מידע שימושי תשלום לת"ת עבור אוגוסט

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
העברנו כעת את שני ילדינו לת"ת אחר. התקשרתי מקודם כדי לוודא שמפסיקים לגבות תשלום. המזכירה אמרה שיגבו גם בסוף אוגוסט על אוגוסט. האם באמת אסור לי לבטל כעת את ההו"ק? לפי איזה סעיף הלכתי או חוקי זה? לא זכור לי שחתמתי איתם על חוזה כזה והם גובים סכום יקר למדי.
סליחה על הבורות. אשמח לשמוע ממי שמכיר את הסוגיה.

chaia

משתמש מקצוען
העברנו כעת את שני ילדינו לת"ת אחר. התקשרתי מקודם כדי לוודא שמפסיקים לגבות תשלום. המזכירה אמרה שיגבו גם בסוף אוגוסט על אוגוסט. האם באמת אסור לי לבטל כעת את ההו"ק? לפי איזה סעיף הלכתי או חוקי זה? לא זכור לי שחתמתי איתם על חוזה כזה והם גובים סכום יקר למדי.
התשלום בד"כ הוא תשלום שנתי שמחולק ל12 תשלומים
גם בשנים מעוברות גובים 12 תשלומים ולא 13.

אני וביתי

משתמש מקצוען
אם לא היו עוברים חיידר היית משלם 12 חודשים בשנה אז למה אם עוברים אז צריך לשלם?

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
תודה לכל המשיבים!

במקום שאין אנשים ;)

משתמש מקצוען
שימו לב איך נעשית הגביה.
יש מקומות שגובים מאוגוסט (חודש לפני תחילת הלימודים) על מנת להבטיח לעצמם 12 תשלומים במקרה שהילד עזב בסוף שנה. אם גובים אצלכם כך - אין סיבה לשלם את אוגוסט. אם לא - לכאורה צריך לשלם, משום שהמלמדים מקבלים 12 משכורות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה