תינוק עם "שפה שסועה" איפה בחו"ל הכי מומלץ לנתח

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
בשעה טובה נולדה לנו בת,
לתינוקת יש שפה וחייך שסועים דו צדדי,
שוקלים את כל האופציות,
נשמח להיעזר ממי שיש לו ניסיון אישי בתחום.
בגדול אנחנו שוקלים לנתח בטייוואן או בכפר סבא אצל התלמיד של הטייוואני.
תתייעצו באמת עם שפה משותפת
א''א לעלות עלי מקלדת את מה שהם עושים
ובכל אופן תדברו גם הרב פירר
כי בשנים האחרונות יש לא מעט מקרים שהוא המליץ דווקא לנתח פה בארץ
למשל אצל פרופ' מרגוליס מהדסה או בכפר סבא
העיקר שיהיה המון מזל טוב נחת בריאות ורק טוב
הבנות שנולדו עם שפה - הן הבנות הכי מתוקות ומדהימות
תזכרו את זה טוב !

אבו אלחנן

משתמש חדש
דבר ראשון מזל טוב!
שיהיה לכם ממנה הרבה נחת,
התקופה הראשונה של הניתוחים יעבור בס"ד הרבה יותר מהר ממה שנראה בהתחלה,
ותגלו ילדה מוכשרת, ומתוקה, מניסיון!
בע"ה איפה שרק תבחרו שתצליח מאוד מאוד עם ס"ד מיוחדת,
כפי הנראה בטיוואן זה מאוד קשה הטיפול לפני ואחרי הניתוח, וכן אשמח לדעת מי הפנה אותכם לשם. (אני גם שמעתי ממנו אבל לא ראיתי מישהו מפנה לשם)
יש לנו מכרים שעברות את התהליך לאחרונה,
הם ניתחו בטאיוואן ומאוד ממליצים.
הטיפול של לפני ואחרי תלוי בגישות,
אם ננתח אצל ד"ר ביאדר
זה כולל את אותו תהליך.

החרדים

משתמש רשום
הם ניתחו בטאיוואן ומאוד ממליצים.
הבנתי שגם השהות בטייוואן יכול להיות מאוד קשה,
שיהיה לכם בהצלחה,
שמעתי על רופא מאוד טוב באוהיו בארה"ב גם מיילעך פירר שולח אליו וגם הרבה עסקנים בארה"ב, שם לא עושים גם לא פלטה והתוצאות מדהימות מאוד (הוא תופר ועושה איזה ניתוח קטן כחדשיים -שלוש לפני הניתוח במקום פלטה)

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
בשעה טובה נולדה לנו בת,
לתינוקת יש שפה וחייך שסועים דו צדדי,
שוקלים את כל האופציות,
נשמח להיעזר ממי שיש לו ניסיון אישי בתחום.
בגדול אנחנו שוקלים לנתח בטייוואן או בכפר סבא אצל התלמיד של הטייוואני.
מזל טוב.

היום, אם לא ארה"ב, למי שאינו אזרח אמריקאי ולא יכול להוציא ביטוח, בהחלט מומלץ טיוואן. ולא הייתי מנתחת אצל המתלמד בכפר סבא. הטוב ביותר הוא לעשות את מירב ההשתדלות וללכת לטוב ביותר.
יש לקחת בחשבון שאם ישנה פשלה חלילה, ניתוח בהמשך החיים לא מחייב הצלחה של תיקון הפשלה. לכן רצוי לעשות את מקסימום ההשתדלות מראש.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
הבנתי שגם השהות בטייוואן יכול להיות מאוד קשה,
שיהיה לכם בהצלחה,
שמעתי על רופא מאוד טוב באוהיו בארה"ב גם מיילעך פירר שולח אליו וגם הרבה עסקנים בארה"ב, שם לא עושים גם לא פלטה והתוצאות מדהימות מאוד (הוא תופר ועושה איזה ניתוח קטן כחדשיים -שלוש לפני הניתוח במקום פלטה)
הטיפול של הפלטה ומדבקות הוא לא כל כך קשה. מהיכרות קרובה מאוד.

החרדים

משתמש רשום
למי שאינו אזרח אמריקאי ולא יכול להוציא ביטוח, בהחלט מומלץ טיוואן.
כפי ידיעתי גם מי שאינו אזרח ארה"ב יכול להוציא שם ביטוח, (תלוי קצת איפה בארה"ב, בניו -יורק זה די קל)
אבל בטייוואן וודאי שאין שם ביטוח,
מהיכרות קרובה מאוד.
האם ידוע לכם על עסקן וכדו' שממליץ ללכת לטייוואן?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
כפי ידיעתי גם מי שאינו אזרח ארה"ב יכול להוציא שם ביטוח, (תלוי קצת איפה בארה"ב, בניו -יורק זה די קל)
אבל בטייוואן וודאי שאין שם ביטוח,

האם ידוע לכם על עסקן וכדו' שממליץ ללכת לטייוואן?
המקרה שאני מכירה נותח לפני עידן טייוואן
אז אני לא יודעת על עסקנים. אבל, אני כן יודעת מכאלו שניתחו שם ומאוד מרוצים וראיתי כאלו ונראה ממש טוב.
היום להוציא ביטוח בארה"ב למי שאינו אזרח הוא ממש לא פשוט. גם מי שאזרח ללא כתובת קבועה שם זה כבר לא כל כך פשוט, מידיעה.
ופרטי בטייוואן זול יותר מבארה"ב עד כמה שידוע לי.

החרדים

משתמש רשום
אז אני לא יודעת על עסקנים.
אני כן ביררתי וחפשתי עסקנים והבנתי שאין לו כ"כ הרבה מעריצים, מי שהתחיל להפנות לשם הוא דר' דעוויד פישר מטרונטו שהוא רצה שיפסיקו ללכת אליו, נתן את החבר שלו מטייוואן,
שאלתי למיילך פירר אודותיו והוא צחק ממנו ואחרי זה התנצל ואמר שאינו מכירו טוב,
אכן התוצאות שלו נראים מציונים, להבנתי זה לא בגלל מקצועיות בניתוח, רק עקב הטיפול של לפני ואחרי (כלומר אם יעשו אותו טיפול של לפני ואחרי והניתוח עצמו יעשה רופא מארה"ב כגון: דר' פלורס/ברעדלי מניו יורק דר' קישנר מאוהיו וכדו' זה אמור להיות אותו יפה)
ולכך אולי כיוון שאינו ניתוח מוצלח רק תלוי בשיטה שלו אולי אולי (בהסתייגות) התלמיד שלו מכפר סבא לא גרוע ממנו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה