תמחור

• פותח הנושא אך
  • פורסם בתאריך

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בד"כ אני לא מודדת דירות שאני לא מתכננת, כעת יש לי פניה ממשהו שרוצה לקנות דירה אבל הוא רוצה שרטוט מדויק שלה לפני הקניה(לא רק שטח כולל אלא גם קירות פנים) כאשר ישנה אפשרות שלאחר הקניה הוא יחליט שהוא כן רוצה תכנית. כמובן שאם אני יעשה לו תכנית לדירה המחיר של המדידה יתקזז בתוך מחיר התכנון.
הדירה בשטח של כ-100 מ"ר.
כמה אני יכולה לקחת על מדידות מדויקות ושרטוט של דירה כזו (יש גם מדרגות בדירה)? לדעתי זה לא נכון לקחת על זה כמו על שעת יעוץ אלא יותר. כמה הייתן לוקחות? אפשר גם באישי.
תודה רבה.

yafa

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אם זה 2 מפלסים - כל אחד 400.
אם זה אחד, אני לוקחת בדר''כ 500.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
המדידה בטח כוללת שרטוט
נשמע לי מידי זול מה שכתבה @yafa

צוקל

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מאד זול! ולפעמים תוך כדי שרטוט חוזרים למדוד עוד משהו שנשכח...
חוצמזה תשקלי להזמין מדידה, לקבל קובץ ולשרטט את מערך הריהוט וכו'.
אחרי שתקבלי הצעות מחיר למדידה תוסיפי את שעות השרטוט שלך וזה המחיר. אחרת את עובדת כמעט בחינם...

yafa

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
הי,
לא יודעת כמה זמן לוקח לכן מדידה.
לי לוקח לדירה עד 150 מ''ר במפלס 1
מדידה מקסימום שעה. (יש לי מד לייזר, לאחרות אין?)
שרטוט עוד שעה...

אני לוקחת מדידה רק אם אני אח"כ מתכננת את השטח.
שווה לי למדוד בעצמי ולא לסמוך על מודד.

לקחתי פעם מודד לבית די קטן אבל עקום. (עלה ללקוחה בערך 750 ש"ח כולל שרטוט בסיסי)
והיו המון בעיות אח"כ בבניה!

צוקל

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
עדין אני רואה במחיר זול מדי לעבודתך היקרה והחשובה.
אולי לוקח למדוד שעה אבל לפני כן יש הערכות בדר"כ, נסיעה, פגישה ושיחות.
ולכל זאת נוסיף את האחריות המקצועית הכרוכה במדידה בשטח ושרטוט. לידע שלנו יש ערך בדיוק כמו טכנאי גז שמגיע לחבר צינור גז ביתי וזה לוקח לו 20 דקות אבל גובה על כך 980 ש"ח ובדיוק כמו חשמלאי שמחבר שקע נוסף של חשמל ומבקש 250 ש"ח וזה לוקח לו 10 דקות... אבל אנשי מקצוע לא גובים תשלום בהתאם למס' השעות שהם מבצעים את העבודה אלא לפי ערך העבודה עצמה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה