דרוש מידע תסרוקות - מה הולך?

יהלומים

פתרונות תעסוקה יצירתיים
מנוי פרימיום

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לפי האימוגים שאני מקבלת אני מבינה שלא שמעתן על התופעה, נכון?

ARD

משתמש פעיל
קופצת על האשכול, ושואלת:
מקובל לעשות תסרוקת אצל ספרית לרגל מסיבת סיום כיתה ח'?
ביקשו מכל הבנות קוקס נמוך, בנות הולכות לספרית, מינימום 150 שח במקרה הטוב,
תופעה מוכרת?
אני למדתי בבי"ס שכבר לפני שנים רבות היו דרישות מהבנות איך להגיע. (בזמני זה עוד היה צמה סינית, אח"כ זה כבר הדרדר...)
השנה ביקשו מהבנות לעשות קוקו מוברש.
כל אחת לקחה אחות או משהו כזה שעשתה לה את זה...
למרות שלדעתי זה מופקע, אם אין לי מי שיעשה לי את זה?

מ. ש

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אני למדתי בבי"ס שכבר לפני שנים רבות היו דרישות מהבנות איך להגיע. (בזמני זה עוד היה צמה סינית, אח"כ זה כבר הדרדר...)
השנה ביקשו מהבנות לעשות קוקו מוברש.
כל אחת לקחה אחות או משהו כזה שעשתה לה את זה...
למרות שלדעתי זה מופקע, אם אין לי מי שיעשה לי את זה?
השאלה אם זה סיפור של הבית ספר או של המאמנות שצריכות מסיבה הכי הכי...

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
השאלה אם זה סיפור של הבית ספר או של המאמנות שצריכות מסיבה הכי הכי...
לא של הבית ספר ולא של המאמנות,
זה הילדות וההורים שמשתפים פעולה
דיברתי עם הצוות והן אמרו שאין להן שליטה על זה..

ARD

משתמש פעיל
לא של הבית ספר ולא של המאמנות,
זה הילדות וההורים שמשתפים פעולה
דיברתי עם הצוות והן אמרו שאין להן שליטה על זה..
אולי אצלכן זה מגיע מהבנות.
אצלנו זה מגיע מבית הספר, ואם הילדה לא תבוא כך, היא תהיה חריגה.
וראיתי תמונות מהמסיבה, מלבד כמויות בנות עם תסרוקות, כולן היו עם קוקו מוברש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה