תח"צ תחבורת מודיעין עילית - חברת קווים

מצב
הנושא נעול.
אתה מאוד צודק, אבל טכנית זה לא מסתדר,
מי שינסה לרוץ לראשות העיר, בדרך כלל יפנו אליו מלשכת הרב/ לשכת גפני/ לשכת מנהל החיידר של הבן שלו וכו' ויניעו אותו מלרוץ.
יופי....
נשמע כמו רוסיה..
אז שלא ינופפו כל הזמן "בגדולי ישראל"

אילת בריטמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
אני גרה בגבעת זאב וגם לנו בעיות רבות עם אלקטרה אפיקים
תלונות למשרד התחבורה לא עוזרות (לפחות לא מניסיוני)
מה שכן, תבעתי אותם בבית משפט לתביעות קטנות. זה קצת כאב ראש כי צריך להוריד את הדפים מהאתר, להדפיס אותם, למלא בכתב יד(!!), לסרוק ולשלוח שוב. ויש גם דמי פתיחת תיק בסך 50 ש"ח
אבל..
הם קיימו את הדיון ללא נוכחותי ונוכחותם וחייבו אותם ב300 שח לשלם לי. (רק על איחור של אוטובוס ולא על אחד שלא יצא כלל)
אני מאמינה שאפשר לעבוד רק דרך הכיס
300 שח לא מגרדים להם אבל אם 100 אנשים יתלוננו בחודש זה כבר יכול להגיע ל3,0000 שח ואז מן הסתם היחס יהיה כבר יותר רציני.
קצת עבודה כאמור, קצת כאב ראש אבל משתלם בהחלט, גם למתלוננים ובתקווה שלתועלת כל עם ישראל הנאנק תחת חברות התחבורה למיניהן
הצלחות!

אילת בריטמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנה קישור לבית משפט לתביעות קטנות. אפשר לעשות הכול דרך האינטרנט

תותית י.

משתמש מקצוען
אני לפני איזה חצי שנה הייתי חייבת ליסוע לאלעד (אפיקים) ראיתי אוטובוס באמצע הכביש שלא מתכוון לעצור אז ירדתי לכביש וממש חייבתי אותו לעצור, תכלס, הייתי לבד כל הנסיעה באוטובוס...
(אני חושבת שזה היה בצהרי יום שישי) הנהג אפילו לא התקרב לתחנות ומכל תחנה אריתי אנשים מנופפים לו...

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
(אני חושבת שזה היה בצהרי יום שישי) הנהג אפילו לא התקרב לתחנות ומכל תחנה אריתי אנשים מנופפים לו...
בדיוק מה שקורה לי עם קווים (ביתר)
וזה ממש מלחיץ ערב שבת להיתקע מחוץ לעיר כשנהגים אפילו מואילים לפעמים לסמן לי שהם לא מתכוונים לעצור...

גונן

משתמש מקצוען
זו תופעה שראיתי גם כשחיכיתי בתחנה בבני ברק (במוצ"ש), זו תחנה שנייה או שלישית של האוטובוסים, ו
היה איתי אחד שחיכה לאוטובוס (לא לקו שאני חיכיתי) והוא פשוט דילג על התחנה בלי לבדוק אם מחכים שם אנשים.

זוטאני

משתמש צעיר
מה קרה להם !
אם אין לכם נהגים ואוטובוסים תלכן מאיתנו ומהר !
הם כבר שולטים בארץ בכל 4 קצוות הארץ , ואתנו זרקו לאנחות !

בחמישי האחרון הם דילגו לנו 4 אוטובוסים אחד אחרי השני . נתקענו בדרך לפגישה חשובה, לחכות יותר משעה רצוף בתחנה .
ובכל העיר גם כן דולגו נסיעות רבות מה שיצר עומס ביציאה מהעיר ,

הרפו ידיכם אם אתם לא משתלטים.

איך מגישים תלונה במשרד התחבורה
אין לי נסיון איתם ב"ה בעיר. מתניידת ברכב.
דבר ראשון תמיד זכור לי שקווים יש להם המון תדירות בטח לעומת אגד בירושלים
תמיד עינינו עמדו כלות לראות איך האוטובוסים של קווים מגיעים אחד אחרי השני, חלקם לא של החברה כי חסר אז הם מוציאים אוטובוסים פרטיים העיקר שיהיה אוטובוסים, ובין שיירה של קווים למודיעין עילית מבצבץ לו איזה אוטובוס מסכן של אגד עמוס בלי מקום לעמוד.
אולי המצב השתנה לרעה? לא יודעת. המצב של התחבורה גרוע בכל הארץ ולא רק במודיעין עילית
אבל יש לי פתרון שאני רואה שהוא כבר קורה בשטח.
צריך נהגים יהודים!!! זאת בדיוק עבודה שמתאימה לאברכים שצריכים לצאת לעבודה כי צריך כסף....
רואים את זה בשטח יותר ויותר ב"ה, גם נוסעים יותר רגוע בלי לדפוק רכבים בדרך וגם רגוע כהורים שהילדים נוסעים איתם ולא עם ערבים. האווירה טובה. למה לא?

כהן אמיתי

משתמש פעיל
צריך נהגים יהודים!!! זאת בדיוק עבודה שמתאימה לאברכים שצריכים לצאת לעבודה כי צריך כסף....
רואים את זה בשטח יותר ויותר ב"ה, גם נוסעים יותר רגוע בלי לדפוק רכבים בדרך וגם רגוע כהורים שהילדים נוסעים איתם ולא עם ערבים. האווירה טובה. למה לא?
לגמרי נכון
הענין הוא שרוב הנהגים היהודים והחרדים עובדים כיום בפרטי ולא בתח''צ
היחיד שיכל לשנות את זה היה השר בצלאל סמוטריץ שכהן תקופה קצרה כשר תחבורה וזו היתה כונתו
אבל האיש גדל להיות שר אוצר והשאיר אותנו עם שרה מבולבלת שלא מבינה בתח''צ ונת''צ אלא צריכה להגיע עם הנהג שלה בתח''צ +2
היא בעיקר מבינה בתחום רק ביבי

NECHAMI R

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
המצב בביתר גרועעעעעעעעעעעעעע
הדילוג על נסיעות הוא קטסטרופה
מידיעה? כי אני גרתי בביתר ומודיעין עילית וזה לא השוואה , בביתר שירות תדירות גבוהה מאוד ,במו"ע נורא והיום

זוטאני

משתמש צעיר
לגמרי נכון
הענין הוא שרוב הנהגים היהודים והחרדים עובדים כיום בפרטי ולא בתח''צ
היחיד שיכל לשנות את זה היה השר בצלאל סמוטריץ שכהן תקופה קצרה כשר תחבורה וזו היתה כונתו
אבל האיש גדל להיות שר אוצר והשאיר אותנו עם שרה מבולבלת שלא מבינה בתח''צ ונת''צ אלא צריכה להגיע עם הנהג שלה בתח''צ +2
היא בעיקר מבינה בתחום רק ביבי
בצלאל סמוטריץ תותח על. הציל אותנו עם הכביש הנוראי הזה וקידם את השיפוץ
חוץ ממנו כולם גרועים, שרת הפקקות שהדבר היחיד שעשתה זה להעלות את הטמפרטורה של המזגן ברכבת
וענין דומה- למה אין תחבורה ציבורית לאזורי תעשיה ומשרדים??
למה מישהו שם חושב שממודיעין עילית צריכים להגיע רק לירושלים ולבני ברק לאבא ואמא?
למה אין קו אוטובוס לאזור התעשיה של מודיעין? כרגע זה שעה וחצי נסיעה עם 4 אוטובוסים במקום נסיעה של 20 דקות
למה אין תחבורה לאיירפורט סיטי?
לאור יהודה? (יש אוטובוס פעם בשעה או שעתיים עם סיבובים הזויים)
לאזור רמלה?
לאזור כפר חבד שהרבה מאד עובדות שם?
למה שיסעו בתחבורה ציבורית אם אין תחבורה בכלל?

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מידיעה? כי אני גרתי בביתר ומודיעין עילית וזה לא השוואה , בביתר שירות תדירות גבוהה מאוד ,במו"ע נורא והיום
בעבר? כי היום אפשר לחכות קרוב לשעה או יותר בתחנה גם אם היו אמורים לעבור בזמן הזה שלושה קווים...
(והמענה בקווים- אהה האוטובוס לא יצא- תודה רבה באמת! וזו גם התשובה הסופית לא אפרט מה נאמר שם לפני זה סתם מקומם)
אבל אולי יחסית למודיעין עילית זה בסדר רק שמידיעה יום יומית גם בביתר קווים לא משהו (בקווים פנימיים אנשים מעדיפים כבר ללכת ברגל אחרי המתנה ארוכה מידי בתחנה...)

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
אגב
במכרז הקודם לפני 10 שנים
היה התחייבות לתוספת קווים יומיים לרמלה פתח תקוה וקו 304 בכל שעות היום
כמובן שהם אוטוטו מסיימים בלי כלום

A052

משתמש סופר מקצוען
אגב
במכרז הקודם לפני 10 שנים
היה התחייבות לתוספת קווים יומיים לרמלה פתח תקוה וקו 304 בכל שעות היום
כמובן שהם אוטוטו מסיימים בלי כלום
זה לא קשור לחברה, כל קו ממומן ע"י משרד התחבורה.
אם אין מימון אין קו.

הארכת קו 304 מדוברת שנים, ומשרד התחבורה פשוט לא רוצה לתקצב את זה.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
זה לא קשור לחברה, כל קו ממומן ע"י משרד התחבורה.
אם אין מימון אין קו.

הארכת קו 304 מדוברת שנים, ומשרד התחבורה פשוט לא רוצה לתקצב את זה.
רוצה לתקצב
אבל כל זמן שחברת קווים לא נותנת 100% ביצוע בקווים הקיימים
הם לא מסכימים לאשר לה
אין ענין למלאות את הדף בלו"ז שלא מתבצע

A052

משתמש סופר מקצוען
רוצה לתקצב
אבל כל זמן שחברת קווים לא נותנת 100% ביצוע בקווים הקיימים
הם לא מסכימים לאשר לה
אין ענין למלאות את הדף בלו"ז שלא מתבצע
מאיפה לקחתם את הדבר הזה?

משרד התחבורה כתב לי אישית כמה פעמים שהוא לא רוצה לתקצב את זה, והעדיף להוסיף נסיעות פנימיות ואחרות ולא את הקו הזה.

מועד לשמחה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
ואהו. קווים. סיוט.

בחודש האחרון הם פשוט הגזימו. מדלגים על אוטובוסים. האוטובוסים מדלגים על תחנות. קטסטרופה.
(ואין באמת מה לעשות בזמן אמת, אני התקשרתי מייד כשדילגו לי לקווים,זה היה נשמע כך:
כן אני רואה הוא יוצא בעוד 20 דקות,
אז אמרתי, ז"א זה האוטובוס הבא...
אז הוא אומר לי בלי להתבלבל כן אבל לפחות אנחנו יודעים איפה זה עומד.
שיא החום. שרב כבד. אני כולי נזילה ולא ממים. אמרתי לו, "נחמתני" (הוא לא התבייש אפילו))

ת'כלס יש מה לעשות? אני אישית לא הטיפוס שיפתח עכשיו תלונות וזה... אבל יש עצומה או משו כזה?
אני אשמח לכל דבר שיכול לשנע אותם על אוטובוסיהם, נהגיהם,קללותיהם, ודילוגיהם, למקום אחר.

אם זה יקרה, אני אדלג משמחה.בטוח. (עד השחברה הבאה תפקשש...)

חרישאי

משתמש מקצוען
זאת בדיוק עבודה שמתאימה לאברכים שצריכים לצאת לעבודה כי צריך כסף..
את היית רוצה לעבוד בשישי מוצש חול המועד ומשמרות לילה נוראיות?
בתור נהג לשעבר לא בתחצ, סוג של משלוחים, שני משמרות בשבוע, נהג זו עבודה קשה בטירוף.
היה מחקר בגרמניה שיצא שנהיגה זה מקצוע שוחק לא פחות ממקצועות פיזיים מובהקים.

לרעהו

משתמש מקצוען
לא כ"כ מבין...
אם נניח שמחפשים מנקה לבהכנ"ס שלי,
ואחד המועמדים הלך וביקש ברכה מהרב שך {לצורך הדיון}
וכנגדו יש מנקה הרבה יותר טוב, עם המלצות וכו'..
אני חייב לבחור דווקא בראשון??

תפסיקו לנופף בדבר המקודש הזה ששמו "גדולי ישראל"
לפוליטיקה פנים חרדית.

הרי לא הולך להיות במ"ע תחבורה ציבורית בשבת,
או לפתוח סניפים של טיב טעם... וכדו'

הבחירות הם מי ינקה טוב יותר את העיר...

ולסיום רק תראה (לא אישי) איך מוכרים אותנו כמו כבשים...
המהדורה המרכזית ב'קול חי': מסתמן דיל בין דגל התורה לאגו"י על חלוקת הערים החרדיות. אגו"י תקבל את בני ברק, אלעד, ביתר ועמנואל. 'דגל' את בית שמש, מודיעין עילית, קריית יערים ורכסים.
חייבים שינוי בעניין הזה, כל עסקני מודיעין עילית צריכים לקום ולומר עד כאן... צריך להביא צעירים נמרצים שיעשו עבודה טובה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה