מידע שימושי תו ירוק - איך?

צלמת אלופה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שלום,

אני לא מחוסנת וצריכה תו ירוק
אם עושים חיסון שלישי עכשיו תוך כמהזמן מתקבל התו הירוק
ובדיקה מהירה מפוקחת לכמה זמן היא נותנת תו ירוק? תוך כמה זמן הוא מתקבל? ואיפה אפשר לעשות בבני ברק?

אשמח למידע מעודכן
ממי שהיתנסה לאחרונה או יודע בבירור

תודה רבה!

SHILATI

משתמש מקצוען
מעניין,
ההנחייה היא שלא נדרשים להציג, אצלנו, בכדי להיכנס לעבודה היה צריך עד עכשיו להציג תו ירוק או תוצאה שלילית, לאחר השינוי שהיה השבוע שלחו הנחייה רישמית שאין צורך להציג יותר.
בכל אופן, בדיקה מהירה מפוקחת נותנת אישור לאותו יום אבל לא תו ירוק, אלא תשובה שלילית שאותה מציגים.
התשובה מתקבלת בד"כ תוך 20 דק'

פיר

משתמש סופר מקצוען
התו הירוק נצרך רק באולמות שמחות לא יודעת אם בודקים ובמסעדות צריך להתקשר למשרד הבריאות וברר טלפוןכוכבית 5400 כלומר לפני המספר כוכבית.

צלמת אלופה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איפה אפשר לעשו בדיקה מפוקחת בבני ברק?
כי בקופה אמרו לי שמתקבל תוצאה תוך 72 שעות
הבנתי שבמד"א זה יותר מהר
השאלה איפה יש מתחמי בדיקה שלהם?

צלמת אלופה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
התו הירוק נצרך רק באולמות שמחות לא יודעת אם בודקים ובמסעדות צריך להתקשר למשרד הבריאות וברר טלפוןכוכבית 5400 כלומר לפני המספר כוכבית.
אני יודעת שאני צריכה תו ירוק השאלה איך אני מקבלת משהו כזה

תודה רבה!

Goldidea

משתמש מקצוען
מתוך אתר הרמזור
  • מבוגרים וילדים שקיבלו תוצאה שלילית בבדיקה מהירה מפוקחת יכולים להציג אותה כדי להיכנס למקומות שפועלים לפי הנחיות התו הירוק ב-24 השעות שאחרי הבדיקה. אפשר להציג בכניסה את קוד ה-QR של הבדיקה עצמה או להפוך אותה לתו ירוק יומי באמצעות סריקת הקוד באפליקציית הרמזור.
    איך להפיק תו ירוק מבדיקה מהירה >
  • מבוגרים וילדים שקיבלו תוצאה שלילית בבדיקת PCR במימון פרטי יכולים להפיק תו ירוק שיהיה בתוקף למשך 72 שעות מרגע הבדיקה.

מי שקיבלו חיסון

• מי שקיבלו שניים או שלושה חיסונים, ועבר שבוע מהחיסון האחרון (פייזר) או שבועיים מהחיסון האחרון (מודרנה ואסטרהזניקה) – זכאים לתו ירוק שיהיה בתוקף עד חצי שנה ממועד החיסון האחרון. יום החיסון לא נספר.
    מי שקיבלו שלושה חיסונים – זכאים לתו ירוק שיהיה בתוקף עד חצי שנה מהחיסון האחרון או עד 28.2.2022, המאוחר מבין שניהם.

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L

לפני שאת הולכת למקום רחוק, תנסי לברר אם הוא פעיל עדיין כי הרבה מוקדים נסגרו.

בהצלחה

צלמת אלופה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה רבה לכולם
ממה שזה נראה אין בדיקות של מד"א בבני ברק
יש מישו שניסה בדיוקת מהירות בלאומית לאחרונה?
כמה זמן לקח עד התשובה?

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
תודה רבה לכולם
ממה שזה נראה אין בדיקות של מד"א בבני ברק
יש מישו שניסה בדיוקת מהירות בלאומית לאחרונה?
כמה זמן לקח עד התשובה?
את בבני ברק?
יש ברחוב ירושלים 2 חנויות שעושות בדיקות בתשלום.
הנה אחת, נראה שצריך להזמין תור מראש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה