דרוש מידע c# או node.js מה עדיף

מתכנתת -

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אשמח לקבל מידע
לבת שמתחילה את דרכה בעולם התיכנות
מה עדיף c# או node.js את שתיהם היא יודעת באותה מידה

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אשמח לקבל מידע
לבת שמתחילה את דרכה בעולם התיכנות
מה עדיף c# או node.js את שתיהם היא יודעת באותה מידה
שתיהן באותה מידה.
אם היא מכוונת למשרדי ממשלה וחברות לואו טק אז C#
אם לחברות הייטק וסטארטאפים אז Node.js שזאת בעצם ספריה של JS
אם היא הולכת על node.js מומלץ עם TS
בשביל הOOP

מתכנתת -

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
שתיהן באותה מידה.
אן היא מכוונת למשרדי ממשלה וחברות לואו טק אז C#
אם לחברות הייטק וסטארטאפים אז Node.js שזאת בעצם ספריה של JS
אם היא הולכת על node.js מומלץ עם TS
בשביל הOOP
ולהמשך החיים
הרי נתקעים על אותו תחום...
מה יותר נותן אפשרויות?
לשכר טוב ומקום טוב

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זהו היא יודעת את שתיהם...
היום יותר הולך c#
כמעט לא שומעת על node
מה באמת כדאי לה לעבוד?
אני עובדת בnode :)
והיא מאוד פופלרית דווקא, במיוחד שילוב של פולסטאק ריאקט + נוד
1684686812767.png

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
איזור?
בירושלים יש יותר משרות ל c# כמובן פולסטאק עדיף בדגש על ריאקט
אבל באמת יש פחות סטארטאפים והייטק - אני אישית עם C# בסוף בחרתי בבית תוכנה מקצועי שמתווך לי פרוייקטים של סטארטאפים.
לדעתי בנוד עם ריאקט המשכורות גבוהות משמעותית

מתכנתת -

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
וואו משתכנעת על ה node...
אין איזה מילה טובה לעודד קצת את c#?
וזהו שמדובר במרכז, אז מה באמת פה?

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
וואו משתכנעת על ה node...
אין איזה מילה טובה לעודד קצת את c#?
וזהו שמדובר במרכז, אז מה באמת פה?
גם לC# יש ביקוש גבוה.
בעיקר בחברות לואו טק וממשלתי.
אבל גם בחברות הייטק כמו מיקרוסופט(עובדים שם גם עם node וגם עם c#) למשל..
זאת בהחלט אופציה מעולה גם.
היא התקבלה ל2 משרות שונות?

מתכנתת -

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
היא התקבלה ל2 משרות שונות?
כן יש לה 2 אופציות לבחור, זה התלבטות, מדובר על אותו חברה ואותו שכר רק 2 אפשרויות משרה כך שהפרמטר היחיד שמשנה לה זה מה יהיה יותר טוב בעתיד
את מחפשת עידוד על c# או שואלת בכלליות ?
הבנתי ממכם ש node עדיף, עניין אותי מה המעלות של c# לעומת node, אולי גם טיפוס מסוים מתחבר למשהו מסוים?
ותודה לכן על העזרה!!

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מעניין שאף אחד לא מצדד לC#
גם שנאמר פה שTS עדיף בגלל הקלאסים - שקיימים גם בJS בלי שום טרנספיילר.

C# היא שפה עם טיפוסיות חזקה, היא מודרנית, מאוד פונקציונלית, מגיע עם ספריות רבות מובנות בסביבת הרצה והיא מתוכננת הרבה יותר טוב מJS.

היא מתקמפלת ומהירה, מגיעה עם כל היכולות של שרת ווב מלא (ASP.NET), יש לה ספרייה מובנית לכתיבת שירותי REST, אפליקציות MVC, והיא כוללת ORM וצד לקוח (blazor) מובנים, היא תומכת בDI בלי שום ספרייה חיצונית.

כל הדברים שמניתי לא קיימים בjs בסביבת node (נוד היא סביבת הרצה, לא ספריה, כמו ש.net היא הסביבת הרצה של C#)

היתרונות של JS בסביבת נוד היא שהיא שפת סקריפט עם המון ספריות, הן עובדות היטב ביחד, יש דינאמיות גדולה מאוד שמאפשרת לבצע דברים בפשטות, העקרונות של השפה יעבדו גם בדפדפן, הסביבת הרצה כשלעצמה מגיעה עם המינימום האפשרי, וכל השאר קיים בספריות צד ג'.
השפה מגיעה עם לקות גדולה בתכנון שלה, ואני לא מדבר על ניואנסים של JS כמו המרת טיפוסים לא מפורשת, זה סתם אי ידיעה של אנשים שאוהבים להתלונן. אני מדבר על OOP מבוסס פרוטוטייפים, כל המספרים הם float של 64 ביטים, אבל כל הפעולות ביטים מומרות למספר שלם של 32 ביטים.. ועוד פרטים שאין כאן המקום להאריך בהם.
אני מתכנת הרבה בJS, ואני אוהב את השפה. אבל אם יש לי אפשרות לבחור בין C# ל-JS אני קופץ על C# ללא היסוס כלל.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מעניין שאף אחד לא מצדד לC#
גם שנאמר פה שTS עדיף בגלל הקלאסים - שקיימים גם בJS בלי שום טרנספיילר.

C# היא שפה עם טיפוסיות חזקה, היא מודרנית, מאוד פונקציונלית, מגיע עם ספריות רבות מובנות בסביבת הרצה והיא מתוכננת הרבה יותר טוב מJS.

היא מתקמפלת ומהירה, מגיעה עם כל היכולות של שרת ווב מלא (ASP.NET), יש לה ספרייה מובנית לכתיבת שירותי REST, אפליקציות MVC, והיא כוללת ORM וצד לקוח (blazor) מובנים, היא תומכת בDI בלי שום ספרייה חיצונית.

כל הדברים שמניתי לא קיימים בjs בסביבת node (נוד היא סביבת הרצה, לא ספריה, כמו ש.net היא הסביבת הרצה של C#)

היתרונות של JS בסביבת נוד היא שהיא שפת סקריפט עם המון ספריות, הן עובדות היטב ביחד, יש דינאמיות גדולה מאוד שמאפשרת לבצע דברים בפשטות, העקרונות של השפה יעבדו גם בדפדפן, הסביבת הרצה כשלעצמה מגיעה עם המינימום האפשרי, וכל השאר קיים בספריות צד ג'.
השפה מגיעה עם לקות גדולה בתכנון שלה, ואני לא מדבר על ניואנסים של JS כמו המרת טיפוסים לא מפורשת, זה סתם אי ידיעה של אנשים שאוהבים להתלונן. אני מדבר על OOP מבוסס פרוטוטייפים, כל המספרים הם float של 64 ביטים, אבל כל הפעולות ביטים מומרות למספר שלם של 32 ביטים.. ועוד פרטים שאין כאן המקום להאריך בהם.
אני מתכנת הרבה בJS, ואני אוהב את השפה. אבל אם יש לי אפשרות לבחור בין C# ל-JS אני קופץ על C# ללא היסוס כלל.
הכל טוב אבל לא הבנתי למה אתה מעדיף C#...
מה שאתה רואה כלקות בעיני אחרים הוא יתרון
לפי הנתונים שהבאתי JS חזקה יותר ואפילו TS
1684689411179.png

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אולי גם טיפוס מסוים מתחבר למשהו מסוים?
ברור שזה כך.

אפשר לתמצת את החלקים שנראה לי מרכיבים את המשיכה לשפה:

C# - גדושה בכל הbest practices, והטיפוסיות חזקה ומונעת טעויות מראש, מצד שני זה דורש לעבוד עם החוקים שלה.
JS - דינאמית, תעשה מה שבא לך, אין שום כיוון אחד נכון, אתה מתקין את הספרייה מהמנהל חבילות האהוב עליך לפי מה שנראה לך, בסוף הכל מתחבר, אבל דוקא מהסיבה הזאת צריך יותר זהירות כי אנשים נוטים לברוח להאקים (כתיבת קוד שעובד, אבל בצורה לא נכונה) רק בגלל שJS מאפשרת את זה.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ברור שזה כך.

אפשר לתמצת את החלקים שנראה לי מרכיבים את המשיכה לשפה:

C# - גדושה בכל הbest practices, והטיפוסיות חזקה ומונעת טעויות מראש, מצד שני זה דורש לעבוד עם החוקים שלה.
JS - דינאמית, תעשה מה שבא לך, אין שום כיוון אחד נכון, אתה מתקין את הספרייה מהמנהל חבילות האהוב עליך לפי מה שנראה לך, בסוף הכל מתחבר, אבל דוקא מהסיבה הזאת צריך יותר זהירות כי אנשים נוטים לברוח להאקים (כתיבת קוד שעובד, אבל בצורה לא נכונה) רק בגלל שJS מאפשרת את זה.
אויש זה כל כך לא נכון,
JS אתה כותב עם TS ואז יש לך טיפוסיות חזקה שבאמת מונעת טעויות.
ואתה ממש לא יכול להתקין מה שאתה רוצה,
רק מה? יש לך מבחר עצום של חבילות בשונה מהנגטים של C#....
ניהול התלויות פשוט פשוט..
קוד גרוע אפשר לכתוב גם בC#...
תכלס, מה שמשנה למפתח מתחיל זה הפופלריות של השפה שבה הוא צובר ניסיון וכאן JS או TS לוקחות בפער,

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ודאי שבמובן מסוים לגוניור יהיה יותר קל לכתוב קוד מסודר ונכון עם C#.
זה תלוי כמה התשתית של המערכת טובה וכמה סטנדרטים יהיו איפה שהיא תעבוד, פחות בשפה
יותר כיף... וחווייתי... ויצירתי זה NODE
גם כנל...

אולי מעניין אותך גם...