיחת אתר ספציפי (כשר) מוגבל לשעות מסוימות ביום?

ממממ

משתמש רשום
אני משתמש בנטפרי,
שאלה בידי,
הרבה אתרים שפותחים (בעיקר אתרי תמונות) הרבה תמונות מטושטשים, וכתוב עליהם: נשלח לבדיקה.
מה זה אומר?
האם שנשלח כבר לפני כן, וזה מרבבות התמונות שמחכים לבדיקה, ואם כן גם אחרי שפתחתי את האתר ועלו לי התמונות הנ"ל מטושטשות הם לא עולים בסדר העדפויות בבדיקה, ואם כן ייקח עוד הרבה זמן עד שייפתחו תמונות אלו.
או שברגע שפתחתי את אותו דף אינטרנט שיש בו את אותם תמונות, כל התמונות המטושטשות ששם מקבלים עדיפות בבדיקה, ונבדקים תוך כמה דקות (כמו האתרים שנחסמים ושולחים בקשה לפתוח אותם, שזה נבדק מאוד מהר).
אודה למבהירים.

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
ברגע שפתחתם דף אינטרנט שטרם נפתח ע"י משתמש או שהתמונות בו שונו. התמונות נשלחות לסינון.

בד"כ אם תרעננו את הדף אחרי 2 דקות, התמונות יהיו מסוננות.
במידה וקיים עומס, זה יכול לקחת קצת יותר זמן.
למשל כעת, אין תמונות הממתינות לסינון

מיס

משתמש צעיר
אפשר להעלות צילומי מסך של: דף חסימה, אתר פתוח עם תמונות מטושטשות וכו'
תודה

ממממ

משתמש רשום
אמתול בלילה דווחתי על כמה תמונות שאינם ראויות ועדיין לא טופל,
לכן אני מתפלא על מה שאתה אומר שאין תמונות הממתינות,
או שאולי זו מחלקה אחרת?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה