מידע שימושי תחפושות פורים תשפ''ב

Esti dv

משתמש רשום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מחפשת שימלה לנסיכה שמתאימה לילדה בת 3 משהו קצר....

יהודית פור

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מחפשת לקנות תחפושת שוטר סרוגה לתינוק שמוכרים באליאקספרס-
וגם כתונת פסים למבוגר להשאיל/ להשכיר
למי שיש אשמח שתגיב לי באישי
תודה רבה

אורי רבי

משתמש רשום
מחפשת שימלה לנסיכה שמתאימה לילדה בת 3 משהו קצר....
ישלי.. אם את מעוניינת אני יכולה לשלוח לך תמונות למייל.. ואם את לא דווקא על שמלות ישלי גם תחפושת של קשת בענן מהממת ומקורית צרי קשר או כאן או בטלפון0523563674

אורי רבי

משתמש רשום
ועוד משהו.. לכל המעוניינות יש לי תחפושות רבות להשאלה ללא תשלום רק כסף פיקדון ולדאוג שהתחםושת חוזרת שלמה ונקייה..
חלק מהתחפושות: קשת בענן לגילאי 1.5, 3
בובות חרסינה 1.5, 3
שוטר 7-10 בערך
אוברולים של חיפושית מינימאוס תרנגול ג'ירפה לגילאי 2-3
מלח לגיל 10-12
שמלות במידות 3-12 לא בכל המידות!
ליצן לגיל 4
סמי הכבאי לגיל 5-7 תלוי בגודל של הילד.
ועוד....
מי שמעוניינת יש גם אביזרים להשלמות של תחפושות ביתיות.. אפשר לקבל תמונות בווואצפ 0546332351
ובמייל RABIFAM03 בג'ימייל ואפשר גם להתקשר ולתאם הגעה.. בטלפון 0533563674

טכנאית רפואית

משתמש מקצוען

669yehuda

משתמש פעיל
שלום לכולם, מחפש לקנות תחפושת מקורית, או קרובה למקור, של שייח סעודי/דובאי לגבר, כולל הכאפיה וכו'. אשמח שיצרו איתי קשר במייל: yeudamosheאין לכתוב כתובת מייל נא להחליף את הסולמית בכרוכית. תודה.

ענינית

משתמש פעיל
בלת"ק
אני מחפשת רעיון להכין מגש לתחפושת מלצרית, אבל אוהבת מושקע ויפה לא שמה פיצה משחק וכד'
זוכרת שראיתי באחד האשכולות פה שנה שעברה ולא מצליחה למצוא בשום אופן יש למשהי רעיון או קישור לאשכולות קודמים?

בדוח

משתמש מקצוען
למי יש רעיון איך אני משיגה שמלת כלה לילדה בת 13? עושים חתונה בכיתה..
תודה רבה חסד גדול!

בדוח

משתמש מקצוען
בלת"ק
אני מחפשת רעיון להכין מגש לתחפושת מלצרית, אבל אוהבת מושקע ויפה לא שמה פיצה משחק וכד'
זוכרת שראיתי באחד האשכולות פה שנה שעברה ולא מצליחה למצוא בשום אופן יש למשהי רעיון או קישור לאשכולות קודמים?
זה?

פרח זהב

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
?היכן/כיצד אפשר להשיג מכשיר תיקוף רב קו לתחפושת של פקח באוטובוס

AS עיצוב מנצח

משתמשת סופר מקצועית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום וברכה
אני מחפשת תחפושת מתוקה לילדים בגיל 4-5 (שתי בנים)
סגנון של קוזק, או חייל אנגלי וכו'מי שיש לה משהו בסגנון אשמח שתפנה אלי למייל shuli1169אין לכתוב כתובת מייל

כמו"כ מי שרוצה יש לי תחפושת של כוורן לגיל 4, דבש לגיל 2 ודבורה לגיל 3 חודשים.

AS עיצוב מנצח

משתמשת סופר מקצועית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש לי כובע לתחפושת בובה לגיל שנה, תפני אלי לממיל אדלח לך תמונה
shuli1169*gmail.com
מי מחכימה אותי מאיפה אני יכולה להשיג / איך אני יכולה להכין כובע לתחפושת בובה
(אין לי ידע בתפירה...:()
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה