תחפושות תשע"ו. פורים!

תמי1

משתמש מקצוען
איזה חמוד!
על העיקרון אפשר לעשות את נעלים בזול

שיר המעלות

משתמש פעיל
מכירה מישהי יצירתית חיפשה את הילד ל"נעליים בזול" מקורי מקורי ויפה
על בימבה פלא הרכיבה לו ממש את הבסטה עם כל הנעליים והילד עצמו עם כובע תואם.

נחמדת

משתמש מקצוען
הבן שלי חולם על תחפושת עם קסדה על הראש. יש למישהי רעיונות?
-אסטרונאוט- הוא היה כבר
- משלוחן פיצה והצלה- האופניים הם חלק מהתחפושת ואין לו מצב להגיע לחידר עם אופניים (נוסע בהסעה), השאלה אם אפשר להתחפש להצלה אופנוען בלי האופנוע, או שהקסדה נראית תקועה? (בפורים אפשרי עם אופניים)
אולי יש לכם עוד רעיונות? תודה!

30313

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שרינה;1985447:
תנסי במקס סטוק

הים הייתי בהכל בשקל וראיתי אישה שקנתה כובע טבח וסינר לבן חלק כל פריט שקל וכן כף מעץ זה מתאים לכל גיל

לאה פריד

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מישהי יודעת איפה יש להשיג תחפושת של כבאי שהבגד שחור?
ראיתי בחנויות רק אדום וזה ממש לא נראה לי אמיתי,
תודה

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י נחמדת;1985612:
הבן שלי חולם על תחפושת עם קסדה על הראש. יש למישהי רעיונות?
-אסטרונאוט- הוא היה כבר
- משלוחן פיצה והצלה- האופניים הם חלק מהתחפושת ואין לו מצב להגיע לחידר עם אופניים (נוסע בהסעה), השאלה אם אפשר להתחפש להצלה אופנוען בלי האופנוע, או שהקסדה נראית תקועה? (בפורים אפשרי עם אופניים)
אולי יש לכם עוד רעיונות? תודה!

שנה שעברה הבן שלי התחפש להצלה כם קסדה. על המזוודה הדבקתי לו צ'קלקה.
הנה תמונה

קבצים מצורפים

• IMG_4252.jpg
    KB 226.6 · צפיות: 92

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תחפושת פנינה בצדף

יש כאן מישהי שהתחפשה לפנינה בתוך צדף?
תנו לי רעיון איך מבצעים תחפושת כזאת לילדה בת 7 שקוראים לה פנינה.

יחשבאף

משתמש מקצוען
כמה רעיונות חמודים משנים שעברו:
זו אחיינית שלי...
56c434e4763ba.jpg

polygon

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
מרכז מסחרי

הנושא הכיתתי של ביתי בכיתה ה', הינו: מרכז מסחרי.
מחפשת רעיונות מקוריים ומעניינים שיוצאים מהקופסא....
המון תודות!

יחשבאף

משתמש מקצוען
ולמי שחיפשה משה רבינו (זה כלל גם כבש קטן מבד על הכתף ועל הגוף היו שני לוחות הברית)
56c4359d615ea.jpg

ח-מ

משתמש צעיר
משהי יודעת איפה יש נעלים מיוחדות לתחפשות לילדה
למשל נעלי עקב במידה קטנה של 30-31-35?

ג.ח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1985425:
אצלנו בעיר היה משהו מאד מקורי.
ילד אחד התחפש ל"אלטע זאכן".
היו לו קצת גרוטאות על האופנים וקלטת/דיסק שניגן כל הזמן אלטע זאכן, ארונות, שולחנות, כיסאות...

זה היה מתוק במיוחד.

חני

לא יודעת, רעיון יפה, אבל לא מסוגלת לחפש אותו לערבי...
הוא מאד רוצה משהו כמו חנות בדרכים... אלו שעומדים על הכביש עם שמשיה ומוכרים אבטיחים ופרחים וכו'... אבל לא מצליחה לדמיין איך לעשות את זה...

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י polygon;1986134:
הנושא הכיתתי של ביתי בכיתה ה', הינו: מרכז מסחרי.
מחפשת רעיונות מקוריים ומעניינים שיוצאים מהקופסא....
המון תודות!

להתחפש לילד רוכב על מכונה שמכניסים בה מטבעות ומתנדנדת....
כמו תחפושת של ילדה על אמא

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מחפשת רעיון לתחפושת לילדה בת 10. תחפושת שתבטא ביטוי-פתגם.
יש לכם רעיונות?
תודה מראש!

חוה זילבר

משתמש רשום
לילד בן 3 תחפושת של ספר תורה,
ניתן לקנות רק בסופר שיין???
יש מקומות זולים יותר?
יש מישהי שרוצה להשאיל/ להשכיר/ למכור????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה