netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שמח לעזור;1893612:
אדרבא שתף אותנו. כנס מידי פעם לאותו דף וספר לנו תוך כמה זמן זה כבר היה בסדר.

שאני אבין- אני נכנס לדף כלשהו, כל התמונת מטושטשות.
אני חוזר אחרי נניח שעה- והתמונות מוצגות? נשמע נפלא. כך זה פועל?

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י איש שמח;1893616:
שאני אבין- אני נכנס לדף כלשהו, כל התמונת מטושטשות.
אני חוזר אחרי נניח שעה- והתמונות מוצגות? נשמע נפלא. כך זה פועל?

בדרך כלל כמה דקות, לפעמים אפילו פחות מדקה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
רק תראה דוגמא. העתקתי הרגע את מספר התמונות שנבדקו עד כה
13,160,260
עשיתי "רענן" ותראה את המספר עכשיו:
13,160,350

90 תמונות בפחות מדקה!!!!

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אברהם;1893634:
רק תראה דוגמא. העתקתי הרגע את מספר התמונות שנבדקו עד כה
13,160,260
עשיתי "רענן" ותראה את המספר עכשיו:
13,160,350

90 תמונות בפחות מדקה!!!!
וואו וואו. מדהים.
לסיכום- אני גולש רגיל באתר והתמונות מסוננות ללא צורך לפנות במיוחד ולשלוח קישורים??

שנית, איפה נמצא "השעון" שמונה תמונות?

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י איש שמח;1893691:
וואו וואו. מדהים.
לסיכום- אני גולש רגיל באתר והתמונות מסוננות ללא צורך לפנות במיוחד ולשלוח קישורים??

שנית, איפה נמצא "השעון" שמונה תמונות?

http://netfree.link/

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יפה. הייתי מציע למנהלים שידגישו את המספר הזה בגרפיקה של שעון שמתעדכן. ממש מעניין לעקוב אחרי המספרים שם.

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
חמדה, תפרטי-
מחשב נייד עם גלישה דרך הרשת הביתית שלך? של השכנים? WiFi ציבורי? רשת בעבודה?
ואולי דרך נטסטיק?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י איש שמח;1893707:
יפה. הייתי מציע למנהלים שידגישו את המספר הזה בגרפיקה של שעון שמתעדכן. ממש מעניין לעקוב אחרי המספרים שם.

אמנם לא גרפיקה, אבל אני רואה עכשיו שהמספרים שם התחילו להתעדכן אוטומטית ללא צורך בריענון

תרצונת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שאלה להבנה- למה שיום אחד החבר'ה פה

לא יתעייפו, (בגלל שזה בחינם) והציבור יישאר בלי חסימה?
אנחנו רואים היום את כל ארגוני החסד שהם מפעילים "מתנדבים בשכר" כי אחרת העסק לא ידפוק, מה שונה הפרוייקט המיוחד הזה?

ועוד משהו,
מה הקו הכשרותי של המיזם? בחדרי, כיכר, פורום אברכים, יהיה פתוח או שזה רק לצורכי עבודה וכו'?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י גיטי 123;1893908:
חמדה, תפרטי-
מחשב נייד עם גלישה דרך הרשת הביתית שלך? של השכנים? WiFi ציבורי? רשת בעבודה?
ואולי דרך נטסטיק?

כרגע יש לי נייד עם גלישה ברשת ביתית וחסימה של נתיב.
רוצה להתנתק מנתיב ולעבור לנט פרי.
רוצה לשמוע אם החסימה אפשרית ואיך.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אה, ועוד משהו.
אני חייבת גם שולחן עבודה מרוחק למשרד.
זה יכול ללכת או שזה לא אפשרי?

זורם

משתמש צעיר
נכתב ע"י תרצונת;1893920:
אנחנו רואים היום את כל ארגוני החסד שהם מפעילים "מתנדבים בשכר" כי אחרת העסק לא ידפוק, מה שונה הפרוייקט המיוחד הזה?

ועוד משהו,
מה הקו הכשרותי של המיזם? בחדרי, כיכר, פורום אברכים, יהיה פתוח או שזה רק לצורכי עבודה וכו'?

הקו הכשרותי הוא כל אתר חדשות שאינו מכיל לשה"ר או רכילות וכדו' פתוח.
למשל לדעת, jdn, וכל הזמן פתוחים, והאתרים שפירטתם חסומים.

תרצונת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מחכה לתשובה כמה זמן יחזיק ה"חינם" הזה?

למה שלא יעזבו את זה ביום אחד והציבור יישאר בלי כלום?
וגם מ"איפה הכסף"?

נכתב ע"י זורם;1893973:
הקו הכשרותי הוא כל אתר חדשות שאינו מכיל לשה"ר או רכילות וכדו' פתוח.
למשל לדעת, jdn, וכל הזמן פתוחים, והאתרים שפירטתם חסומים.

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י חמדה;1893923:
כרגע יש לי נייד עם גלישה ברשת ביתית וחסימה של נתיב.
רוצה להתנתק מנתיב ולעבור לנט פרי.
רוצה לשמוע אם החסימה אפשרית ואיך.

אצלי היה בדיוק כך.
מחליפים את הספק. במקום מה שיש לך כרגע (מן הסתם 018)
מתחברים לRL,
ועל המחשב נייד מתקינים תוכנת חסימה, שלא מאפשרת להתחבר לגלישה שאינה נטפרי.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י תרצונת;1893920:

גם כאן העסק מבוסס על שכר. מתרומות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה