netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

ממממ

משתמש רשום
תמונות רבים מאוד נבדקו כבר, לכאורה לא אמורה להיות בעיה,
אנו ג"כ משתמשים באתר לצרכי גרפיקה והסתדרנו מצוין.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י start;1594466:
אם לא המגבלה שכל עמוד בו אני רוצה לצפות אני צריכה לחכות שיצפו לפני ויאשרו הייתי עוברת ראשונה!
מפחדת מאד שזה ישבש אותי ויגביל לי את המרוץ בעבודה. פעמים רבות זה בשעות לילה או דרוש לי פתאם משהו ואני מדפדפת שם גם ב50 דפים, איך אפשר לחכות על כל עמוד לקבל אשור?? משהי ניסתה?
אמור להיות איזה פתרון לדבר? או לנסות לקפוץ למים ולעשות נסיון?

הנה גרף הממחיש שהבדיקה מתבצעת מיד או כמעט.

קבצים מצורפים

• בדיקה.JPG
    KB 23 · צפיות: 16

ממממ

משתמש רשום
עשיתי עכשיו ניסיון וחיפשתי בשטרסטוק כמה פירות - תפוז תפוח ובננה,
ותוך דקות ספורות ממש נפתחו כל הדפים שהייתי בהם, ורובם ככולם של התמונות נפתחו.
פשוט מדהים לראות את זה בעיניים.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י start;1594466:
אם לא המגבלה שכל עמוד בו אני רוצה לצפות אני צריכה לחכות שיצפו לפני ויאשרו הייתי עוברת ראשונה!
מפחדת מאד שזה ישבש אותי ויגביל לי את המרוץ בעבודה. פעמים רבות זה בשעות לילה או דרוש לי פתאם משהו ואני מדפדפת שם גם ב50 דפים, איך אפשר לחכות על כל עמוד לקבל אשור?? משהי ניסתה?
אמור להיות איזה פתרון לדבר? או לנסות לקפוץ למים ולעשות נסיון?
הסינון מתבצע ע"י המתנדבות המסורות כמעט בכל שעות היום והלילה. אמנם הצורך להמתין עד לסינון התמונות הוא מקשה מעט, זהו מחיר טוב לשקט הנפשי וחווית הגלישה הנעימה והבטוחה הבאה בעקבותיה.
יש לא מעט גרפיקאיות בנטפרי ויעיד על כך מספר הרב של התמונות משטרסטוק ודומיו המגיעות למערכת הסינון.
תנסי. לא תתחרטי.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י ממממ;1594494:
עשיתי עכשיו ניסיון וחיפשתי בשטרסטוק כמה פירות - תפוז תפוח ובננה,
ותוך דקות ספורות ממש נפתחו כל הדפים שהייתי בהם, ורובם ככולם של התמונות נפתחו.
פשוט מדהים לראות את זה בעיניים.
הממ... אז אתם עומדים מאחורי מתקפת הפירות:D:D:D

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י moishy;1594497:
הסינון מתבצע ע"י המתנדבות המסורות כמעט בכל שעות היום והלילה. אמנם הצורך להמתין עד לסינון התמונות הוא מקשה מעט, זהו מחיר טוב לשקט הנפשי וחווית הגלישה הנעימה והבטוחה הבאה בעקבותיה.
יש לא מעט גרפיקאיות בנטפרי ויעיד על כך מספר הרב של התמונות משטרסטוק ודומיו המגיעות למערכת הסינון.
תנסי. לא תתחרטי.

מאידך, תמונה שסוננה, סוננה לכולם.

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
זאת אומרת שמתנדבות עובדות כאן מסביב לשעון,
בשביל לאשר תמונות בזמן אמת???

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י שרה חסידה;1594522:
זאת אומרת שמתנדבות עובדות כאן מסביב לשעון,
בשביל לאשר תמונות בזמן אמת???
משתדלות מאוד! אבל קחו בחשבון שלא יהיה זה בזמן אמת ממש מכיון שישנם תמונות רבות כמעט בכל זמן נתון והכח עבודה קטן (אבל איכותי מאוד).

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י ממממ;1594530:
וככל שיגדלו המתשמשים יגדלו גם המתנדבים
מחכים להן. לאן הן נעלמו?

ממממ

משתמש רשום
לאט לאט...
וצריך יותר להכניס למודעות המשתמשים על הצורך בהתנדבות

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
mat למה לא להשתמש בסינון תגיות כמו בעבר?
איפה הבעייתיות בשיטה?

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י trew;1594574:
mat למה לא להשתמש בסינון תגיות כמו בעבר?
איפה הבעייתיות בשיטה?

בשיטת התגיות היו חורים.
עשינו נסיון כזה- סגרנו את כל התגיות שיכול להיות בהם בעיה, עד שחשבנו שהצלחנו לסנן את כל הבעיות. ואז הגיע הרב גולן, וניסה לבדוק במשך זמן רב, ולחפש פירצה.
בסוף הוא מצא.

לכן חזרנו לשיטה הישנה והטובה...

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י moishy;1594527:
משתדלות מאוד! אבל קחו בחשבון שלא יהיה זה בזמן אמת ממש מכיון שישנם תמונות רבות כמעט בכל זמן נתון והכח עבודה קטן (אבל איכותי מאוד).

ממש בימים אלו הסינון הולך לעבור לידיים זרות ולא יהודיות. כך שהמענה יהיה בעז"ה מהיר ויעיל.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י גיטי 123;1594635:
ממש בימים אלו הסינון הולך לעבור לידיים זרות ולא יהודיות. כך שהמענה יהיה בעז"ה מהיר ויעיל.

אז כן התקבל אישור לפרסם א"ז? :D

שימו לקצב הדברים
כשנטפרי אומרת בקרוב היא מתכוונת למובן האמיתי שלו.
התוכנה גם מתקדמת
וכן דברים רבים נוספים

אבישלום

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש לי מכשיר של נתיב סלולרי

בחיבור וייפי זה עובד חלק עם הסינון שלכם? גם באפליקציות, גם בדפדפן שלהם?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה עם סינון מלל בתוך אתר? יש כבר התקדמות?

T

tofi

אורח
מה צריך לעשות כדי להתחבר לנטפרי דרך vpn?

netfree

משתמש רשום
נכתב ע"י משיקו;1595279:
מה עם סינון מלל בתוך אתר? יש כבר התקדמות?

יש התקדמות.
אנחנו צריכים עוד מתכנתים (ב-nodejs) שיצטרפו, ויעזרו לנו להתקדם במהירות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה