netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בטופס שליחת בקשה.

הכוונה לא להחניף המובן של 'מידת החנופה', אלא שאם אתה מבקש בקשה וכותב תודה או מוסיף מילה טובה, זה עוזר.

בטח הרבה יותר מכל אלו שכותבים 'אווווף למה גם זה חסווווום' וכדו'

צנצנת

משתמש פעיל
D I G I T A L
!!!

מתחדשים ומשתכללים ללא הפסקה!!
כמה יופי וגאונות בממשק המשתמש החדש...

איך מתעדכן משתמש שיש חדש? רק אם הוא נתקל במקרה באשכול זה בפרוג?

למה שלא נקבל איזה עדכון במייל על הפונקציות החדשות?

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י כוכב מאיר;1690355:
אין כח לעבור על כל האשכול,
יש כאן מישהו שהתנסה עם משרדי ממשלה בנטפרי ?
מנב"ס ושות'

גם אנו ממתינים לתשובה על הנ"ל.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נסיון אין לי

אבל אם לא ימצא אחד כזה, הרי יש אפשרות לקבל יוזר VPN חינם, ועם קצת סבלנות צמוד לאנשי התמיכה של נטפרי - ותהיו הראשונים.

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שאלה: מדוע חסמו את פורום אוצר החכמה? [ופורום זה פתוח...]
הרבנים פסקו שאוצר החכמה פורום פרוץ?

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י מלבב;1701536:
ראו כאן:
http://www.prog.co.il/showthread.php?p=1701535#post1701535

ואתם מוזמנים (וגם כדאי) לפנות למנהלים של אוצר החכמה בכתובת המייל הבאה ‫<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> וליידע אותם על כך ושההפסד כולו שלהם!

כמה שיותר יפנו אליהם הבעיה תיפתר יותר במהרה.

תודה.

הבנתי שההנהלה לא צליחה להירדם בלילות עקב כך שאין כניסה למנויי נטפרי אליהם.

מיס

משתמש צעיר
קשה לי לראות את עצמי מסתדר בלי פורום אוצר החכמה, תחשבו שפתאום יחסמו את פרוג (אופסס..
בדקנו, ולצערנו זה לא טוב)...מקווה שימצא פתרון מהיר...

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י מיס;1701837:
קשה לי לראות את עצמי מסתדר בלי פורום אוצר החכמה, תחשבו שפתאום יחסמו את פרוג (אופסס..
בדקנו, ולצערנו זה לא טוב)...מקווה שימצא פתרון מהיר...

אני מקווה שאם זה יהיה מוצדק
שיהיה להם את העוז לעשות א"ז!

מיס

משתמש צעיר
נכתב ע"י אהרן2;1701970:
אני מקווה שאם זה יהיה מוצדק
שיהיה להם את העוז לעשות א"ז!

אני גם מקווה.. רק רציתי לחדד את "תחושת התדהמה" של המשתמשים מהחסימה של הפורום הלז...

סיפי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למה פורום אוצר החכמה סגור? למען השם?

מיס

משתמש צעיר
http://code.613m.org/viewtopic.php?f=12&t=843
ממה שהוברר לי:
נחסם בהוראת המוקד של וועדת הרבנים לביצור חומות הדת, וועדה רצינית ואחראית בראשות גדולי ישראל, ניתן לדבר איתם ב1599-550-330
הסיבה לחסימת הפורום של אוצר החכמה היא, תגובות שם של ניקים מסויימים אשר משתלחים בכל הקדוש והיקר ליהודי חרדי (כמו זלזול בדברי הרמב"ם) כאשר אין פיקוח תמידי מצד מנהלי הפורום הנ"ל.
גם בנתיב ובאתרוג אמורים לחסום את הפורום ביום ראשון אם מנהלי הפורום לא יתעשתו...
כמובן שאם יהיה שם פיקוח אפקטיבי ויעיל יותר, בוודאי שזה ייפתח מיד. הפורום הוא מעולה ומאוד יעיל.
טענות אם יש ניתן להפנות רק לוועדה הנ"ל, נטפרי שחרתה על דגלה כשרות ללא פשרות מחויבת להישמע להוראתה של אותה הוועדה, חן חן לנטפרי על העמידה הנוקשה בכללים!!!
גם אני מקווה שימצא פתרון מהיר לאותו הפורום

מכל הלב

משתמש פעיל
מבלי להיכנס לעצם הנושא:

הנה זה הגיע, המבחן האמיתי של 'נטפרי'!
כל הכבוד למנהלי 'נטפרי' שאינם נכנעים ללחצים של משתמשים כאלה ואחרים!
(חכם מאד שאין לוקחים כסף ולא תלויים באף אחד - וותיק ככל שיהיה)

גם אנו מצטרפים:
חן חן לנטפרי על העמידה הנוקשה בכללים!!!

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מישהו יכול אולי לתת דוגמא? בינתיים בקישור המובא לעיל של וועדת הרבנים כתוב שהם חסומים ע"י 'נתיב' ולא נטפרי, מענין למה...

מור100

משתמש מקצוען
כפי שנכתב כאן באשכול ביום שישי (שמשום מה נמחק), חובה לציין:
לא היתה פניה למנהלי הפורום הנ"ל לפני הסגירה. עכ"פ, לא למנהל הפורום הבכיר והידוע בכינויו "איש ספר". מי שקצת מכיר את הפורום הנ"ל, יודע היטב כי הפיקוח שם הוא מעולה, ובטוב טעם, גם אם לא ברמה של און ליין ממש.

אין כל ספק כי טוב עושה נטפרי בציות מוחלט לדעת הרבנים. עם זאת חובה לציין, כי למנהל האתר הנ"ל, לא פנו מטעם ועד הרבנים הנכבד הנ"ל, ולא מטעם נטפרי.

אביחי בס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני רוצה לשאול שאלה עניינית: מדוע מחזקים כ"כ גוף ללא פיקוח והכשר רבני כדוגמת נתיב או אתרוג?
זה ממש כמו שהרבנים חזרו והדגישו לא לקנות מכשיר פלאפון שאינו בהכשר של וועדת הרבנים
דהיינו לא לקנות 'תומך כשר' ולא 'תואם' וכו וכו'.
מדוע פה מרגישים שזה בסדר גמור ומפרגנים כ"כ, זה נראה ממש כמו הצעת החוק נגד הכשרות של הרבנות הראשית, שכל אחד יוכל לעשות מערכת כשרות משלו.

מור100

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אביחי בס;1702383:
אני רוצה לשאול שאלה עניינית: מדוע מחזקים כ"כ גוף ללא פיקוח והכשר רבני כדוגמת נתיב או אתרוג?
זה ממש כמו שהרבנים חזרו והדגישו לא לקנות מכשיר פלאפון שאינו בהכשר של וועדת הרבנים
מדוע פה מרגישים שזה בסדר גמור ומפרגנים כ"כ, זה נראה ממש כמו הצעת החוק נגד הכשרות של הרבנות הראשית, שכל אחד יוכל לעשות מערכת כשרות משלו.

כאן ענו על זה:
http://www.prog.co.il/showpost.php?p=1569832&postcount=40

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים

כי:

הרבנים חשבו עד היום, שלא יכול להיות אינטרנט 100% כשר, ובשביל שאנשים
לא ישתמשו ב100% פרוץ, הם התירו בדיעבד.

מפרגנים? לא סתם! אחרי שהפשלות יצאו לכולם מהאף, וסוף סוף הגיעו לחוף מבטחים, איך לא יפרגנו?

לידיעתך, החוקים של נט-פרי, הם המחמירים ביותר. בנט פרי אין תמונות של נשים, לא
פנים, לא ידיים, וגם לא רבניות צנועות, פשוט אין!
על נט-פרי, אף אחד לא יכול לאיים, אף אחד לא מפרנס אותה, לכן אין
פשרות בניקיון.

מדי פעם אני מציץ בדיונים, ורואה שיש כל מיני כאלו שפתאום מגלים את נטפרי, ומיד
זורקים כל מיני חששות וחשדות באויר. אני מציע שתעברו על היסטוריית הדיונים, ותראו איך הכל התפתח.

עדין

משתמש רשום
אם למוצר אין כשרות, ואתה שואל את הגאב"ד אם אפשר לאכול מזה והוא אומר לך שזה הכי מומלץ אתה צריך עוד תוספת חתימה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה