מידע שימושי תמ"ת תשפ"ד-עדכונים ושאלות ענייניות בלבד!

נתיי

משתמש פעיל
לגבי טופס 'אישור תקופות ביטוח ומעסיקים' אם אני מורד את הטופס מהאיזור האישי הוא נותן לי רק את תקופות העסקה של עד סוף 2022 מה עושים?

שומרת החומות

משתמש מקצוען
יצא לי משהוא מוזר הילד שלי נולד ב 3.6.2022.
ויוצא שב.3.9.2023 הוא יהיה בן שנה ו3 חודשים ולכן אם אני מכניס אותו בתחילת שנה אני משלם תעריף של פעוט שהוא יותר גבוה
ושאלתי במוקד של התמת אם אני רוצה לקבל תעריף של ילד מה אני צריך לעשות אמרו לי שאני יכניס אותו רק בתחילת אוקטובר ויקבל תעריף של ילד
הבעיה שבחוזר מנכל כתוב "שסיווג התעריף ביחס לפעוט יהיה בשים לב לקבוצת הגיל אליה הוא משתייך אף אם תחילת שהייתו במסגרת החלה מאוחר יותר"
מי צודק???
אני מצרף צילום של הדף
הטעו אותך
התאריך הקובע הוא גיל הילד בתחילת שנה
תינוק זה כל מי שנולד אחרי 1.6.22

שומרת החומות

משתמש מקצוען
מאיפה המידע הזה?
כי זה נתן לי חופשי להעלות קבצים בעדכונט,וזה גם העדכון שקיבלתי מהמעון אצלנו.
עד עכשיו העדכונט היה קישור בפני עצמו בגוגל בלי כניסה למערכת ההזדהות
כרגע זה דרך מערכת ההזדהות
כמו כל הכניסה לרישום

שיפי ש

משתמש רשום
אם אני חזרתי מחל"ד ב09/07 ולפני זה הייתי בשמירה כך שאין לי תלושים מינואר מה אצטרך להגיש?
תודה רבה

יענקי יעקבוביץ

משתמש צעיר
אם אתם מעלים באופן עצמאי ללא סנכרון מספיק אחד מהשניים
ללא סנכרון הם רוצים פירוט מעסיקים ושם רשום כמה מעסיקים זה יכול להוות בעיה?

האם צריך את אותם חודשים בתלושים גם לגבר וגם לאישה או שאפשר לצרף לכל אחד על חודשים אחרים העיקר שיהיו רצופים?

ססגונית

משתמש פעיל
התייעצות מחכמי הפורום....

לא נעים - אבל מנהלת המעון אמרה שאין צורך לדווח על כל מקומות העבודה, כך שלא דיווחתי על מקום העבודה השני (שהמשכורת ממנו היא קטנה), השאלה היא האם עכשיו שאני חייבת לדווח על הכל, (בגלל אישור מעסיקים), אני נוטלת סיכון שיגלו שהעבודה היא כבר זמן רב, ואז יחייבו אותי על שנה קודמת וכו'.......

Odedperi

עימוד ועיצוב ספרים באיכות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם אני חזרתי מחל"ד ב09/07 ולפני זה הייתי בשמירה כך שאין לי תלושים מינואר מה אצטרך להגיש?
תודה רבה
תלושים שקדמו ליציאה לשמירת הריון+ אישור מביטוח לאומי על אישור יציאה לשמירת הריון

Odedperi

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
תלושים שקדמו ליציאה לשמירת הריון+ אישור מביטוח לאומי על אישור יציאה לשמירת הריון
מה שכתבתי למעלה זה כדי שתוכחי לקבל דרגה זמנית. לדרגה קבועה תצטרכי כנראה תלושים 8-10/23

Odedperi

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
התייעצות מחכמי הפורום....

לא נעים - אבל מנהלת המעון אמרה שאין צורך לדווח על כל מקומות העבודה, כך שלא דיווחתי על מקום העבודה השני (שהמשכורת ממנו היא קטנה), השאלה היא האם עכשיו שאני חייבת לדווח על הכל, (בגלל אישור מעסיקים), אני נוטלת סיכון שיגלו שהעבודה היא כבר זמן רב, ואז יחייבו אותי על שנה קודמת את

אז אם אשתי שכירה ואני אברך כולל איזה טפסים אני צריך להביא?
אישור מעסיקים,
אישור כולל,
3 תלושי שכר,
מה עוד?
אישור מעסיק שכירים אין צורך להגיש בכל מצב. מצרפים במידה והשעות עבודה/ ההיקף משרה לא מצויין בתלוש.

Odedperi

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
שאלה קצת מורכבת. אשמח למענה מהמבינים המוכשר !!! וכל מי שיודע.
יצאתי לחופשת לידה ב13/01 עד ה28/04. אני מבינה שה3 חודשים שאני צריכה להצהיר עליהם זה 05-07.
אני עצמאית כבר שנתיים, ולעיתים גם שכירה. בשלושת החודשים הנ"ל (05-07) הייתי עצמאית, ובנוסף בחודש ה05 היה לי תלוש ממעסיק אחד, ובחודש ה07 היה לי תלוש ממעסיק אחר, כך שאין לי 3 תלושים רצופים כשכירה בחודשים הנ"ל.
אשמח אם מישהוא יודע לכוון אותי על מה לדווח.
האם על שלושת החודשים הנ"ל רק כעצמאית (הכי טוב בשבילי), או שאני צריכה להוסיף גם את שתי התלושים כשכירה, או לדווח על חודשים של החל"ד.
אשמח למענה מכל מי שיודע.
תודה.
היי. אין צורך לשלוח גם תלושים. תביאי רק מסמכים שלך בתור עצמאית שזה הצהרת הורה עצמאי, אישור הכנסות מיועץ מס/ מרו"ח. ותדווחי עמה 1.5.23 עד ה31.7.23

Odedperi

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
אישור מעסיק שכירים אין צורך להגיש בכל מצב. מצרפים במידה והשעות עבודה/ ההיקף משרה לא מצויין בתלוש.
אתה צריך גם הצהרת הורה לומד בנוסף לאישור כולל. זה אתה ממלא בעצמך

Odedperi

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
ללא סנכרון הם רוצים פירוט מעסיקים ושם רשום כמה מעסיקים זה יכול להוות בעיה?

האם צריך את אותם חודשים בתלושים גם לגבר וגם לאישה או שאפשר לצרף לכל אחד על חודשים אחרים העיקר שיהיו רצופים?
התלושים של הבעל והאישה אינם חייבים להיות מקבילים. הם כן חייבים להיות רצופים ובטווח

Odedperi

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים

Odedperi

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
תודה רבה על המענה היעיל, אשמח לדעת אם עצמאי שאשתו לא עובדת בכלל, האם יש לו סיכוי לקבל דרגה טובה ואם כן על כמה אמור להיות האישור על הכנסה ל3 חודשים ל4 נפשות?
אם אשתך לא עובדת בכלל לא תהיה זכאות ותשלמו מלא.

Odedperi

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
אבל זה אותו אישור? שניהם על הכנסות של 3 חודשים?
תודה
יש אנשים שעובדים עם רו"ח ויש עצמאים שעובדים עם יועץ מס. מניסיון, הטופס של האישור הכנסות יועץ מס יותר קל למלא ואנשים פחות מסתבכים איתו. צריך ל3 חודשים מלאה לדוגמא מה1.1.23 עד ה31.3.23

Odedperi

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים

Odedperi

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים