תמונות מהטבע אשמח לקבל ביקורת בונה

• פותח הנושא etyb
  • פורסם בתאריך

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י etyb;759369:
אל תגיד לאנשים מה הם תכננו!! לא זו היתה כוונתי!! סליחה! שמענו כבר את דעתך "המנומסת" ואין צורך לדוש בנושא ההעלאה שוב ושוב. המנהל יתן את הכללים הברורים גם בנוגע לסטים וזהו!.
ד"א אם היית רוצה לחוות דעה באמת, היית מתייחס לתמונה האחרונה לפחות.הודנו שטעינו בהעלאת כל התמונות אנחנו חדשים כאן. ולאחר קריאת האשכול -איכות או כמות-אתמול, אני מבינה למה הרבה תותחים עברו מכאן.ההתבטאויות בפורום הזה לא מוסיפות לו כבוד.ואין את זה בשום פורום בפרוג!!
תודה לכולם ושבת שלום!
ק"כ התנצלות בפני הנפגעים,
בדברי לא היה זכר לפגיעה ולא זו היתה כונתי,
הגודל של הגופן והסימני קריאה, היו מרוב תסכול,
ע"כ שמעלים תמונות בצרה כזו,
ועכשיו בכנות...
למה העלית את התמונות?
נראה לך שאפשר לקבל חו"ד יעילה בצורה כזו?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תמונות כל כך יפות! יש כמה מיוחדות במיוחד, אבל להכל יש ראייה צילומית מענינת ויפה.

נכתב ע"י Shia;758509:
תמונות יפות של צלם חובבן שצולמו במצלמה חובבנית.
התמונות יפות ו...חובבניות, כמובן.

תקן אותי לחלוטין אם אני טועה, משום שבאמת אינני מקצועית בתחום -
(למדתי קורס ולא פיתחתי, ואת מחצית החומר לצערי שכחתי :()
אבל האם אין כאן כמה תמונות שלו יצויר שהיו מועלות ע"י צלם מוכר
היו זוכות לתרועות בלתי חובבניות בעליל?
יש כאן לפחות שתי תמונות שנראות בעיני מקצועיות להפליא ולא מזכירות חובבניות כלל!
טעיתי?

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נכתב ע"י pr;760088:
יש כאן לפחות שתי תמונות שנראות בעיני מקצועיות להפליא ולא מזכירות חובבניות כלל!
טעיתי?
עברתי שוב על הגלריה ולא מצאתי תמונות כאלו. יש כמה עם פוטנציאל, אבל אי אפשר להגדיר אותן כ'מקצועיות'.

-------------------------------------

בכל אופן,
אתם לא חושבים שהדיון הזה צריך להסתיים בשלב כלשהו?
זה סתם מעכיר את האווירה כאן בפורום.
ומאחר ולא נראה לי שאחד הצדדים הולך לשנות את דעתו,
אני מציע לנעול את האשכול, להפיק את הלקחים ולהמשיך הלאה ברוח טובה יותר :)

כל מיני

משתמש רשום
אתה צודק, צריך לנעול ויפה כמה שעות אחורה.
אם זאת נראה לי שהייתה פה הבנה ויש גם פיוס, אני טועה? ;)

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י איציק'ל;760083:
ק"כ התנצלות בפני הנפגעים,
בדברי לא היה זכר לפגיעה ולא זו היתה כונתי,
הגודל של הגופן והסימני קריאה, היו מרוב תסכול,
ע"כ שמעלים תמונות בצרה כזו,
ועכשיו בכנות...
למה העלית את התמונות?
נראה לך שאפשר לקבל חו"ד יעילה בצורה כזו?

ההתנצלות התקבלה.:)
ובאמת באמת לא התכוונתי שיתנו לי חוות דעת על כל תמונה ותמונה כי זה בלתי אפשרי, מה שכן רציתי לבדוק אם יש לי פוטנציאל, ואם כדאי לי להשקיע בתחום. ממגוון של תמונות ניתן (נראה לי) לשים לב על מה הצלם מתמקד, קומפוזיציה, דינמיות וכו' .ובמקום לקנות בהתלהבות מצלמה ב7000 ואח"כ להצטער על כך העדפתי להכניס כמה תמונות ואז העין המקצועית שלכם תוכל לומר לי אם אני בכיוון. בפעם הבאה אפרסם תמונה אחת בכל אשכול.
אל תדאג-כוס אורז לא תהיה שם...חחחח אחרי שראיתי את זה הבנתי אתכם, למרות שגם היא היתה חדשה ונכנסה במקרה ולא היו צריכים לעשות עליה כזה עליהום אלא פשוט לא להגיב!!

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י etyb;760409:
ההתנצלות התקבלה.:)
ובאמת באמת לא התכוונתי שיתנו לי חוות דעת על כל תמונה ותמונה כי זה בלתי אפשרי, מה שכן רציתי לבדוק אם יש לי פוטנציאל, ואם כדאי לי להשקיע בתחום. ממגוון של תמונות ניתן (נראה לי) לשים לב על מה הצלם מתמקד, קומפוזיציה, דינמיות וכו' .ובמקום לקנות בהתלהבות מצלמה ב7000 ואח"כ להצטער על כך העדפתי להכניס כמה תמונות ואז העין המקצועית שלכם תוכל לומר לי אם אני בכיוון. בפעם הבאה אפרסם תמונה אחת בכל אשכול.
אל תדאג-כוס אורז לא תהיה שם...חחחח אחרי שראיתי את זה הבנתי אתכם, למרות שגם היא היתה חדשה ונכנסה במקרה ולא היו צריכים לעשות עליה כזה עליהום אלא פשוט לא להגיב!!
למרות שאינני צלמת במקצועי, בתור גרפיקאית אני ממליצה בחום להתקדם הלאה בצילום לאחר הרמה היפה של התמונות שהעלית.

לו היית כותבת את כוונתך בהתחלה לא היית חוטפת את כל השטיפה הזאת....

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הרבה מהתמונות מעבירות אנפורמציה בלבד.
מטרה של צלם היא לא להעביר אנפורמציה של מקום רקע ועוד אלא עניין.
אך יש תמונות שהן מיוחדות, ברורות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה