התייעצות תיעוד מפחיד מביתר: הנער החסידי הותקף ע"י להקת כלבים ואושפז

מצב
הנושא נעול.

מטרנה

משתמש רשום
בעיר המתחרדת שלנו יש הרבה כלבים משוטטים וגדולים עוד יותר ממה שרואים כאן ולמדתי מניסיון שאסור לרוץ שימו לב גם בסרטון זה כשהבחור התחיל לרוץ הכלבים התחילו איתו יש מצב והיה נשאר בתחנה והם היו ממשיכים בדרכם

בובריק

משתמש צעיר
בעיר המתחרדת שלנו יש הרבה כלבים משוטטים וגדולים עוד יותר ממה שרואים כאן ולמדתי מניסיון שאסור לרוץ שימו לב גם בסרטון זה כשהבחור התחיל לרוץ הכלבים התחילו איתו יש מצב והיה נשאר בתחנה והם היו ממשיכים בדרכם
בסרטון נראה כאילו שהם מתכננים תקיפה ביחד לא?

יאנגית

משתמש צעיר
בסרטון רואים שהבחור ניסה להסתתר מאחורי התחנה
אבל הכלבים התקרבו ממש לכיוונו

בובריק

משתמש צעיר
מהניסיון שלי הם מתקרבים אליך כאילו לתקוף וכשהם רואים שלא זזים הם ממשיכים היו לי כבר מקרים כאלו.
מהנסיון שלי פחד זה לא משהו שיכולים להביס אותו בהגיון ובוודאי ילדים קטנים שהגיון מפסיק לעבוד כשהם מפחדים וזה נהפך לטרטומה ממשית

מטרנה

משתמש רשום
מהנסיון שלי פחד זה לא משהו שיכולים להביס אותו בהגיון ובוודאי ילדים קטנים שהגיון מפסיק לעבוד כשהם מפחדים וזה נהפך לטרטומה ממשית
אני הייתי פחדנית מספר אחד וכשהגעתי לעיר בימים הראשונים כלב ענק נצמד אלי ומתוך פחד מטורף זזתי לכל הכיוונים והוא אחרי עד שלמדתי לא לזוז והכלב יזוז ולימדתי את ילדי שאין מה לפחד אבל גם לא להתקרב וכו' וברוך ה' הם לא מפחדים מכלבים בכלל..... ניתן ללמד ילדים.

מטרנה

משתמש רשום
התלוננו למוקד תלונות שלא עזרו.
מה עוד אפשר לעשות?
אצלינו היו כמה כלבים יותר נכון אריות ממש כך !שנחו להנאתם בדשא של חצר הבנין והילדים בשכונה לא העזו לעבור ואני לא ויתרתי התקשרתי לעירייה דרשתי מספר ישיר של וטרינר ובסוף נתנו לי וכשהגיע למקום ברכבו טען שלא רואה אותם אמרתי לו שיועיל בטובו לצאת מהרכב ולסרוק את האזור רגלית ואחרי דקות ספורות ראיתי איך שהוא סוחב את הכלבים ומכניס לגרר ונוסע. אסור לוותר .וגם היום שאין לי בעיה עם כלבים אני לא מוותרת ומדווחת לעירייה

בובריק

משתמש צעיר
אני הייתי פחדנית מספר אחד וכשהגעתי לעיר בימים הראשונים כלב ענק נצמד אלי ומתוך פחד מטורף זזתי לכל הכיוונים והוא אחרי עד שלמדתי לא לזוז והכלב יזוז ולימדתי את ילדי שאין מה לפחד אבל גם לא להתקרב וכו' וברוך ה' הם לא מפחדים מכלבים בכלל..... ניתן ללמד ילדים.
סתם אמרתי ילדים זה נכון גם למבוגרים , וסיפור שלך זה יוצא מן הכלל , ואכן נכון שאפשר ללמוד את זה אבל זה סיפור

פנדורה

משתמש מקצוען
ביקרנו בביתר, במחסום ביציאה מהעיר, נצמד לרכב כלב ענק והתחיל לרדוף אחרינו.
בעלי נתן גזזז. זה היה מפחיד, הילדים נבהלו!!!!
החיילים שעמדו בעמדה לא עשו כלום לעזור לנו, נראה שרגילים.

ביז'ו

משתמש פעיל
אני פעם דיברתי עם מישהו בכיר במוקד על זה לפני כמה שנים
והוא אמר לי שיש את כל הארגונים האלו תנו לחיות לחיות וכדו'
שהם לא נונתים להם להרוג אותם
רק לקחת ולשחרר במקום רחוק
מידיי פעם הם "מתגנבים" והורגים
אבל הם לא יכולים מידיי הרבה
אני מקווה שעכשיו הם לא יחשבו פעמיים!!!!!!

יודית 121

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
אסור לרוץ זה כלל יסוד! הכלבים חושבים שזה משחק ורצים.
הכי טוב זה לעמוד לצעוק עליהם הוא להראות תנועה ברגל כאילו בועטים בהם בד"כ זה מפחיד אותם.

בעלי סיפר שבתור ילד רדף אחריו כלב והוא ברח על הכביש שכל התנועה נעצרה,
עד שמישהו יצא מהאוטו תפס אותו ב2 הידים אמר לו עצור! הוא בראש שלו: זהו אני עכשיו מת.
אבל הכלב הגיע עד אליו הריח אותו, נעמד עליו עם 2 הרגלים הקדמיות ו... הלך לו.

גם בסרטון עצמו אפשר לראות שהם לא רצים אחריו הם רצים לידו ואיתו ביחד כאילו זה משחק. וכשהוא מתקרב אליהם עם המגבת הם זזים הצידה- כביכול בורחים קצת. כלב תוקף היה מזנק עליו כשהוא נפל ונושך אותו - הכלבים בסרטון רק מרחרחים אותו מסביב...
בכלל לא רואים שהם תקפו אותו חוץ מזה שנשכו לו את החליפה...
ולא שזה לא סיטואציה מפחידה אני לא מקנאה בו!!! רחמנות!!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה