תמונות מהטבע אשמח לקבל ביקורת בונה

• פותח הנושא etyb
  • פורסם בתאריך

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה שבטוח אבל בטוח!!! להוריד דחוף את אופציית התאריך על התמונה!!!!!!!

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא נבהלתי מאף אחד. אך תגובה כזו מחייבת תגובה הולמת.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
רבותי,
איצקל צודק לגמרי.......

מה רצית בזה שפתחת את האשכול?
לקבל מחמאות? קטילות? הערות לשיפור?
איזה תגובות חשבת שתקבלי?
גם אם רצית לקבל חוות דעת אם יש לו חוש לצילום עדיין יכולת להעלות פחות, ועדיין הערה שלו היתה במקומה.
זה פורום שאמור (:rolleyes:) להיות מקצועי.........

ורק בגלל שכתבת שזו פעם ראשונה, ושאת כמעט לא מבקרת פה אני לא צועקת יותר.....

לעניננו, רואים בתמונות כשרון גדול- אבל אם הוא רוצה באמת לצלם טוב- שפשוט ילמד- אין קיצורי דרך......

כל מיני

משתמש רשום
נכתב ע"י יונה יונה;758651:
רבותי,
איצקל צודק לגמרי.......

הוא צודק במסר, וטעה בדרך העברתו.

את לא צריכה לצעוק בכל מקרה.

אנשים גבוהים יכולים לראות גם דברים נמוכים...בלי לחשוש שזה ינמיך אותם.

אגב אהבתי את החתולה הראשונה, את התפיסה היפה. את עיניה בגוון הדשא.כאילו גזרו משם פיסה.
ואת העץ.
לצורך פרטי זה מעולה++
אם אתה מכוון למקצוענות יש עוד מה ללמוד, מה שתחליט, המון הצלחה.

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רבותי,
איצקל צודק לגמרי.......

מה רצית בזה שפתחת את האשכול?
לקבל מחמאות? קטילות? הערות לשיפור?
איזה תגובות חשבת שתקבלי?
גם אם רצית לקבל חוות דעת אם יש לו חוש לצילום עדיין יכולת להעלות פחות, ועדיין הערה שלו היתה במקומה.
זה פורום שאמור (:rolleyes:) להיות מקצועי.........

לעניננו, רואים בתמונות כשרון גדול- אבל אם הוא רוצה באמת לצלם טוב- שפשוט ילמד- אין קיצורי דרך......
אף אחד לא אמר שמחפשים קיצורי דרך אך הנימה לא מצאה חן בעיני בפרט שהדגשתי בתחילה, את המקום המתחיל ממנו הוא בא ואת המטרה שלי בהעלאת התמונות. כן- חיפשתי מחמאות וגם ביקורת בונה (מה שכולם אוהבים נראה לי) אך מכאן ועד "תמונות משפחתיות" ו8 סימני קריאה הדרך ארוכה.. גם את אחרי "הפתיחה" נתת את דעתך ואת זה רציתי ושמחתי לשמוע. לגבי כמות התמונות,עם 10 תמונות יותר או פחות עדיין צריך לדעת להעביר את הדברים בצורה נכונה.(כמו השאר שאמרו אותם דברים אך בצורה עדינה יותר ומתורבתת יותר). בכל אופן חבל על הזמן לדוש בתגובה הזו. יום נעים לכולם ותודה.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י etyb;758672:
כן- חיפשתי מחמאות וגם ביקורת בונה (מה שכולם אוהבים נראה לי).

וזה מה שבאנו לאמר........
שאי אפשר לקבל ביקורת בונה על כ"כ הרבבבבבבבבבבה (:eek:) תמונות,

מחמאות אפשר, אבל אין בהן הרבה ערך..... חוץ מלהבין שהבן אדם אכן מוכשר.

וטוב, נפסיק כאן את הפינג-פונג:cool:.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י כל מיני;758671:
הוא צודק במסר, וטעה בדרך העברתו.

את לא צריכה לצעוק בכל מקרה.

אנשים גבוהים יכולים לראות גם דברים נמוכים...בלי לחשוש שזה ינמיך אותם.

אגב אהבתי את החתולה הראשונה, את התפיסה היפה. את עיניה בגוון הדשא.כאילו גזרו משם פיסה.
ואת העץ.
לצורך פרטי זה מעולה++
אם אתה מכוון למקצוענות יש עוד מה ללמוד, מה שתחליט, המון הצלחה.

כל מיני, מה את עורכת הודעות בכזו צורה........ ?????:cool::eek:;)
נתתי לך תודה על המשפט: "את לא צריכה לצעוק בכל מקרה." וזהו.
איך פתאום נהיה שם עוד מגילה ארוכה..............................

לענין הגבוהים והנמוכים- זה לא זה, זה ענין הגובה של הפורום עצמו.

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י הומי;758522:
נכתב ע"י etyb;758520:
צודקת במאה אחוז!!
מה קרה איציקל???
על מה יצא הקצף???

ככה הוא תמיד,
חבל בכלל להעלב........;):):D

תכל'ס הוא צודק.....
נראה לי שצריך לעשות נעוץ את האשכול איכות או כמות שהיה פה בערב פסח.

מתלמדת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י הומי;758522:
נראה לי שצריך לעשות נעוץ את האשכול איכות או כמות שהיה פה בערב פסח.

גם אם אני מבינה ומסכימה עם הצורך לשמור על רמה מסויימת, אני לא חושבת שהתמונות שהועלו אכן מורידות את הרמה של הפורום, עם כל הכבוד. יש כאן רבות ברמה הזו, שזוכות ליחס מכבד ולתגובות עניניות. בינתיים מה שנעוץ זה אשכול שמכוון ליחס מכבד בין בני אדם, והשורה היחידה שחסרה שם היא הוראה להעלות עד שתי תמונות באשכול.

הקב"ה אינו יושב במחיצת גאים. גם אם אלו גאים סופר מקצועיים, שהיו מוציאים אותו פוטוגני בתכלית.

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אשכול מרובה תמונות, זה אשכול שלא חשבו 12 פעמים לפני שהעלו כל תמונה!
ולכן הוא נכלל תחת הגדרה של מוריד מהרמה......

נכון שיש אשכולות עם תמונה אחת שגם כן כאלה, אבל עדייין יכול להיות מהם איזה שהיא תועלת של מה לא לעשות, מכזה אשכול לא יוצא כלום לאף אחד, גם לא למי שפתח אותו....

לידיעתך אשכול "כמות או איכות" עסק גם בנושא הקטילות.

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מתלמדת;758775:
נכתב ע"י צברית;758769:
הקב"ה אינו יושב במחיצת גאים. גם אם אלו גאים סופר מקצועיים, שהיו מוציאים אותו פוטוגני בתכלית.

לא רוצה להביע את דעתי לכאן ולכאן....... כל אחד שיעשה כהבנתו.......
אבל את המשפט הנ"ל ממש אהבתי!!!!!

כל מיני

משתמש רשום
אולי כדאי לנעול את האשכול?
כמה פעמים נמחזר את התגובות הידועות והצפויות?
לפותח האשכול:
העצה הצילומית הראשונה מהמקצוענים: להעלות כל תמונה בנפרד.

תפתח כמה אשכולות, וכולם ישמחו לתת עצות שבטוח תהנה מהם בסיבוב הבא עם המצלמה!
(ההגיון: קשה לגלגל מעלה מטה בכדי לראות תמונה ולהגיב וכו' ושוב מעלה מטה, כשכל תגובה מקבלת את מקומה הראוי היא מקבלת גם את יחסה הראוי.)

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י כל מיני;758811:
אולי כדאי לנעול את האשכול?
כמה פעמים נמחזר את התגובות הידועות והצפויות?
לפותח האשכול:
העצה הצילומית הראשונה מהמקצוענים: להעלות כל תמונה בנפרד.

תפתח כמה אשכולות, וכולם ישמחו לתת עצות שבטוח תהנה מהם בסיבוב הבא עם המצלמה!
(ההגיון: קשה לגלגל מעלה מטה בכדי לראות תמונה ולהגיב וכו' ושוב מעלה מטה, כשכל תגובה מקבלת את מקומה הראוי היא מקבלת גם את יחסה הראוי.)

מבחינתי אפשר לנעול. את המסקנות כבר הסקתי.. תודה על התגובות המועילות.
רק שכדאי לכתוב תוספת בכללים להעלות שני תמונות בלבד, מה שחשוב מאד.

מתלמדת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י etyb;758853:
מבחינתי אפשר לנעול. את המסקנות כבר הסקתי.. תודה על התגובות המועילות.
רק שכדאי לכתוב תוספת בכללים להעלות שני תמונות בלבד, מה שחשוב מאד.

בדקתי וזה מופיע באשכול הנעוץ של הכללים. תקראי בעיון.

lelor

משתמש רשום
נכתב ע"י איציק'ל;758514:
כאן לא מחסן!!!!!!!!
ולא אלבום תמונות משפחתיות!!!!

מזה ההתנהגות המגעילה הזאת?!

יש דרכים להסביר דברים יותר בנימוס.

ליאת ב

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דווקא במקרה הזה לא ראיתי שום בעייה לעלות רצף של תמונות. מכיוון שכל סט של תמונות נראה כמו רצף של תמונות. אז לפעמים אפשר לפרגן ולצאת קצת מהמסגרת שכאילו קבענו לעצמנו.
אז לדעתי, ישר כח
צלם טוב לדעתי, הוא צלם שיוצר להחזיק את המצלמה ולתפוס את הרגע מהזוית הנכונה שתעשה את התמונה טובה. ויש לך את זה באופן אינטואטיבי.
אתה על הדרך, לך על זה והשם יהיה בעזרך.

אהבתי את התמיכה של האישה... מה שנותן לך יתרון להצלחה..

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אז שוב,
אני רואה שהאנשים לא הבינו את המסר כ"כ טוב,
גם אם התמונות היו מקצועיות ברמה הכי הכי טובה, לא מעלים בשום פנים ואופן את כל הכרטיס לכאן,
כי הרי כוונת המעלה היא אינה לשם חו"ד היות וא"א לתת חו"ד פרטנית על התמונות,
ברור מאליו התמונות הועלו בשביל לומר: תראו יש לי מצלמה ואני יודע לתת מדי פעם שוס טוב,
לא בשביל זה נועד הפורום, אלא בשביל לקבל חו"ד פרטנית על כל תמונה ותמונה, איך הייתי מגיע לתוצאה יותר טובה בתמונה הזו, ואת זה אפשר לעשות רק אם מעלים מקסימום 2 תמונות באשכול, אני מבקש מהמנהלים הכבודים להוסיף את זה בתקנון הפורום בצורה מודגשת היות וזה הדבר שהכי מצריך תשומת לב כאן בפורום!!

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י איציק'ל;759274:
אז שוב,
אני רואה שהאנשים לא הבינו את המסר כ"כ טוב,
גם אם התמונות היו מקצועיות ברמה הכי הכי טובה, לא מעלים בשום פנים ואופן את כל הכרטיס לכאן,
כי הרי כוונת המעלה היא אינה לשם חו"ד היות וא"א לתת חו"ד פרטנית על התמונות,
ברור מאליו התמונות הועלו בשביל לומר: תראו יש לי מצלמה ואני יודע לתת מדי פעם שוס טוב,
לא בשביל זה נועד הפורום, אלא בשביל לקבל חו"ד פרטנית על כל תמונה ותמונה, איך הייתי מגיע לתוצאה יותר טובה בתמונה הזו, ואת זה אפשר לעשות רק אם מעלים מקסימום 2 תמונות באשכול, אני מבקש מהמנהלים הכבודים להוסיף את זה בתקנון הפורום בצורה מודגשת היות וזה הדבר שהכי מצריך תשומת לב כאן בפורום!!

אל תגיד לאנשים מה הם תכננו!! לא זו היתה כוונתי!! סליחה! שמענו כבר את דעתך "המנומסת" ואין צורך לדוש בנושא ההעלאה שוב ושוב. המנהל יתן את הכללים הברורים גם בנוגע לסטים וזהו!.
ד"א אם היית רוצה לחוות דעה באמת, היית מתייחס לתמונה האחרונה לפחות.הודנו שטעינו בהעלאת כל התמונות אנחנו חדשים כאן. ולאחר קריאת האשכול -איכות או כמות-אתמול, אני מבינה למה הרבה תותחים עברו מכאן.ההתבטאויות בפורום הזה לא מוסיפות לו כבוד.ואין את זה בשום פורום בפרוג!!
תודה לכולם ושבת שלום!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה