netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

בתנופה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אהרן2;1651940:
אם אתה כ"כ מקושר
תדאג שישימו יד.

לא צריך להיות "כל כך מקושר" בשביל לפעול.
אותו צוות, עמו נפגשתי למטרות אחרות לגמרי, הינם אברכים רגילים שפועלים רבות בנידון בתוך קהילתם וב'איגוד הקהילות' החדש (בחסות ועדת הרבנים). ואפשר לשוחח איתם בכל עת ורגע.
ובנוסף, לפי מה שהבנתי מהם הם בקשר עם היזם. תקציב? אין סיכוי.

ולעצם העניין- עצם זה שהם לא שמים רגל זה כבר טוב.. :rolleyes:

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אז ככה!
גם אני דיברתי עם שניים שעמוק עמוק בנושא, (והם גם השתתפו בכינוס של ״איגוד הקהילות״) ודנתי איתם בנושא של נטפרי והם הודו לי שאכן מבחינת חסימה נטפרי הכי טוב בעולם.

ספורנו

משתמש רשום
אם ככה, הדבר היחיד שמעכב את הציבור מלעבור לנטפרי זה המערכת של נטפרי,
זאת אומרת שאם צוות המתנדבים יגדל אז ממילא יוכלו לחבר ציבור נוסף.

מסקנה: בידינו הדבר! מי שמתנדב לנטפרי גורם לעוד אנשים להתחבר...

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ואני חושבת שיהיה קשה לשרוד רק על מתנדבים שגם יכולים לנשור באמצע הדרך ואין להם מחויבות לעבוד רציף, חייבים לבסס את החברה על אמת עם עובדים שיעשו עבודתם בצורה מהירה ורציפה.

ספורנו

משתמש רשום
נכתב ע"י start;1653174:
ואני חושבת שיהיה קשה לשרוד רק על מתנדבים שגם יכולים לנשור באמצע הדרך ואין להם מחויבות לעבוד רציף, חייבים לבסס את החברה על אמת עם עובדים שיעשו עבודתם בצורה מהירה ורציפה.

גם אני חושב כך. והדברים הועברו אליהם...

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני חושבת שאם יהיה מספר משתמשים שיצדיק את זה,
יהיה שווה לאר אל להשתתף בהוצאות החסימה ולהעסיק מס' עובדים.

מכל הלב

משתמש פעיל
מה שברור, שתוך תקופה קצרה נטפרי תקבל את האישור של כל הוועדות וכדו'.
כל רב, וכל אחד ואחד שרק ישמע ויבדוק מה זה נטפרי, מיד יידע ויאמר שזה הסינון הכי טוב בעולם.
ברור שתוך תקופה, יהיו מאות אלפי משתמשים בנטפרי, מכל העולם.

מכל הלב

משתמש פעיל
לענ"ד צריך למצוא מקורות מימון לנטפרי (כגון פרסומות, תרומות, ועוד), ולממן גוייות שיבדקו, וצוות עובדים.

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הטלגרם נחסם ולא נחסם, לי הוא עושה כל הזמן שגיאה, מה עושים???
זה החלון שנפתח לי כל הזמן.
צפה בקובץ המצורף 241875

קבצים מצורפים

• טלגרם נטפרי.JPG
    KB 25.8 · צפיות: 16

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י start;1653174:
המציאות מוכיחה את הפוך, המתנדבים גדלים מיום ליום, כך שגם אפם מישהו ינשור בדרך יישארו די והותר.
אתם תראו, בסוף לא יהי' מנוס מרוב רצון להתנדב, עד שיהיו חייבים להעביר תקנה שצריך לתרום כסף לנטפרי בשביל להתנדב... :)

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לו יהי, אבל להערכתי זה לא יציב לבנות כך עסק.
אני בעד שאני כגרפיקאית לא אדרש להמתין יותר משניות/דקות עד שיאשרו תמונות הנשלחות לבדיקה,
כרגע בשעות הבוקר זה זורם יותר טוב יש שעות שמהיר ממש ויש שפחות, אבל המענה לא מושלם באמצע הלילה, אחה"צ וכד', עליתם נדרשים לחכות וזה בהחלט משמעותי כשרוצים להטיס עבודה.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י start;1653922:
אני בעד שאני כגרפיקאית לא אדרש להמתין יותר משניות/דקות עד שיאשרו תמונות הנשלחות לבדיקה,
כרגע בשעות הבוקר זה זורם יותר טוב יש שעות שמהיר ממש ויש שפחות, אבל המענה לא מושלם באמצע הלילה, אחה"צ וכד', עליתם נדרשים לחכות וזה בהחלט משמעותי כשרוצים להטיס עבודה.

עזבי את היציבות
נמצאים בנטפרי אנשים שמנהלים ביזנס גדולים מנטפרי, הם יודעים מה הם עושים.
ולא תמיד התשובה מהוועדה מדויקת (אין טעם לגרום פה לצוות למחוק לנו הודעות ומאידך הדברים ידועים לכולם).

לעצם העניין, יחסית המענה טוב והקונספט גאוני.
רבים וטובים לא האמינו שזה אפשרי.
נכון, משתמשים - במיוחד גרפיקאים - מצפים, ובצדק, למענה מהיר יותר בסינון התמונות
זה ישתפר ומשתפר ככל שהמשתמשים יתרבו והבודקות שיבואו בעקבותיהם.
בנתיים א"א להוסיף עובדות ללא פרופוציות.
קחו גם בחשבון שהמאגר גדל ב-60 אלף תמונות מדי יום! יש כבר כ-2.6 מליון תמונות!!
לפי הגידול הצפוי בקרוב, המאגר בעז"ה יגדל ב3-4 מליון תמונות מדי חודש!!
מהר מאוד מאגר התמונות של נטפרי יהיה גדול משל שאטרסטוק.

אמרו שצריך סבלנות.

רק עיצוב

משתמש פעיל
זה הכל כשמנויי (הלכתי לכתוב לקוחות...) אינם עוברים את הכמה מאות
השאלה היא מה יהיה כשזה יגיע לעשרות אלפים ויהיה צורך להשתלט על אלפי בקשות של אתרים ומאות אלפי תמונות.

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י start;1653922:

אנחנו ממש באמצע להקים לגרפיקאיות מענה מהיר בכל זמן נתון.
(אבל סבלנות, יקח לזה קצת זמן)

תודה על הסבת תשומת הלב לצורך שלך, כגרפיקאית.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה