netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
ומה עם אתרי תמונות כמו איסטוק פוטו שאטרסטוק?

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י bason1661;1615923:
שאלה:
פרסום בגימייל גם חסום- הכונה לאתרים כמו גרופי ששולחים פרסומות, אז אם יש שם תמונות נשים זה חסום?
וכן מודעות גוגל בגימייל - שמופיעות בהם תמונות הצליחו לחסום? (בנתיים לא נפגשתי עם חסימה כל שהיא שהצליחה בזה).

מה, יש פרסומות בג'ימייל? :)

בנוגע לפרסומות המגיעות למייל, אם זה קובץ מצורף ברור שלא יסננו לך א"ז, אף אחד לא רוצה חיטוט באימייל שלו, אם הם קישורים חיצוניים וציבוריים - הם יסוננו.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י שוצי;1615220:
עד כמה שאני יודע מדובר על משהו שהולך להיות מותקן על רכיב מרכזי מאוד במחשב שלך, לא תרצה שהוא יעלה לך מסכים כחולים ויפיל את המחשב רק כי הדרייבר קרס.

בגדול יש כבר את הרכיב, אתה רוצה להצטרך לצוות שבודק אותו אתה יותר ממוזמן.

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
ניסיתי לעשות תיאום מס באינטרנט, וכותב כל הזמן שיש בעיה באבטחת האתר וכו'

יש פיתרון לזה?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י g2035;1619540:
ניסיתי לעשות תיאום מס באינטרנט, וכותב כל הזמן שיש בעיה באבטחת האתר וכו'

יש פיתרון לזה?
השלב הראשון הוא לשלוח מייל לשרות הלקוחות ובו הלינק הבעיתי ותיאור הבעיה.

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
כשמחוברים לנט פרי לא ניתן לקבל עידכונים לווינדוס אפדייט.

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי שאלה, אולי נאיבית, ובכל זאת אשמח לשמוע את דעתכם:
בד"כ באתרים רגילים, יחסית מספר התמונות הוא לא גדול מאד, ולכן סינון אנושי הוא הגיוני.
באתרי תמונות, לעומת זאת, יש אינסוף תמונות, ומתעדכנות מידי יום עוד ועוד תמונות, ולכן שאלתי היא האם ניתן לפנות למנהלי אתרים אלו, ולבקש שמראש כאשר הם מכניסים תמונות, יסווגו אותם לפי קריטריונים מסוימים, כך שמי שירצה אתר נקי - תהיה לו אפשרות לבחור באפשרות כזו. (ומשתמשי נטפרי יהיו אוטומטית באפשרות הזו).
כמובן, כדי שמנהלי האתרים הללו יתייחסו ברצינות להצעה, צריך שתהיה התאגדות חזקה מולם, שתכלול גם קבוצות או דתות אחרות שהדבר אכפת להן...

ספורנו

משתמש רשום
נכתב ע"י DDESIGN;1623298:

פנית לשירות לקוחות לפתור את זה? בדרך כלל זה נפתר על ידי שפותחים את כתובת האייפי של שרתי וינדוס.

ספורנו

משתמש רשום
נכתב ע"י פְרוּט;1623388:
יש לי שאלה, אולי נאיבית, ובכל זאת אשמח לשמוע את דעתכם:
בד"כ באתרים רגילים, יחסית מספר התמונות הוא לא גדול מאד, ולכן סינון אנושי הוא הגיוני.
באתרי תמונות, לעומת זאת, יש אינסוף תמונות, ומתעדכנות מידי יום עוד ועוד תמונות, ולכן שאלתי היא האם ניתן לפנות למנהלי אתרים אלו, ולבקש שמראש כאשר הם מכניסים תמונות, יסווגו אותם לפי קריטריונים מסוימים, כך שמי שירצה אתר נקי - תהיה לו אפשרות לבחור באפשרות כזו. (ומשתמשי נטפרי יהיו אוטומטית באפשרות הזו).
כמובן, כדי שמנהלי האתרים הללו יתייחסו ברצינות להצעה, צריך שתהיה התאגדות חזקה מולם, שתכלול גם קבוצות או דתות אחרות שהדבר אכפת להן...

נראה לי שאין סיכוי.

יש ככ הרבה אתרים ולרובם ככולם אין זמן להתעסק בקיטלוג...

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ספורנו;1623406:
נראה לי שאין סיכוי.

יש ככ הרבה אתרים ולרובם ככולם אין זמן להתעסק בקיטלוג...

אתרי תמונות עיקריים, שכל הגרפיקאים לוקחים מהם, נראה לי שיש רק כמה

rifki

משתמש פעיל
האם לנט פרי יש גם תוכנה?
הייתי שמחה להצטרף לנט פרי בעבודה רק שאני כמובן לא יכולה לעשות את החסימה ברמה של הספק(שתחסום את כל המחשבים המחוברים לרשת הזו) אלא רק על המחשב שלי.

מישהו יודע האם זה אפשרי?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י rifki;1623635:
האם לנט פרי יש גם תוכנה?
הייתי שמחה להצטרף לנט פרי בעבודה רק שאני כמובן לא יכולה לעשות את החסימה ברמה של הספק(שתחסום את כל המחשבים המחוברים לרשת הזו) אלא רק על המחשב שלי.

מישהו יודע האם זה אפשרי?
אפשרי בהחלט ע"י חיבור VPN.

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י DDESIGN;1623298:

צרו קשר עם שירות הלקוחות, כתבו את הבעיה בפירוט, ותענו בהקדם.

מכל הלב

משתמש פעיל
נכתב ע"י moishy;1623639:
אפשרי בהחלט ע"י חיבור VPN.

האם תוכל בבקשה להסביר לציבור בשפה פשוטה, מה זה VPN ?
איך זה עובד, ומה צריך לעשות כדי להתחבר לנטפרי דרך זה?
תודה

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

מכל הלב

משתמש פעיל
נכתב ע"י moishy;1624114:

תודה רבה!

זה הציטוט:
משל למה הדבר דומה, מאפיית אנג'ל בירושלים ממוקמת ברחוב כנפי נשרים, ואילו תחנת הקמח המספקת לו את הקמח ממוקמת מעבר לכביש ברחוב בית הדפוס. לצורך כך בנו צינור המוביל מטחנת הקמח למאפייה. צינור זה אטום כדי שהטינופת שברחוב לא מזהם את הקמח.
והנמשל, את נמצאת ברחוב בית הדפוס (בעבודה עם מחשב הפתוח לכל סימטה אפילה בגלובוס) פתוחה לכל זוהמת הרחוב (אינטרנט פרוץ) תבני צינור (VPN) שיוביל את החומר שאת זקוקה לו מטחנת הקמח (נט-פרי) למאפיה (המחשב שבו את משתמשת).

בקיצור, VPN הוא צינור מאובטח שבו מוזרם מדיה הנקיה מכל חשש נדנוד של תועבה ואינו מושפע מהחיבור העיקרי למחשב. לצורך החיבור לנט-פרי עליך לרכוש מנוי מטחנת הקמח (הספק שמשתמש עם נט-פרי לסנן את הזוהמה).

אשמח עדיין אם תוכל לבאר היכן ואיך מגדירים את זה בראוטר.
יישר כח

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י מכל הלב;1625082:
אשמח עדיין אם תוכל לבאר היכן ואיך מגדירים את זה בראוטר.
יישר כח
VPN איננו מוגדר בראוטר.
קצת מסובך ליצור את החיבור בגלל ריבוי המאפיינים. בעז"ה ובל"נ אעלה מדריך מצולם.
לצורך הענין יצרו בנטפרי תוכנה קטנה שיוצרת חיבור VPN ע"פ ההגדרות הנצרכות לנטפרי אבל היא לא קיבלה אישור הפצה מ-mat.

מכל הלב

משתמש פעיל
נכתב ע"י moishy;1625885:
VPN איננו מוגדר בראוטר.
קצת מסובך ליצור את החיבור בגלל ריבוי המאפיינים. בעז"ה ובל"נ אעלה מדריך מצולם.
לצורך הענין יצרו בנטפרי תוכנה קטנה שיוצרת חיבור VPN ע"פ ההגדרות הנצרכות לנטפרי אבל היא לא קיבלה אישור הפצה מ-mat.

תודה רבה!

אנו מחכים על המדריך עם התמונות, ועל התוכנה. תודה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה