דרוש מידע תחבורה ציבורית- משהו ניסה לתבוע?

פסי דבלינגר

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
יש כאן משהו שניה פעם לתבוע חברה של תחבורה ציבורית?
האם שווה לתבוע חברה בגין אטובוב ביו-עירוני שיש אחת לכמה שעות שלא עבר/ עצר בתחנה?
דיווחתי מיד לחברה , והסכימו מיד שלא היה בסדר, מוכנים לפצות ב 30 ש"ח ברב קו...
הנזק שנגרם טירטור להגיע לתחנה אחרת, ועיכוב משמעותי של כמה שעות להגיע לעיר המבוקשת.

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם הם דילגו אוטובוס היה אפשר לקחת מונית והם נותנים החזר

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
תביעה לפעמים מגיעה לבית משפט
תאלצי להגיע ביום נקוב לבית משפט בתל אביב או בירושלים לבחירתך.

קורס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מנסיון,
אם לא לקחת מונית ולא היתה לך שום הוצאה רצינית (עם קבלה) בעקבות כך,
עדיף לך להגיע איתם לפשרה ולא לתבוע.
אם יש לך קבלה על מונית או שרות אחר ששכרת עקב האיחור - לכי על תביעה, בגדול...

ולכן, אם כזה דבר קורה פעם הבאה, והאוטובוס הבא הוא בטווח לא הגיוני, אז פשוט קחו מונית.
זה משתלם.

• תודה
Reactions: N.O

ממ"ד

משתמש מקצוען
אני לקחתי מונית בינעירונית עם קבלה, וקיבלתי צ'ק על כל הסכום. מחברת אפיקים, ללא בית משפט.

שמי הפרטי

משתמש פעיל
אני חיכית פעם בתחנה ומשום מה האוטובוס לא הגיע, התקשרתי במקום למידע של אגד ושאלתי מה עם האוטובוס ענו לי הוא כבר יצא מהעיר אמרתי לנציג שאני מחכה והוא דילג על תחנה...
הנציג בירר את הנושא עם הנהג והתברר שאכן דילג על התחנה שלי... הנציג הורה לי לפנות לפניות הציבור שלהם, פניתי ואמרו לי שהם ישלחו לי פיצוי
לאחר שבועיים קיבלתי הביתה את סכום הנסיעה הלו"ש + כרטיסייה (זה היה עוד בזמן של הכרטיסיות)

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מכיר אישית מישהו שלקח מונית ושילם 800 ש"ח, תבע את החברה ב 8000 ש"ח, והשופט חייב אותם ב 10000 ש"ח !! (הם לא הגיעו לדיונים)

דוד2540

משתמש צעיר
מבירור שעשיתי כשרציתי לתבוע את חברת מטרופולין התברר שזה די תלוי בהיגיון ובמצב רוח של השופט באותו זמן. כמובן אם זה נוסע שסתם מנסה לתבוע כשיכל ליסוע בצורה אחרת והתעצל זה בד"כ לא תופס.
יש לי חבר שהם המתינו לאוטובוס הבא שלוש וחצי שעות מצפת לבני ברק כי האוטובוס לא יצא ולמרות שהם היו קבוצה גדולה שהמתינה לא עזר העדות שלהם מול נתיב אקספרס שזייפו נתנוים שבג'יפיאס האוטובוס עבר והם הפסידו בתביעה אבל לא היו צריכים לשלם הוצאות משפט.
מאידך אני יודע גם על חברת אגד שלא יצאה נסיעה מבית שמש לירושלים והם זכו במקום כי היה מדובר בשופט שהרגיש שצריך ללמד חברות תח"צ לקח.
בקיצור זה הימור שאל תמיד תלוי באופי הסיפור.
אם אתם רוצים מידע קצת יותר מותאם לכם כדאי לפנות לארגון 15 דקות הם עוזרים בשמחה בהדרכה לתביעה.

תלמ

משתמש צעיר
זוג שתבעו את חברת סופרבוס על אוטובוס בינעירוני שלא עצר בתחנה.
הם קיבלו 5000 ש"ח מהחברה (היא היתה בהריון ותבעה אותם על עוגמת נפש מרובה).
אני לא יודעת איך בדיוק התנהלה התביעה, אני השתתפתי רק בדיון השני.
הבנתי שהיו צריכים עדים לכך שהאוטובוס אכן לא עצר.
יש לכל חברה מידע בזמן אמת על האוטובוסים- אפשר להוכיח שאין עצירה בדקה מסוימת.
אולי כדאי לנסות אצל נציגי דגל התורה - הבנתי שהם נותנים הדרכה מדויקת מה לעשות.
בהצלחה

שמיט

משתמש מקצוען
אפשר לפנות לארגון 'זכותך', יש להם נסיון עשיר. יענו בשמחה על כל השאלות וההסתברויות.

פסי דבלינגר

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
במענה שקבלתי פניה שלי, אמרו שכדאי לי להגיע עם כמה מתלוננים יחד.
עם יש למשהו תלונה על מטרופולין, אפשר להצטרף לתלונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה