דרוש מידע תינוקות מבינים?

שם נפלא

משתמש פעיל
אימא יקרה:
אנחנו לא מלאכים לא מושלמים - העיקר החום והאהבה, והטיפול המסור, ילד מרגיש מי אוהב אותו ולמי איכפת ממנו, ואל מי הוא בא כשכואב לו והוא לא מרגיש טוב,
יכולה פה ושם להחליק מילה על ילד עקשן או מרדן וגם לאימהות מותר מידע פעם להגיד שקשה להם,
מכירה מלא משפחות ואני בתוכן שכשילד אומר דבר חכמה או עושה פרצופונים מתוקים אומרים לו כל מיני ביטויים משפחתיים, לא יקרה להם כלום,
ולכל המפחידים:
די כבר להפחיד את כולנו עם טראומות שלא היו ולא נבראו די כבר למכור לאימהות שהן האשמות בכל הבעיות של הדור הזה, תנו כח לאימא שמתמודדת בגבורה שקמה בבוקר וניגשת לטפל בילדים שלה בשמחה ובאהבה גדולה.
הרבה הצלחה אימא יקרה וגידול קל!!
כל מילה!
פשוט מדהים!
(זה נכון להרבה נושאים שגורמים לאמהות לשקוע בתסביכים מתסביכים שונים)
לדעתי צריך לנעוץ את זה בראש האשכול
במילוג יש גם תינוקים לבד: https://milog.co.il/תינוקים
תודה רבה! מוזר שלא שמתי לב בהתחלה
וסליחה מכל התינוקים (שעדיין כשרושמים אותם - אפילו בהודעה הזאת - יש קו אדום למטה...)
זה כבר שיבושי לשון מובהקים.
עכשו הרגעת אותי:)

ליאורה ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לדעתי הם לא מבינים את המילים וגם צמחים לא
אבל זו לא סיבה להגיד להם מילים לא יפות
יש בעיה בעצם אמירת המילים הלא-יפות
ומבחינה מוסרית/רוחנית יש בעיה גם בעצם שמיעתן
בלי קשר להבנה שלהן
כדאי לקרוא את זה,תרדו קצת למטה בהמשך :

והנה ציטוט מאותו עמוד

1722110622687.png

חיים פרוג

משתמש פעיל
חבל שאין אפשרות של אימוג'י מעקם שפתיים הייתי שמה כזה על הפתטיות בסוף ילדים מרגישים אם אוהבים אותם וזה לא ממש קשור למילים אם זה ספונטני טבעי ומגיע מתוך חום ואהבה זה טוב עשרת מונים ממילים מתוקות מפלסטיק אותי בכל אופן דוחה לשמוע הורים שמדברים בהובר מתיקות זה מלאכותי וחסר כל חן וזה מרגיש לי קצת כמו גוש אבקת מרק שנתקע לך בפה באמצע האוכל
אין שום קשר. הורים אוהבים יכולים לדבר יפה ובכבוד לילד שלהם!! הכללה מיותרת ומעליבה :(

ולפותחת האשכול, ברור שילדים מבינים, הרי אוצר המילים שלהם מתפתח ע"י המילים שאנחנו מדברים איתם, ואין לדעת מתי בדיוק תכנס המילה למאגר, ואולי בכלל היא תיקלט לא נכון, לדוג' ילד שחושב ש'תהיה לי בריא' זה סוג של גערה ועונש....
השם יתן לך הרבה כוח!!

סמרטוטית

משתמש פעיל
לא יודעת אם זה קשור
אני בתור בחורה עשיתי ניסוי כזה על צמחים לאחד החמאתי ובשני רק טיפלתי טכני וזהו
ולא יאומן אבל מי שהחמאתי לו היה יותר מלאה מבחינת עלים וצבעוני וחי למעשה יותר זמן
ומאז אני פשוט שותקת או משתדלת להחמיא
וכיום שהילדים שלי משקעים את הצמחים הם מחמיאים להם ולאט לאט הבית מתמלא עם דיבורים רכים ונעימים
מוזמנים לנסות

עזרה בשמחה

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
לא יודעת אם זה קשור
אני בתור בחורה עשיתי ניסוי כזה על צמחים לאחד החמאתי ובשני רק טיפלתי טכני וזהו
ולא יאומן אבל מי שהחמאתי לו היה יותר מלאה מבחינת עלים וצבעוני וחי למעשה יותר זמן
ומאז אני פשוט שותקת או משתדלת להחמיא
וכיום שהילדים שלי משקעים את הצמחים הם מחמיאים להם ולאט לאט הבית מתמלא עם דיבורים רכים ונעימים
מוזמנים לנסות
לא פחות ממדהים!!!

אולי מעניין אותך גם...