דרוש מידע תמת תשפג

בייביליס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מישהו יודע מתי הרישום מתחיל?

לראות את הטוב

משתמש מקצוען
אשמח לתשובה ממישהו שמבין בנושא.
לבעלי יש את השעות המספיקות (36 שעות שבועיות)
ואני צריכה 24 שעות שבועיות,
בשני החודשים שעברו יש לי יותר מ 24 ש"ש אבל בחודש הקרוב אמור להיות לי פחות.
השאלה היא האם הם עושים ממוצע של שלושת החודשים או מסתכלים על כל חודש בנפרד?
תודה!
אף אחד לא מבין בזה? :(

אל.אי.

משתמש רשום
מנוי פרימיום
קיבלתי דרגה 3 ומכיוון שיש לי שני ילדים באותה מסגרת אני צריך לקבל דרגה 14, אבל באתר מופיעה לי עדיין דרגה 3, האם זה תקין והמעון מקבל אוטומטי לפי דרגה 14 או שצריך לעשות משהו כדי שיתעדכן לדרגה 14?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
קיבלתי דרגה 3 ומכיוון שיש לי שני ילדים באותה מסגרת אני צריך לקבל דרגה 14, אבל באתר מופיעה לי עדיין דרגה 3, האם זה תקין והמעון מקבל אוטומטי לפי דרגה 14 או שצריך לעשות משהו כדי שיתעדכן לדרגה 14?
זה אמור להתעדכן אוטומטי ל14
שניהם רשומים במעון עם דרגה?

שרה ל 123

משתמש פעיל
שמעתם פעם על דבר כזה?? אני מפחדת להתלהב...

קיבלתי בתחילת השנה להן שלי דרגה 4
עכשיו רשמתי גם את התינוקת אז חשבתי זה אמור לרדת לדרגה 3
היום אני מסתכלת בססטוס ורואה דרגה 14 הייתי בהלם
בדקתי גם לבן שלי וראיתי זה השתנה שבחודשים הראשונים (לפני שהתינוקת התחילה) דרגה 3 ועכשיו 14

מה זה אומר??

Efratmi

משתמש רשום
שמעתם פעם על דבר כזה?? אני מפחדת להתלהב...

קיבלתי בתחילת השנה להן שלי דרגה 4
עכשיו רשמתי גם את התינוקת אז חשבתי זה אמור לרדת לדרגה 3
היום אני מסתכלת בססטוס ורואה דרגה 14 הייתי בהלם
בדקתי גם לבן שלי וראיתי זה השתנה שבחודשים הראשונים (לפני שהתינוקת התחילה) דרגה 3 ועכשיו 14

מה זה אומר??
דרגה 14 זה למי שזכאי לדרגה 3 ויש לו שני ילדים במסגרת..
יותר זול מ3.
כנראה עדכון נפש נוספת הוריד לך לדרגה 3.
ובגלל שזה שני ילדים במעון זה ירד עוד לדרגה 14

הצפצפה

משתמש מקצוען
יש לי ילד במעון בתחילת השנה קיבלנו דרגה 5 ולאחר לידה התעדכנה הדרגה לדרגה 3.
כרגע אני רוצה לרשום את התינוק למשפחתון (ואמור להיות לי דרגה 14)
התקשרתי למוקד משפחתונים של העיריה והם אמרו לי שעכשיו יהיה לי דרגה זמנית ואחרי 3 חודשים כשאחזור מחופשת לידה אשלח את התלושים האחרונים ולפי זה יקבע לי דרגה חדשה!! , זה נכון? האם יש מצב שהדרגה שלי תהיה יותר גבוהה ?
תודה רבה!!
@המוכשר !!!

יהודי פושט

משתמש פעיל
אני ביקשתי בזרוע העבודה שיחשבו את הדרגה הזמנית לפי התלוש הראשון לאחר חזרה מחופשת לידה, ולכאורה הדרגה הקבועה תהיה אותו הדבר.
כרגע אני ממתין לראות אם כך נהיה.

כמו הרוח

משתמש מקצוען
לבת שלי ילד במעון והיא צריכה ללדת עוד אחד באזור אייר
יש לה אופציה לרשום בלי שם?
איך בעצם שומרים לו מקום?

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לבת שלי ילד במעון והיא צריכה ללדת עוד אחד באזור אייר
יש לה אופציה לרשום בלי שם?
איך בעצם שומרים לו מקום?
היא יכולה לרשום במקומו ילד שלא מתכננים לשלוח ואתו למעון ואז המעון יוכל להחליף בינהם.
העיקר שיהיה שמור לה מקום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה