תח"צ תחבורת מודיעין עילית - חברת קווים

מצב
הנושא נעול.

חרישאי

משתמש מקצוען
אני רואה שהעירייה עדיין נושא אז אני אבהיר.
אין שום צל של ספק שלנהל כספית את מודיעין עילית זה להוציא מים מהסלע, כל דבר הוא אכן בגדר בונוס, אבלל
א. העירייה נותנת יד חופשית לזיופים, זה ברור ומפורסם, ואולי בכך היא גוזלת את התושבים, כי אם מישהו ראוי לשירות עירוני והוא לא מקבל אותו בגלל גרעון שהעירייה מעודדת אקטיבית אז אולי הוא נגזל, ודאי אם הוא לא מזייף ומשלם כמו שהוא אמור לשלם.
ב. גם אם אין כסף, אין הצדקה לניהול של העיר, גדלתי בתור ילד בקרית ספר, היו זמנים יותר טובים, זה ברור ופשוט, קחו את הפארק בתור פרומיל לאיך שהעיר נראית היום.

ק'סניק

משתמש מקצוען
רק תשימו לב כמה זמן לדוגמא לוקח לעריית ירושלים לשפץ רחוב???
בממוצע כשנה...
אני לא מדבר על בר אילן ששם זה פרוייקט רמיני של תשתיות חדשות לגמרי רק"ל ומנהרה מתחת וכו' אני מדבר על שיפוץ של רחוב רגיל כמו שעשו בגאולה וכו' לא יותר משנה וסיימו וכאן אנחנו כבר 3 חודשים בתוך זה ולא עשו כלום!!!!!!!

shiti

משתמש חדש
אני יכולה להעיד מנסיוני האישי כנוסעת קבועה בתחצ כל יום ממודיעין עילית ללוד:
הנסיעה ממודיעין עילית לשילת היא בגדר נס יומיומי בשבילי,, לא בא אוטובוס , לא מסכים לעצור בשילת, אין מקום לשבת, מאחר ועוד,
משילת ללוד בקו אחר של קוים שיוצא ממודיעין הנסיעה ח ל ק ה!!!!!!,תמיד מגיעה על הדקה, אף פעם לא מדלגים עליו, תמיד יש מקום לשבת,ממוזג,
למה??????????.

SARAM618

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
היום פורסם שמשהי תבעה את חברת דן כי הם איחרו 28 פעמים, היא לא היתה צריכה להוכיח נזק וזכתה ב8,000 ש"ח

אולי זה הפיתרון? לפגוע בכיס .

חרישאי

משתמש מקצוען
אם זה עושה לכם כייף ונחמד, אתם יכולים להמשיך לבכיין,
אבל אם רוצים לשנות משהו...
זה רק בבחירות הקרובות!!
חבל על זמנך, אם הוא יהיה המועמד של דגל הוא גם יהיה ראש העיר, עדיף להוציא את האנרגיות בג’ימבורי

ברקוני

משתמש צעיר
איזה. כסף. האברכים. משלמים. ???
למה נראה לך שכל האברכים לא אמורים לשלם?למה נראה שכוללללם עניים
יש הרבה מתכנתות(וכן וגם עם המשכורות במטריקס כבר אין הנחה לארנונה) ועובדות עצמאיות וחלק אחר עובדות בעבודות מרויחות וגם ראיתי שרווח פה שלכל אחד יש יחידה בערך ................

המעוצב

משתמש צעיר
אם זה עושה לכם כייף ונחמד, אתם יכולים להמשיך לבכיין,
אבל אם רוצים לשנות משהו...
זה רק בבחירות הקרובות!!
כמה שזה נכון.

הבעיה שמנחיתים עלינו מועמד - שנעול , דבוק , מחובר .

ללא תזוזה .

רפ

משתמש סופר מקצוען
אני יכולה להעיד מנסיוני האישי כנוסעת קבועה בתחצ כל יום ממודיעין עילית ללוד:
הנסיעה ממודיעין עילית לשילת היא בגדר נס יומיומי בשבילי,, לא בא אוטובוס , לא מסכים לעצור בשילת, אין מקום לשבת, מאחר ועוד,
משילת ללוד בקו אחר של קוים שיוצא ממודיעין הנסיעה ח ל ק ה!!!!!!,תמיד מגיעה על הדקה, אף פעם לא מדלגים עליו, תמיד יש מקום לשבת,ממוזג,
למה??????????.
תוכלי בבקשה לפנות אלי בקשר לזה במייל rfatprog בג'ימייל?

sk1203

משתמש מקצוען
5.6.2023 16:48
בעקבות תאונת דרכים בכביש 446 בין לפיד לחשמונאים, הכביש נחסם לתנועה. יתכנו שיבושים בתחבורה הציבורית.
אתמול הייתי בתאונה (יותר מוקדם, בסביבות 15:00), הכביש לא נחסם אפילו, אבל - בערך 15 דקות ממול המסוף למי שמכיר עד לשער הצהוב ביציאה מהעיר.
15:15 עליתי על האוטובוס, 16:30 שילת נראתה באופק - וזה כשהכביש לא נחסם לגמרי אלא רק חלקית.

אתה תצביע נגד גדולי הדור???
לא כ"כ מבין...
אם נניח שמחפשים מנקה לבהכנ"ס שלי,
ואחד המועמדים הלך וביקש ברכה מהרב שך {לצורך הדיון}
וכנגדו יש מנקה הרבה יותר טוב, עם המלצות וכו'..
אני חייב לבחור דווקא בראשון??

תפסיקו לנופף בדבר המקודש הזה ששמו "גדולי ישראל"
לפוליטיקה פנים חרדית.

הרי לא הולך להיות במ"ע תחבורה ציבורית בשבת,
או לפתוח סניפים של טיב טעם... וכדו'

הבחירות הם מי ינקה טוב יותר את העיר...

ולסיום רק תראה (לא אישי) איך מוכרים אותנו כמו כבשים...
המהדורה המרכזית ב'קול חי': מסתמן דיל בין דגל התורה לאגו"י על חלוקת הערים החרדיות. אגו"י תקבל את בני ברק, אלעד, ביתר ועמנואל. 'דגל' את בית שמש, מודיעין עילית, קריית יערים ורכסים.

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אתה מאוד צודק, אבל טכנית זה לא מסתדר,
מי שינסה לרוץ לראשות העיר, בדרך כלל יפנו אליו מלשכת הרב/ לשכת גפני/ לשכת מנהל החיידר של הבן שלו וכו' ויניעו אותו מלרוץ.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
לא כ"כ מבין...
אם נניח שמחפשים מנקה לבהכנ"ס שלי,
ואחד המועמדים הלך וביקש ברכה מהרב שך {לצורך הדיון}
וכנגדו יש מנקה הרבה יותר טוב, עם המלצות וכו'..
אני חייב לבחור דווקא בראשון??

תפסיקו לנופף בדבר המקודש הזה ששמו "גדולי ישראל"
לפוליטיקה פנים חרדית.

הרי לא הולך להיות במ"ע תחבורה ציבורית בשבת,
או לפתוח סניפים של טיב טעם... וכדו'

ולסיום רק תראה (לא אישי) איך מוכרים אותנו כמו כבשים...
המהדורה המרכזית ב'קול חי': מסתמן דיל בין דגל התורה לאגו"י על חלוקת הערים החרדיות. אגו"י תקבל את בני ברק, אלעד, ביתר ועמנואל. 'דגל' את בית שמש, מודיעין עילית, קריית יערים ורכסים.
אם ראשות העיר זה רק לנקות אז זה בסדר
ברגע שזה משנה גם אם לפי איזה פסיקה עובדים בגינות בשמיטה או מתי סוגרים חנויות
ולמי נותנים את ההקצאה השונה
הרבנים מתערבים
כמו שהיה גם בעיירות
ע"ע המאבק של הבריסקער רב בבריסק על הראשות

ברגע שזה משנה גם אם לפי איזה פסיקה עובדים בגינות בשמיטה או מתי סוגרים חנויות
את זה, ואת שאר הדברים שקשורים להלכה, הק"ק ורבני העיר אמורים להחליט.
לא הנציג שנבחר בכדי לשרת את הציבור
כגון תשתיות, ברכה עירונית, גינות, וכו'

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה