netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

netfree

משתמש רשום
הקפצה למי שפספס בענין הנט - סטיק. לפנות לבן של מלך

מיס

משתמש צעיר
מישהו יודע, זה כבר עובד עם טלפון של נטויז'ן?
ואגב, שלחתי פעמיים מייל אחד לבן של מלך ולשירות לקוחות ולא קיבלתי תשובה...

ממממ

משתמש רשום
דברתי עם בן מלך - שי, לגבי הטל' של נטויז'ן - גם לי יש קו שלהם, הוא אמר לי שהוא יתן לי קו טל' על הקו (הספק) שלהם באותו מחיר שיש לי מנטויז'ן (30 לחודש ללא הגבלה).
המס' של בן מלך - שי: 0526071528

bekki

משתמש מקצוען
מחשבים ניידים,אין התקדמות לחסימה על המחשב?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בדיקת התמונות זוכות למענה כמעט מיידי

קבצים מצורפים

• בדיקת תמונות.PNG
    KB 39.8 · צפיות: 16

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
רגע לפני שההודעה הזו כבר לא רלוונטית

קבצים מצורפים

• מילה שלילית.PNG
    KB 16.7 · צפיות: 18

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
2,018 אתרים במערכת
404,357 תמונות במערכת

כמעט פי 2 מהעדכון הקודם.

נכתב ע"י בן של מלך;1531084:
שלום וברכה לכולם.

לגבי נטסטיקים.
במידה ויהיה ביקוש אנו ניתן שירות של סינון של נט פרי גם בנטסטיק.
מי שמעוניין נא לשלוח מייל ל<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

שוקו1

משתמש רשום
פתיחה אישית של אתרים

אני עוסקת בעיצוב אופנה וזקוקה לאתרים מסויימים [ששה שבעה אתרים] שבהם התמונות תוצגנה במלואן, [והתמונות הן תמונות נשים] נט צח אפשרו פתיחה אישית לאתרים אלו [כולל תמונות] ושאר האתרים עוברים סינון רגיל כך שבני הבית יכולים להשתמש באינטרנט בלי חשש
זה אפשרי בנט פרי???

Splash Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אשמח לדעת האם יש גרפיקאיות/מעצבות/ים בנט פרי ואם תוכלו ליצור איתי קשר יש לי כמה שאלות לברר

netfree

משתמש רשום
נכתב ע"י שוקו1;1547501:
אני עוסקת בעיצוב אופנה וזקוקה לאתרים מסויימים [ששה שבעה אתרים] שבהם התמונות תוצגנה במלואן, [והתמונות הן תמונות נשים] נט צח אפשרו פתיחה אישית לאתרים אלו [כולל תמונות] ושאר האתרים עוברים סינון רגיל כך שבני הבית יכולים להשתמש באינטרנט בלי חשש
זה אפשרי בנט פרי???

כרגע, זה לא אפשרי.
אולי בעתיד יהיה לנו אפשרות (כמובן לאחר שנקבל אישור מרב לעשות כזה דבר )

מתנחל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מדוע שפשוט לא תפרסמו רשימת אתרים מאושרים?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י פְרוּט;1548880:
האם האתר www.wuala.com פתוח?
שולחים לי דרכו חומר כבד - בדומה ל-dropbox
מסווג כלא קיים במערכת, לא חסום, מאמין שיפתחו אותו.

נכתב ע"י מתנחל;1549168:
מדוע שפשוט לא תפרסמו רשימת אתרים מאושרים?
בתוכנית.
בנתיים משקיעים כוחות רבים בשכלול מערכת אישור וסיווג האישורים, הוא משוכלל מאוד וכולל מסכים רבים, וב"ה הפניות נענות במהירות וביעילות.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י פְרוּט;1548880:
האם האתר www.wuala.com פתוח?
שולחים לי דרכו חומר כבד - בדומה ל-dropbox
יש בו בעייתיות מסויימת מכיון שיש בו חומר שלילי בהחלט. עובדים על פתרון. לעת עתה רצוי להשתמש בשירותים מתחרים.

(זוהי דעתי האישית, אינני מוסמך לענות בשם נטפרי).

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הבעיה שיש לי לקוחות ששולחים לי חומר דווקא דרך האתר הזה (בזמנו הם אמרו לי שיש לאתר הזה עדיפות מסוימת, לא זוכרת את הפרטים).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה