תחפושות תשע"ו. פורים!

א.י.ל עיצובים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
לביתי הנושא הוא חנויות או ספרים למישהי יש רעיון מבריק?

שרי 1

משתמש פעיל
נכתב ע"י חוה זילבר;1986334:
לילד בן 3 תחפושת של ספר תורה,
ניתן לקנות רק בסופר שיין???
יש מקומות זולים יותר?
יש מישהי שרוצה להשאיל/ להשכיר/ למכור????

ראיתי נרתיק של ספר תורה אמיתי עם מקום לראש ולידים שמוכרים בודדים ממש
ברבי עקיבא מול הכניסה לרחוב חזו"א ,חנות תשמישי קדושה (ליד הפלאפל)

leahhof

משתמש רשום
נכתב ע"י מרים פוקס;1986131:
וזה השידוך שלה (הבת שלי בת שנתיים וחצי):
56c435479bbfc.jpg

לא נפתח

חוה זילבר

משתמש רשום
נכתב ע"י שרי 1;1986386:
ראיתי נרתיק של ספר תורה אמיתי עם מקום לראש ולידים שמוכרים בודדים ממש
ברבי עקיבא מול הכניסה לרחוב חזו"א ,חנות תשמישי קדושה (ליד הפלאפל)

בכמה?

polygon

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
להתחפש לילד רוכב על מכונה שמכניסים בה מטבעות ומתנדנדת....
כמו תחפושת של ילדה על אמא.

תודה רבה!

יש לכם עוד רעיונות?

Mix

משתמש מקצוען
נכתב ע"י צירי;1978466:
אפשר לשאול איך היא מחפשת לנאדי? הייתי מאד רוצה גם לחפש את הבן שלי לנאדי.

הנה נאדי מלפני שנתיים[/ATTACH]

קבצים מצורפים

• נאדי 2.jpg
    KB 301.4 · צפיות: 77
  • נאדי.jpg
    KB 339.3 · צפיות: 51

שולחנית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נאדי???
זה משהו ששייך להיסטוריה....
יש אנשים שעוד יש להם את זה היום?

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
דרושה לי תחפושת של ליצן להשאלה להשבוע. מידה 10.
בני ברקית, עדיף באזור שיכון ה'-רמת אהרון וכו'.
תחזור בעז''ה בשבוע הבא.
תודה!

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מחפשת לקנות יד שניה

שלום,
מחפשת לקנות (יד 2) תחפושת כלה יפה לגיל 3
וגם 2 תחפושות אינדיאנים בנים לגילאי 6 ו8

תודה רבה
אפשרות לקיחה מבני ברק ירושלים וק"ס

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
דרושה לי תחפושת של ליצן להשאלה להשבוע. מידה 10.
בני ברקית, עדיף באזור שיכון ה'-רמת אהרון וכו'.
תחזור בעז''ה בשבוע הבא.
תודה!

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מרים פוקס;1987778:
וזו הבת שלי שהתחפשה לירושלמית בגיל שנתיים וחצי:
4571985.JPG

מוזר, התמונה מטושטשת סטייל נטפרי. כך במקור?

מירי456

משתמש מקצוען
נכתב ע"י userit;1987980:
מוזר, התמונה מטושטשת סטייל נטפרי. כך במקור?

ואצלי בכלל לא רואים את התמונות...
הייתי שמחה לראות את התמונה של משה רבינו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה