התייעצות תיעוד מפחיד מביתר: הנער החסידי הותקף ע"י להקת כלבים ואושפז

מצב
הנושא נעול.

לדעת 1

משתמש פעיל
הבנתי שאסור לברוח זה מרא להם שמשקים איתם צריך להמשיך רגיל לא קללללללל אבל כחה צריך פחדדדדדד מסכן

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צריך להבין משהו מאוד חשוב ובסיסי מול כלבים, ותלמדו את זה את הילדים שלכם:
כלב מגרשים, לא בורחים ממנו!
אם בורחים ממנו הוא מפרש את זה כמשחק, והוא ירדוף אחריך. והוא גם מהיר יותר ממך.
אם תבעטו מולו, ותגרשו אותו, הוא יברח.
מנסיון...
הלוואי.
הבן שלי בן 3 ננשך על ידי כלב שירד לפני הבעלים שלו מהבניין- עברנו בדיוק מתחת הבניין והכלב הגיח מהמדרגות ישר לבן שלי. אני מפחדת מכלבים בעצמי. אבל כשראיתי את זה רצתי (ונפלתי) את ה2 מטר שהפרידו ביננו והפרדתי בינהם בידיים שלי. והכלב לא התרשם וחזר 3 פעמים... עד שהבעלים שלו ירד מהבניין והצליח להפריד בינהם סופית.
נרשמה טראומה נוראית...
היה לנו נס ענק, זה היה בסוף החורף והמעיל הגן עליו מהנשיכות- היה לו רק סימנים כחולים ושריטות, אבל המעיל היה בלי חורים סימן שהשיניים לא הצליחו לחדור. והנס הנוסף שהכלב לא הגיע לפנים שלו. נס נס נס.
מסקנה? אין לי. רק להודות לה' על הניסים... ולקוות לא לפגוש כלבים מהסוגים הרעים. אה, והגשנו תלונה במשטרה, לא שעושה רושם שזה מעניין אותם. אבל לדבריהם שלחו לו אזהרה ואם יקרה שוב יקחו לו את הכלב.

GBSA

משתמש סופר מקצוען
גם לכלבים המשוטטים בד"כ יש פחד מובנה,
עד שהם מתרגלים לבני אדם ועלולים לתקוף,
לכן בד"כ אם אתה לא מפגין פחד, הם לא יתקפו ואפי' יברחו,
למעט במקרים חריגים, או שהם בלהקה.
מה שקורה בביתר עילית שהם כבר רגילים והם לפעמים באים בלהקה, ועדיין ברוב מוחלט של המקרים אם מישהו מנסה לבעוט לעברם כשהם מתקרבים או לזרוק עליהם אבן הם בורחים.

וכפי שכתבתי זה לא סותר לרשלנות המזעזעת של העירייה.
ולא מדובר במקרה ראשון של תקיפה, וזה לא משנה אם המותקף ידע איך להתנהג או לא.

נ.ב. אודה, שהסרטון הנ"ל גורם לי לחשוש יותר, כשאני שם בסביבה.

S&S

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אוטומציה עסקית
שמעתי פעם עצה טובה שנותנים לכלב בעיטה באף ואז הוא נופל חלשות, זה המקום החולשה שלו,
רעיון מצויין!!!!
גם נראה דיי קל
הוא יעמוד יפה ו....
אפשר על אותו עקרון לתפוס לו את האוזן ולהקריא לו "לכל בני ישראל לא יחרץ...."
הבעיה היא שאולי הכלב חרש

efrat1

משתמש סופר מקצוען
למה הוא אושפז?
לא נראה שהם הצליחו לתקוף אותו

בת צלפחד

משתמש מקצוען
מזעזע,
כמעט כל שבוע מתקשרים למוקד לדווח על כלבי בר משוטטים,
אין שום תגובה,
הם "מעבירים" את הבעיה ל"גורמים" המתאימים,
קרי - וטרינר שאף פעם לא זכינו לראות אותו,
כל בוקר יוצאים מהבית בחשש מביטים לצדדים כאילו אנחנו בעיר חילונת,
לא יוכלו לומר - ידינו לא שפכו את נפש הבחור הזה,
יום אחד ראיתי מהחלון כלב שנבח על ילדה שרצה לתומה לאוטובוס ולא שמה לב אליו,
היא נבהלה כ"כ,
זה יכול לגרום לגמגום ולבעיות נוראיות,
מי יתן ע"כ את הדין?
עריה שלימה לא יכולה לטפל בכמה כלבים משוטטים????????????

רוקד ושר

משתמש רשום
מזעזע,
כמעט כל שבוע מתקשרים למוקד לדווח על כלבי בר משוטטים,
אין שום תגובה,
הם "מעבירים" את הבעיה ל"גורמים" המתאימים,
קרי - וטרינר שאף פעם לא זכינו לראות אותו,
כל בוקר יוצאים מהבית בחשש מביטים לצדדים כאילו אנחנו בעיר חילונת,
לא יוכלו לומר - ידינו לא שפכו את נפש הבחור הזה,
יום אחד ראיתי מהחלון כלב שנבח על ילדה שרצה לתומה לאוטובוס ולא שמה לב אליו,
היא נבהלה כ"כ,
זה יכול לגרום לגמגום ולבעיות נוראיות,
מי יתן ע"כ את הדין?
עריה שלימה לא יכולה לטפל בכמה כלבים משוטטים????????????
יצא בנס הבחור בכושר הצליח לרוץ מהר

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה