תחרות הקלידנים

מצב
הנושא נעול.

HLW מיתוג ועיצוב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הצבעתי לאהרן. כה לחי. הרבה הצלחה.

כמה תובנות:
1. שימו לב זה שידור מת ולא שידור חי
2. אבי דרור ביקש דווקא מים ולא קולה.
3.אהרן ש. הכיר את כולם חוץ מעדי נתנאלי, סליחה המקצבים היו ממנו.
4. משתכר או לא? והיכן? לא נעים, איסור פרסום.
5.אנרגיות ושמחה. זה העיקר.
כל טוב.
וואהו!!!
מדהים לראות על מה אנשים נתפסים.
תצפו ותהנו קצת במקום לחפשששש

דוד כהן

משתמש מקצוען
סליחה על השאלה, מישהו יכול להעלות קישור מיוטיוב של השידורים של קול חי או קול ברמה?
ממש תודה!

אגודה אחת

משתמש פעיל
וואהו!!!
מדהים לראות על מה אנשים נתפסים.
תצפו ותהנו קצת במקום לחפשששש
לא מחפשים. זה קופץ מול העינים.
רוצים עוד? אז הנה הפתעה לאבי דרור, ודקותיים לאחמ"כ הוא מוציא קלפים שהכין מראש.
אמת. זה אחת מהיסודות שלנו כיהודיים

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אז הנה הפתעה לאבי דרור, ודקותיים לאחמ"כ הוא מוציא קלפים שהכין מראש
אבי דרור מסתובב כל הזמן עם חבילת קלפים בכיס
כל חתונה הוא מוציא קלפים תוך כדי נגינה
אגב, גם לפני השידור מני הולנדר ואבי דרור אתגרו אחד את השני ועשו דברים לסובבים...

אן כאן שום דבר שנוגד את המילה ומשמעות "אמת"!!

נערך לאחרונה ב:

אגודה אחת

משתמש פעיל
אבי דרור מסתובב כל הזמן עם חבילת קלפים בכיס
כל חתונה הוא מוציא קלפים תוך כדי נגינה
אגב, גם לפני השידור מני הולנדר ואבי דרור אתגרו אחד את השני ועשו דברים לסובבים...

אן כאן שום דבר שנוגד את המילה ומשמעות "אמת"!!

מה עוד קופץ מול העיניים?
טוב, תודה. אז בסך הכל זה לא הפתעה.
ומני הולנדר לא מיהר עד לסיום המופע שלו שממהר להופעה
אגב, הקלפים היו על הריצפה)
וכל טוב לילה טוב. סיימתי

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ומני הולנדר לא מיהר עד לסיום המופע שלו שממהר להופעה
מני הולנדר מאוד מיהר!!!
הוא היה במקביל בתוכנית של אלעד כהן ויהודה שוקרון שהייתה בלייב
והוא היה איש המיסתורין שלהם בתוכנית
והוא כל הזמן רץ בין האולפנים ותכלס בזמן שהוא היה בקלידנים שוקרון ענה במקומו....
אז הוא ממש ממש מיהר!!

ונכן שלא הייתה הפתעה
אבל כולם מכירים את טוקר וההגזמות שלו, זה חלק מהאווירה והעניין

בכל מקרה, הכל טוב
רק מאד חורה לי שמנסים למצוא דברים שלא היו ולא נבראו
וזה רק נראה...

לילה טוב!!

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
3.אהרן ש. הכיר את כולם חוץ מעדי נתנאלי, סליחה המקצבים היו ממנו.
אני מכיר את ביבי...
רק שהוא לא מכיר אותי

ועם קצת יותר רצינות
מי שבתחום של הנגינה עשוי להכיר וכן שיכירו אותו עמיתים אחרים לקולגה
אבל זה עדיין לא הופך את ההיכרות למשהו משמעותי שצריך לדבר עליו כעיוות.

נ.ב. לכל מי שקצת [או הרבה] תוהה
לי אין שום היכרות מוקדמת עם @אהרן ש. הפעם הראשונה שנפגשנו
זה באשכול הנוכחי, והקשר שלנו רק כאן בפורום.
אני פשוט אהבתי מאוד מאוד את הנגינה של אהרן, זה כל הסיפור וזהו !

אילוש

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני חרגתי מהרגלי והצבעתי, רק כי עיצבן אותי שהמתמודד השני, שאמור לנשור כבר מזמן מהתחרות, עדיין כאן רק בגלל קולות המאזינים שהוא גייס.
וזה יהיה נוראי, אם הפעם הוא יעלה שוב, למרות שהתמודד הפעם מול מישהו מוכשר.
ברעיון, אני האחרונה שמעניין אותה הדברים האלה, עד שזה דוקר לי בעין. (במקרה הזה, באוזן.)

גם אותי בד"כ לא מעניינים הדברים האלו אבל הייתי חייבת להגיב-
קצת צרם לי הזלזול במתמודד השני. (למרות שהמתמודד מולו נתן ביצוע טוב יותר זו לא סיבה להגיב כך)

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
גם אותי בד"כ לא מעניינים הדברים האלו אבל הייתי חייבת להגיב-
קצת צרם לי הזלזול במתמודד השני. (למרות שהמתמודד מולו נתן ביצוע טוב יותר זו לא סיבה להגיב כך)
קודם כל מעריכה אותך שהצלחת למצוא כאן דבר שלא קיים, זה באמת קשה!
ואם יש כאן עוד נוספים שאולי הצטמררו מהזלזול במתמודד השני, ההבהרה הזו מיועדת גם בשבילכם.
המתמודד השני מנגן מאד יפה. הוא צעיר יחסית ועם זאת, יש לו את זה. והוא מנגן הרבה יותר טוב מקלידנים אחרים שגדולים ממנו פי שניים.
מה שהפריע לי הוא שכרגע נמצאים בתחרות בשלב מתקדם, בשלב הזה מתמודדים כאלו שיכולים לעמוד בשורה הראשונה. ולא חבר'ה ממש מתחילים.
אז הוא מנגן יפה, אבל הוא לא ברמה של אלו שהוא מתמודד מולם. (יש לי הרגשה שפשוט לא ראית את הפרקים הקודמים, מי מתמודד מול מי, לכי תראי, תביני על מה אני מדברת.)
ומה הסיבה שהוא כאן? בגלל שבתחילת התחרות, עוד לפני שהגיעו לשלב הנוכחי בו נשארו רק התותחים, שהיתה לו עוד לגיטמציה להתמודד, והיו עוד חבר'ה כמוהו, רק שמאז הם נשרו.
הוא התמודד מול אחד הרבה יותר טוב ממנו, ולמה הוא עלה? טוב, תקראי שוב את ההודעה הקודמת שלי ותביני.

אילוש

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
קודם כל מעריכה אותך שהצלחת למצוא כאן דבר שלא קיים, זה באמת קשה!
ואם יש כאן עוד נוספים שאולי הצטמררו מהזלזול במתמודד השני, ההבהרה הזו מיועדת גם בשבילכם.
המתמודד השני מנגן מאד יפה. הוא צעיר יחסית ועם זאת, יש לו את זה. והוא מנגן הרבה יותר טוב מקלידנים אחרים שגדולים ממנו פי שניים.
מה שהפריע לי הוא שכרגע נמצאים בתחרות בשלב מתקדם, בשלב הזה מתמודדים כאלו שיכולים לעמוד בשורה הראשונה. ולא חבר'ה ממש מתחילים.
אז הוא מנגן יפה, אבל הוא לא ברמה של אלו שהוא מתמודד מולם. (יש לי הרגשה שפשוט לא ראית את הפרקים הקודמים, מי מתמודד מול מי, לכי תראי, תביני על מה אני מדברת.)
ומה הסיבה שהוא כאן? בגלל שבתחילת התחרות, עוד לפני שהגיעו לשלב הנוכחי בו נשארו רק התותחים, שהיתה לו עוד לגיטמציה להתמודד, והיו עוד חבר'ה כמוהו, רק שמאז הם נשרו.
הוא התמודד מול אחד הרבה יותר טוב ממנו, ולמה הוא עלה? טוב, תקראי שוב את ההודעה הקודמת שלי ותביני.

נראה שלקחת את הדברים באופן אישי אז אז קבלי את התנצלותי ;)
ואבהיר: לי זה היה נשמע קצת מזלזל ולכן הגבתי.
וכן, ראיתי גם את הפרקים הקודמים והוא ניגן מעולה לדעתי, יתכן שביחס לאחרים קצת פחות אבל עדיין הוא מתמודד ראוי.
זו דעתי. וכל אחד יכול כמובן לחשוב אחרת...

דוד כהן

משתמש מקצוען
מה אכפת לנו שהמתמודד השני עלה בזכות הקולות עכשיו היה יותר קל לאהרון להביס אותו למה אם אברהם דויטש היה מתמודד איתו היה קרב צמוד

דוד כהן

משתמש מקצוען
אהרון יש עוד היזדמנות מנחם טוקר לא עושה היום את הקלידנים היום באולפן הוידיאו הם מכינים טונית לפורים שמה של התוכנית היא אלעד לא יודה הם מתחפשים שם המגיש אלעד כהן אז יעלה לכו ותתקשרו מכל הטלפונים ותדרגו את אהרון

fantasy

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אוף. יש פה חברה שממש לא מבינים במוזיקה. :(
אהרון ש. הוא נגן מעולה, מוזיקלי, ועושה אקורדים נכונים ויפים, מקפיץ ומעיף יופי את הרחבה.
אם משווים בינו לבין המתמודד השני, אז כך: הסיבה למה הוא לקח את רב הקולות זה בגלל שהוא משופשף. יש לו הרבה יותר ניסיון, והוא מכיר את סגנון הנגינה שרוב החברה פה מתחברים אליה, וכן הזמר גם משוייך לאותו מגזר ולכן זרם איתו יותר.
לעומתו השני, גם כן מוזיקלי ברמות גבוהות מאוד!! אקורדים מיוחדים ומפתיעים. יכול לנגן בכמה סולמות, שולט בפידל בצורה נכונה. כך שבכישרון, יש מצב שהוא עולה על אהרון. אבל הוא צעיר ועדין, לא מהמגזר הרווח אצל טוקר וכמובן לא משופשף כמו אהרון. הוא עדיין לא בן 17!
אין ספק שהביצוע של אהרון היה יותר מוצלח, הן מבחינת הנגינה הזורמת (אגב, כדאי לעבוד על הרמת הרגל מהפידל, - מתי להרים ומתי להוריד. זה יקפיץ את הנגינה!) והן מבחינת הכרת הסגנון של הזמר והחיבור איתו.
ולכן הבחירה בו היתה נכונה!
רק אציין שאם היה מגיע זמר דתי לאומי, והם היו מתמודדים על הסגנון שלהם, ....והוא היה מספיק משופשף כמו אהרון.........לא בטוח שאהרון היה לוקח.
רק ללמדך ששניהם היו מצוינים. כל אחד במקומו.

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

חיים2

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אוף. יש פה חברה שממש לא מבינים במוזיקה. :(
אהרון ש. הוא נגן מעולה, מוזיקלי, ועושה אקורדים נכונים ויפים, מקפיץ ומעיף יופי את הרחבה.
אם משווים בינו לבין המתמודד השני, אז כך: הסיבה למה הוא לקח את רב הקולות זה בגלל שהוא משופשף. יש לו הרבה יותר ניסיון, והוא מכיר את סגנון הנגינה שרוב החברה פה מתחברים אליה, וכן הזמר גם משוייך לאותו מגזר ולכן זרם איתו יותר.
לעומתו השני, גם כן מוזיקלי ברמות גבוהות מאוד!! אקורדים מיוחדים ומפתיעים. יכול לנגן בכמה סולמות, שולט בפידל בצורה נכונה. כך שבכישרון, יש מצב שהוא עולה על אהרון. אבל הוא צעיר ועדין, לא מהמגזר הרווח אצל טוקר וכמובן לא משופשף כמו אהרון. הוא עדיין לא בן 17!
אין ספק שהביצוע של אהרון היה יותר מוצלח, הן מבחינת הנגינה הזורמת (אגב, כדאי לעבוד על הרמת הרגל מהפידל, - מתי להרים ומתי להוריד. זה יקפיץ את הנגינה!) והן מבחינת הכרת הסגנון של הזמר והחיבור איתו.
ולכן הבחירה בו היתה נכונה!
רק אציין שאם היה מגיע זמר דתי לאומי, והם היו מתמודדים על הסגנון שלהם, ....והוא היה מספיק משופשף כמו אהרון.........לא בטוח שאהרון היה לוקח.
רק ללמדך ששניהם היו מצוינים. כל אחד במקומו.
כל מילה פנינה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה