netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

netfree

משתמש רשום
נכתב ע"י yudb;1586391:
אני משתמשת נטפרי חדשה.
איך אני מגדירה אתר מסויים שיהיה חסום לי לפי שעות?

אי אפשר עדיין,
נפתח את זה בעתיד בעז"ה.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י yudb;1586391:
אני משתמשת נטפרי חדשה.
איך אני מגדירה אתר מסויים שיהיה חסום לי לפי שעות?

נכתב ע"י netfree;1586563:
אי אפשר עדיין,
נפתח את זה בעתיד בעז"ה.

יש חסימה לפי שעות או לפי אתרים\קטגוריות.
חסר השילוב בניהם.

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י הגפן;1586452:
אני התכוונתי לזה:

ח"ו לא היה בכוונתי לפגוע במישהו!
ובוודאי דבר שמישהו יודע בוודאות שיענה, אבל לא להגיד כללים כלליים כשמתברר לפעמים שזה לא נכון.
בכוונה לא כתבתי כל הזמן שכוונתי לאתרים הנ"ל כדי לא לחשוף למי שאינו יודע.
אבל מי ששואל לפני"כ, הוא צריך לדעת את המציאות האמתית.

בפעם הבאה במקרה כזה אפשר לפנות באישי לכותב ההודעה (שטעה), והוא יערוך את הודעתו ויתקן (אין צורך לעורר ויכוחים מיותרים).

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י netfree;1586385:
אם למישהו יש הערות/ הוספות/ שינויים על מה שנכתב, כדי שיהיה יותר ברור,
נשמח לשמוע.
לא כתוב שם שהחסימה חינם,
כמו"כ לא כ' שישי נותן מחירים שוים למחיר שהי' למתנייד לפני"כ, ז"א שנשאר באותו מחיר ולא יוצא מופסד (ככה עכ"פ הי' אצלי).
מעבר לזה (מה ששמתי לב בינתיים), הכתיבה כתובה למופת.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אופסס.. לא רע בכלל

נטפרי ללא הפסקה....

קבצים מצורפים

• חסימה שעות.JPG
    KB 57.7 · צפיות: 13

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אלו מקצת מהשיפורים הנעשים בכל עת

קבצים מצורפים

• חסום.JPG
    KB 95.3 · צפיות: 15

שוצי

משתמש פעיל
D I G I T A L
מה עם חסימה לטאבלט וניידים? מחכים בקוצר רוח!

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סליחה על הבורות:
אם יש לי מחשב נייד, אבל החיבור שלו לרשת הוא לא אלחוטי, אלא דרך ראוטר רגיל וכבל חיבור, אני יכולה להצטרף? או שאני צריכה לחכות למשהו מיוחד לניידים?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אהרן2;1592858:
...
attachment.php
חמוד... לדעתי צריך לשים את ה'שלח בקשה לבדיקה' בכפתור על מנת שיבלוט קצת יותר
ופחות שקיפות בתיבה שנפתחת

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י 3012;1593255:
סליחה על הבורות:
אם יש לי מחשב נייד, אבל החיבור שלו לרשת הוא לא אלחוטי, אלא דרך ראוטר רגיל וכבל חיבור, אני יכולה להצטרף? או שאני צריכה לחכות למשהו מיוחד לניידים?
את יכולה להתחבר בלי בעיה.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
התקדם משהו עם שטרסטוק? כמה מתוכו עבר בדיקה של בודקות שלכם? אשמח להתעדכן!

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י start;1593376:
התקדם משהו עם שטרסטוק?
מה אמור להתקדם?

נכתב ע"י start;1593376:
כמה מתוכו עבר בדיקה של בודקות שלכם? אשמח להתעדכן!
בשטרסטוק יש 52,983,550 תמונות. נכון לעכשיו במערכת נטפרי יש 961,398 תמונות. מתוכם רבים של אתרים אחרים.
רק התמונות שמשתמשי נטפרי צופים בהם מגיעים למערכת הסינון. שכל יהיו יותר משתמשים שיצפו ביותר תמונות, יותר תמונות של שטרסטוק יסוננו.

יוחנן ק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
UX UI
האם כשאני משתמש עם מחשב נייד אני מוגן ?
למשל אם יש לי גלישה חינמית (למשל ב'אגד')

מכל הלב

משתמש פעיל
נכתב ע"י יוחנן ק;1593669:
האם כשאני משתמש עם מחשב נייד אני מוגן ?
למשל אם יש לי גלישה חינמית (למשל ב'אגד')

עדיין לא.

כולנו מחכים בכליון עיניים לתוכנה של נטפרי שתתן לזה מענה.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י moishy;1593447:
מה אמור להתקדם?

בשטרסטוק יש 52,983,550 תמונות. נכון לעכשיו במערכת נטפרי יש 961,398 תמונות. מתוכם רבים של אתרים אחרים.
רק התמונות שמשתמשי נטפרי צופים בהם מגיעים למערכת הסינון. שכל יהיו יותר משתמשים שיצפו ביותר תמונות, יותר תמונות של שטרסטוק יסוננו.

אם לא המגבלה שכל עמוד בו אני רוצה לצפות אני צריכה לחכות שיצפו לפני ויאשרו הייתי עוברת ראשונה!
מפחדת מאד שזה ישבש אותי ויגביל לי את המרוץ בעבודה. פעמים רבות זה בשעות לילה או דרוש לי פתאם משהו ואני מדפדפת שם גם ב50 דפים, איך אפשר לחכות על כל עמוד לקבל אשור?? משהי ניסתה?
אמור להיות איזה פתרון לדבר? או לנסות לקפוץ למים ולעשות נסיון?

ספורנו

משתמש רשום
נכתב ע"י start;1594466:
אם לא המגבלה שכל עמוד בו אני רוצה לצפות אני צריכה לחכות שיצפו לפני ויאשרו הייתי עוברת ראשונה!
מפחדת מאד שזה ישבש אותי ויגביל לי את המרוץ בעבודה. פעמים רבות זה בשעות לילה או דרוש לי פתאם משהו ואני מדפדפת שם גם ב50 דפים, איך אפשר לחכות על כל עמוד לקבל אשור?? משהי ניסתה?
אמור להיות איזה פתרון לדבר? או לנסות לקפוץ למים ולעשות נסיון?

פשוט לקפוץ למים. כמו שאנו עשינו. וב"ה ראינו ישועה במשפחה כבר באותו היום!
אפשר לבקש מהספק לתת כמה ימי נסיון, ישי בחור נחמד שבטח יסכים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה