"תן לישון, געציל!" - צרחות אושר נשמעות בכל פינה, כי...

מצב
הנושא נעול.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
סרטון פרסומת לגעציל...

מי שמעוניין להעביר את זה בווטסאפ ובמייל זה יעזור מאוד.
נקודת מחשבה הוא אדם נדיר. כמה נדיר? בערך כמו יהלום סיבירי, אולי קצת יותר.
ולמה?
בגלל שיש לו זקנקן מטופח בצבע קרם? פה פה, לא ולא. יש הרבה זקנים יפים בסביבה, מקווה בשבילכם שלא פספסתם את זקנו המהודר של אהוד ברק החדש, זקן שעושה חשק לכל בחורי הישיבות הליטאים להתחיל לגדל גם.
שמא, תאמרו, בגלל שהוא גרפיקאי מוכשר? אה. גם כאלו לא חסר, כמו שאתם יודעים. אפילו גילי, בנדודי החוזר בתשובה והמעיק (בקרוב תקבלו טור עליו)- גם התחיל ללמוד גרפיקה בקורס אינטרנטי שלא שווה כלום.
אז אולי, תגידו, בגלל שנקודת מחשבה הוא שילוב של כמה אמנים ביחד? גם אנימטור, גם גרפיקאי ומעצב גרפי, גם יוצר פונטים שמיימי, גם קופירייטר מוכשר שיודע ליצור כותרות?
אה, לא מדוייק. גם אהוד אולמרט ידע לייצר כותרות וכולנו ראינו איפה הוא גמר.
האמת, אם כבר מדברים על אהוד אולמרט, אני ממש מתגעגע אליו. החיוך שלו, היכולות הוירבליות שלו, האיש שאישר מבצעים מסובכים בלי שום לבטים. איפה הוא ואיפה יורשיו בתפקיד.
אולמרט, אייכה, מי עוד כמוך יושיע את מדינת ישראל. אומרים שאפילו ליברמן, הדוב הרוסי שדי בנינו עליו - קצת משתפן לאחרונה.
במחשבה נוספת, מה אולמרט עכשיו. היום כולם מדברים על רבין המנוח. לאאא לאאא. עוד מעט מתחיל הפסטיבל הקבוע, לא רוצה להיות חלק ממנו. אם כבר מעלים נשכחות על רציחות פוליטיות בואו נדבר על יעקב דה האן זכרונו לברכה.
חול המועד עכשיו, מה רציחות, עוזב הרגע את הנושא.

אז...
נחזור לנקודת מחשבה שלנו, יקיר הפורום.
אז מה כן מיוחד בו? שיש לו לוגו יפהפה? נו, נכון, אבל גם לשטראוס יש לוגו יפהפה והוא בגלל גנוב משאטרסטוק...
ובכן, התשובה פשוטה, ותמהני שלא עליתם עליה עד כה- - -
נקודת מחשבה, אתה אומר מעט, ממש מעט, ועושה הרבה. ממש ממש הרבה.

תודה רבה על הסרטון, כמעט תמכתי בעצמי בקמפיין עד שנזכרתי שהוא שלח. הסרטון, אתה מבין, פשוט משכנע...

תודה תודה תודה. אין עליך.
נתן.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
יש את נפשך להעלות אותו כאן בגרסה המכווצת?
אני העליתי אותו ליטיוב, נטפרים - קדימה, לבקש פתיחה...

@GolanArt תן פה מחמאות לנקודת מחשבה על הסרטון, תודה.
למה אתה מתכוון בגרסה מכווצת?

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
למה אתה מתכוון בגרסה מכווצת?
לא שמתי לב שהעלית אותה כבר.
תשמע, ככל שאני חושב על זה, זה יותר ויותר משמח אותי ומחמם את הלב.
אולי תספר לי ולקרואים פה כמה זמן השקעת בסרטון ההוא באמת?
ומעל הכל - למה שאדם כמוך שלא מכיר אותי משום צומת - ישקיע כך?
הסבר לגולשים: לא ביקשתי ממנו כלום, הוא ערך ושלח את הסרטון מיוזמתו.

אגב, @נקודת מחשבה - משו נחמד.
שאלתי את אנשי הד סטארט על הסרטון, מה דעתם, וזה מה שהם ענו:
בוקר טוב נתן,

אנחנו חושבים שהסרטון שהכנת הוא מעולה וממליצים לך להטמיע אותו כסרטון גיוס שלך, מכיוון שכל מי שיכנס לעמוד פעם ראשונה יראה ישר את הסרטון כך הוא יתחבר אליך ויבין במה מדובר.

כמו כן, הסרטון זה הדבר הראשון שאנשים יראו שיכנסו לעמוד וזה מה שיעודד אותם לבחור באחת ממדרגות התמיכה ולתמוך.

לאחר מכן, אתה יכול לפרסם את הסרטון גם לפייסבוק ולהעלות פוסט עם כמה מילים מזמינות לקחת חלק ולתמוך.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
הטעמתי את הסרטון בעמוד הקמפיין של הדסטארט.
@נקודת מחשבה - ♥
אבל מי שיש לו אתרוג רואה את זה ככה:
upload_2018-9-27_11-31-17.png

:(

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
נקודת מחשבה הוא אדם נדיר. כמה נדיר? בערך כמו יהלום סיבירי, אולי קצת יותר.
ולמה?
בגלל שיש לו זקנקן מטופח בצבע קרם? פה פה, לא ולא. יש הרבה זקנים יפים בסביבה, מקווה בשבילכם שלא פספסתם את זקנו המהודר של אהוד ברק החדש, זקן שעושה חשק לכל בחורי הישיבות הליטאים להתחיל לגדל גם.
שמא, תאמרו, בגלל שהוא גרפיקאי מוכשר? אה. גם כאלו לא חסר, כמו שאתם יודעים. אפילו גילי, בנדודי החוזר בתשובה והמעיק (בקרוב תקבלו טור עליו)- גם התחיל ללמוד גרפיקה בקורס אינטרנטי שלא שווה כלום.
אז אולי, תגידו, בגלל שנקודת מחשבה הוא שילוב של כמה אמנים ביחד? גם אנימטור, גם גרפיקאי ומעצב גרפי, גם יוצר פונטים שמיימי, גם קופירייטר מוכשר שיודע ליצור כותרות?
אה, לא מדוייק. גם אהוד אולמרט ידע לייצר כותרות וכולנו ראינו איפה הוא גמר.
האמת, אם כבר מדברים על אהוד אולמרט, אני ממש מתגעגע אליו. החיוך שלו, היכולות הוירבליות שלו, האיש שאישר מבצעים מסובכים בלי שום לבטים. איפה הוא ואיפה יורשיו בתפקיד.
אולמרט, אייכה, מי עוד כמוך יושיע את מדינת ישראל. אומרים שאפילו ליברמן, הדוב הרוסי שדי בנינו עליו - קצת משתפן לאחרונה.
במחשבה נוספת, מה אולמרט עכשיו. היום כולם מדברים על רבין המנוח. לאאא לאאא. עוד מעט מתחיל הפסטיבל הקבוע, לא רוצה להיות חלק ממנו. אם כבר מעלים נשכחות על רציחות פוליטיות בואו נדבר על יעקב דה האן זכרונו לברכה.
חול המועד עכשיו, מה רציחות, עוזב הרגע את הנושא.

אז...
נחזור לנקודת מחשבה שלנו, יקיר הפורום.
אז מה כן מיוחד בו? שיש לו לוגו יפהפה? נו, נכון, אבל גם לשטראוס יש לוגו יפהפה והוא בגלל גנוב משאטרסטוק...
ובכן, התשובה פשוטה, ותמהני שלא עליתם עליה עד כה- - -
נקודת מחשבה, אתה אומר מעט, ממש מעט, ועושה הרבה. ממש ממש הרבה.

תודה רבה על הסרטון, כמעט תמכתי בעצמי בקמפיין עד שנזכרתי שהוא שלח. הסרטון, אתה מבין, פשוט משכנע...

תודה תודה תודה. אין עליך.
נתן.
שטיוית, סה"כ עוזר לי להתמקצע בתחום..

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
יייווו נשאר רק שבוע! ואני ממש לא רוצה לוותר על ספר כזה
החלטתי להפיץ בתפוצת המייל שלי -ויסלחו לי החברות :( אבל אני בטוחה שבסוף הם יודו לי!!:cool:
הרי תכלס אנשים אוהבים סרטונים !, ואחרי שיצא הסרטון של @נקודת מחשבה אז אין שאלה
ממליצה וממריצה את כולם!
לכל אחד פה יש אנשי קשר לא?! אז למה לא?

נערך לאחרונה ב:

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
שלחתי ונושעתי! ;)
מי מצטרפת אלי לשליחת מיילים????
תודה רבה. חזקו ואמצו!

והנה פקס שהתקבל מאת @טחינה גולמית, ההוא שפרש בקול נפץ מפורום כתיבה וכל זה.
איכשהו הוא נחשף לקמפיין, ושלח את התגובה הבאה:

"לפני כל נדרי הגבאי הכריז שכתוב בספרים הקדושים שיש עניין גדול לשלם הון רב עבור הוצאת הספר הראשון.
חשבתי שכדאי לידע אותך בזה..."

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
תודה רבה. חזקו ואמצו!

והנה פקס שהתקבל מאת @טחינה גולמית, ההוא שפרש בקול נפץ מפורום כתיבה וכל זה.
איכשהו הוא נחשף לקמפיין, ושלח את התגובה הבאה:

"לפני כל נדרי הגבאי הכריז שכתוב בספרים הקדושים שיש עניין גדול לשלם הון רב עבור הוצאת הספר הראשון.
חשבתי שכדאי לידע אותך בזה..."

כידוע שאחרי ההוצאה מגיע ההכנסה... :)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה