תחרות הקלידנים

מצב
הנושא נעול.

חיים2

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עוד אחד שרואה רק שחור
לא רואה שחור(אפשר להגיב בצורה מכבדת יותר), ולא התכווני לזלזל בשום מתחרה, כולם כשרוניים!!!
אני אישית מרגיש שיש כאן נטייה גלויה מאוד לטובת מתחרה ספציפי (שבאמת היה טוב)
עד שאחד גם כתב שיצביע למרות שלא האזין... מה הוגן פה??
[אני אישית חושב שהתחרות הוגנת מאוד, למרות כל הדברים שנכתבו פה]

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
בלי לזלזל באף אחד...
אני מתחיל לחשוב שלא רק התכנית עצמה אינה מספיק אמינה,
אלא גם הפורום הזה... (חומר למחשבה)
חלילה. הכל ברוח טובה. אין כאן שום כוונה להשפיע בצורה מוטה על התוצאות או משהו כזה. אלא רק לתת פידבק חיובי למתמודד..
ואני מאמין שגם מתמודדים אחרים מגייסים הצבעות מחברים.. כדרכם של הצבעות טלפוניות למיניהם וגם המפיקים של התכנית יודעים את זה.. (מה שנקרא בסקרים טעות אחוז דגימה.;))
(אולי באמת קצת הגזימו כאן.. וברור שמי שלא האזין זה לא הוגן להצביע סתם.)

נפתול

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
לכל המעונין, הקלידנים היא תכנית מוזיקלית שמטרתה היא לשמח את הלבבות, להעשיר את הידע המוזיקלי ולהפרות את המתמודדים.
אי לכך,
מותר להיות מוטה,
מותר להצביע למועמד ''סתם כך''
מותר להפציץ בהצבעות
מותר להגזים,
והכי חשוב: מותר להנות!

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אני חרגתי מהרגלי והצבעתי, רק כי עיצבן אותי שהמתמודד השני, שאמור לנשור כבר מזמן מהתחרות, עדיין כאן רק בגלל קולות המאזינים שהוא גייס.
וזה יהיה נוראי, אם הפעם הוא יעלה שוב, למרות שהתמודד הפעם מול מישהו מוכשר.
ברעיון, אני האחרונה שמעניין אותה הדברים האלה, עד שזה דוקר לי בעין. (במקרה הזה, באוזן.)

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מישהו יודע עד מתי אפשר להצביע?
בדר"כ או ביום רביעי או חמישי כשמקליטים את התוכנית כבר מודיעים מי עלה
אז כנראה עד יום רביעי...או חמישי...
עדיף להקדים...

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לא רואה שחור(אפשר להגיב בצורה מכבדת יותר), ולא התכווני לזלזל בשום מתחרה, כולם כשרוניים!!!
אני אישית מרגיש שיש כאן נטייה גלויה מאוד לטובת מתחרה ספציפי (שבאמת היה טוב)
עד שאחד גם כתב שיצביע למרות שלא האזין... מה הוגן פה??
[אני אישית חושב שהתחרות הוגנת מאוד, למרות כל הדברים שנכתבו פה]
כאחד שבא להפוך את היוצרות [לכל הפחות אצל הרבה אנשים]
שהתוכנית הוגנת, ומי שלא הוגן - זה הפורום,
אין לי הרבה מה לענות לך
אבל דבר אחד כן אענה לך
הפורום הוא מקום הכי דמוקרטי שכל אחד יכול לכתוב מה בא לו
לעומת התכנית, שגם אם אנחנו לא מסכימים על אופיה, דמוקרטית היא לא....

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

נפתול

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
סליחה על השאלה, מישהו יכול להעלות קישור מיוטיוב של השידורים של קול חי או קול ברמה?
ממש תודה!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
@אהרן ש. רציתי לומר לך שהיית גדול !
אהבתי מאד שבהתחלה התחלת שקט ואז אחר כך נכנסת לקצב ,
ושילבת כמה סוגי קצב ובמיוחד שנגנת לקראת הסוף עם ההרבה לחיצות המהירות את השיר
ובשיר הקצבי ממש העפת אותי !
ממש ישבתי בבית ורקדתי על המקום ! זה היה ממש שמח !
כל הכבוד !

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ואני מאמין שגם מתמודדים אחרים מגייסים הצבעות מחברים.. כדרכם של הצבעות טלפוניות למיניהם וגם המפיקים של התכנית יודעים את זה.. (מה שנקרא בסקרים טעות אחוז דגימה.;))
(אולי באמת קצת הגזימו כאן.. וברור שמי שלא האזין זה לא הוגן להצביע סתם.)
אציין שאני לא מכיר אישית את @אהרן ש. משום צומת. הפעם הראשונה ששמעתי ממנו, זה מתי שהוא עלה בפעם הראשונה.
וכמו שכבר אמרתי, כבר אז הוא היה מוצלח ביותר וזה מה שגרם לי להצביע לו עוד לפני ששמעתי, שהיה ברור לי שהוא יביא ביצוע טוב.
אין פה שום רצון לקדם חברים (למרות שלא רואה בזה בעיה, כל אחד רוצה לראות שחבר שלו מצליח)

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אציין שאני לא מכיר אישית את @אהרן ש. משום צומת. הפעם הראשונה ששמעתי ממנו, זה מתי שהוא עלה בפעם הראשונה.
וכמו שכבר אמרתי, כבר אז הוא היה מוצלח ביותר וזה מה שגרם לי להצביע לו עוד לפני ששמעתי, שהיה ברור לי שהוא יביא ביצוע טוב.
אין פה שום רצון לקדם חברים (למרות שלא רואה בזה בעיה, כל אחד רוצה לראות שחבר שלו מצליח)
אכן גם אני איני מכיר את הר"ר @ברוך ר
ואני שמח לשמוע את פירגוניו, יישר כח!!

תודה לכל המפרגנים והמצביעים!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...