elasticSearch

מאה100

משתמש מקצוען
יש איזה פונקציה שבודקת גם את כל ההטיות בעברית? בתחילת מילה: ה' ו' ל' כ' מ' זכר ונקבה וכו'

תודה רבה

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש איזה פונקציה שבודקת גם את כל ההטיות בעברית? בתחילת מילה: ה' ו' ל' כ' מ' זכר ונקבה וכו'

תודה רבה
חיפשתי לפני שנתיים, ואז לא היה משהו רציני (חוץ מאיזה פרויקט בגיט בחיתולים, שנראה היה גם שעזבו אותו)

ירושל

משתמש מקצוען
כפי הנראה, @s976 מפנה ל -
בנוסף, יש פתרון מסחרי של חברת מלינגו שנראה יותר בשל (לא יודעת מה העלות) -

מאה100

משתמש מקצוען
בעיקר ב elastic searc
מקפיצה.
דעתכם חשובה לי באמת.
עד כמה כדאי לי ועד כמה נוח להשתמש בelasticsearch להצגת גרפים וכו'
אם אינכם ממליצים בכל פה, אולי יש פה רעיונות אחרים?

זה די דחוף לי. השדרוג שאני רוצה לעשות הוא נטו שיהיה לי נוח לקרוא את הנתונים ואני צריכה ששכרו לא יצא בהפסדו...

תודה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה