תושבי מודיעין עילית? פקקים בלילות.....

מצב
הנושא נעול.

הינשוף הכחול

משתמש רשום
גם אני נתקעתי בצומת שילת המון זמן
ופשוט המשכתי לכיון אלעד ונסעתי דרך כביש 465
ותוך חצי שעה הגעתי מהכיון ההפוך של כביש 446
מציע למי שלא מפחד שיסע משם
אבל מסכים שהמצב פשוט מתסכל שיש רק כניסה אחת לעיר

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון. והנתיב הנגדי פקוק מטורף.
יצאנו מהפקק ב"ה, ולאורך כל הפקק היו משפחות שלמות שהתייאשו והלכו רגלית אנשים, נשים וטף. ולאורך כל הפקק ההזוי הזה היתה רק ניידת אחת שהשוטרים ישבו בתוך הניידת ולא ממש עשו משהו.
אני לא תושבת מודיעין, פעם ראשונה שנתקלת במצב ההזוי הזה.
חבל שתושבי מודיעין עלית וחשמונאים שותקים. מבינה מאנשים שעמדו פה בפקק שזה מצב שיגרה כבר הרבה מאוד זמן, אבל לחסום כביש יציאה מהעיר, שזו היציאה היחידה, כל לילה, יכול להצדיק רק מצב שיש 200 פועלים שעובדים ללא הרף ומסיימים את הבניה בכמה חודשים, לא מצב שבו אולי 10 פועלים עובדים ובקושי רב מקדמים את העבודות.

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נכון. והנתיב הנגדי פקוק מטורף.
יצאנו מהפקק ב"ה, ולאורך כל הפקק היו משפחות שלמות שהתייאשו והלכו רגלית אנשים, נשים וטף. ולאורך כל הפקק ההזוי הזה היתה רק ניידת אחת שהשוטרים ישבו בתוך הניידת ולא ממש עשו משהו.
אני לא תושבת מודיעין, פעם ראשונה שנתקלת במצב ההזוי הזה.
חבל שתושבי מודיעין עלית וחשמונאים שותקים. מבינה מאנשים שעמדו פה בפקק שזה מצב שיגרה כבר הרבה מאוד זמן, אבל לחסום כביש יציאה מהעיר, שזו היציאה היחידה, כל לילה, יכול להצדיק רק מצב שיש 200 פועלים שעובדים ללא הרף ומסיימים את הבניה בכמה חודשים, לא מצב שבו אולי 10 פועלים עובדים ובקושי רב מקדמים את העבודות.
זה אכן נכון שהעבודות מתקדמות שם בקושי (אני מגיע לעיר פעם בשבועיים-שלשה, וקשה לראות במה התקדמו).
אבל זה לא ממש נכון שזו היציאה/כניסה היחידה מהעיר, אפשר לנסוע דרך השטחים (בנימין), ולצאת ליד אלעד לכביש 444 (רלוונטי בעיקר לנסיעות לכיוון המרכז, ב"ב וכדו').
כמו"כ, העירייה מעדכנת מידי פעם על התכניות לפתוח כביש גישה נוסף לעיר שיצא ישר ל443 (לכיוון ירושלים).
מי יודע...

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
זה אכן נכון שהעבודות מתקדמות שם בקושי (אני מגיע לעיר פעם בשבועיים-שלשה, וקשה לראות במה התקדמו).
אבל זה לא ממש נכון שזו היציאה/כניסה היחידה מהעיר, אפשר לנסוע דרך השטחים (בנימין), ולצאת ליד אלעד לכביש 444 (רלוונטי בעיקר לנסיעות לכיוון המרכז, ב"ב וכדו').
כמו"כ, העירייה מעדכנת מידי פעם על התכניות לפתוח כביש גישה נוסף לעיר שיצא ישר ל443 (לכיוון ירושלים).
מי יודע...
נסענו לירושלים, כך שמבחינתנו זו היתה האופציה היחידה

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
גם אנחנו עמדנו שם , פשוט הזיה
וזה לא פעם ראשונה.

מוכנה לשלוח מיילים או להרים טלפון למי שצריך, רק תגידו למי?
לא שאני מאמינה שזה יעזור, אבל אולי אם כולם יתקשרו זה כן יזיז משהו.

ynf

משתמש פעיל
ידוע לכם המקרה על העו''ד שנסע לנופש והבן שלו החליף אותו?

חושב אולי יש קשר בין הסיפור למה שמתרחש בכביש הבודד המוביל למודיעין עילית
במשך תקופה ארוכה ללא הפסקה בכל לילה

הסיפור כך: על עו"ד (כמובן רק בתור משל) שנסע לחופש
והשאיר לבן שלו מס' תיקים שיטפל בהם
האב חזר מהחופש ניגש אליו הבן ואמר לו
'אבא רציתי לעדכן אותך שכל התיקים שהשארת לי לטפל בהם - סידרתי וב"ה כולם סגורים'
אמר לו אביו : 'טיפש ממה נתפרנס עכשיו...'

מקווה שהובן ההקשר

בחור חושב -חשוב

משתמש פעיל
העיר הזאת בנויה במצב מזעזע א. כניסה אחת לעיר שלמה -דבר מנוגד לכל היגיון וכללי ביטחון מינימליים [מספיק שיש שרפה וצריך לפנות את תושבי האיזור ואי אפשר... ]ב. גם הכניסה הזאת מדובר ברצועת כביש של נתיב אחד לכל כיוון וגם שהתחילו עכשיו להרחיב לא מרחיבים בגדול וכן גם לא בונים עוד ציר גישה לא מבין איך תושבי העיר הזאת חיים בצורה כזאת ואין אף אחד שדואג לסידור העניין.
נ.ב. למי העניין קשור לעירייה או לנתיבי ישראל ?

ריפקא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שעתיים של עמידה בפקק!!! דרך של עשר דקות
פשוט לא יאמן!
אנשים נשים וטף שחוזרים מיום ארוך וטיולים
רק רוצים לבוא הביתה
מסביבי אנשים יצאו החוצה עם ילדים בוכים מנסים להרגיע אותם
אנשים עצרו בצד מיואשים
עקפו בצורות מסוכנות
נסעו נגד כיוון התנועה בצורה מפחידה
יאוש!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
העיר הזאת בנויה במצב מזעזע א. כניסה אחת לעיר שלמה -דבר מנוגד לכל היגיון וכללי ביטחון מינימליים [מספיק שיש שרפה וצריך לפנות את תושבי האיזור ואי אפשר... ]ב. גם הכניסה הזאת מדובר ברצועת כביש של נתיב אחד לכל כיוון וגם שהתחילו עכשיו להרחיב לא מרחיבים בגדול וכן גם לא בונים עוד ציר גישה לא מבין איך תושבי העיר הזאת חיים בצורה כזאת ואין אף אחד שדואג לסידור העניין.
נ.ב. למי העניין קשור לעירייה או לנתיבי ישראל ?
א. בהרחבה הנוכחית הכביש יורחב לכביש דו-נתיבי בכל צד
ב. העירייה נאבקת למען הקמתו של כביש 4431 שיצא מהכיכר בכניסה לגרין פארק ויעבור מאחורי המושבים לפיד וכפר רות, מי שמעכב את התוכניות הם ארגוני הירוקים ומשרד הפנים - הנמצא כיום בראשות ח"כ מש"ס. תלונות ניתן להפנות לסיעת ש"ס
חפש בגוגל -

בחור חושב -חשוב

משתמש פעיל
א. בהרחבה הנוכחית הכביש יורחב לכביש דו-נתיבי בכל צד
ב. העירייה נאבקת למען הקמתו של כביש 4431 שיצא מהכיכר בכניסה לגרין פארק ויעבור מאחורי המושבים לפיד וכפר רות, מי שמעכב את התוכניות הם ארגוני הירוקים ומשרד הפנים - הנמצא כיום בראשות ח"כ מש"ס. תלונות ניתן להפנות לסיעת ש"ס
חפש בגוגל -
לי זה לא אכפת אני לא גר בעיר הזאת אני שואל על התושבים-איך יכול להיות שאף אחד לא תפס יוזמה וטיפל בעניין.

ישיבע בוחער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ידוע לכם המקרה על העו''ד שנסע לנופש והבן שלו החליף אותו?

חושב אולי יש קשר בין הסיפור למה שמתרחש בכביש הבודד המוביל למודיעין עילית
במשך תקופה ארוכה ללא הפסקה בכל לילה

הסיפור כך: על עו"ד (כמובן רק בתור משל) שנסע לחופש
והשאיר לבן שלו מס' תיקים שיטפל בהם
האב חזר מהחופש ניגש אליו הבן ואמר לו
'אבא רציתי לעדכן אותך שכל התיקים שהשארת לי לטפל בהם - סידרתי וב"ה כולם סגורים'
אמר לו אביו : 'טיפש ממה נתפרנס עכשיו...'

מקווה שהובן ההקשר
יש גם עוד ענין (שיש שטענו שזה היה הסיבה לעיכובים בבניית תוואי הרק"ל).
בכל משרד ולכל פרוייקט יש תקציבים, ובדרך כלל התקציבים הם שנתיים.
ואם מראש משערים שהעבודה תיקח למשל שנתיים, משתמשים בתקציבים של השנתיים האלו. ולכן הם סוחבים את העבודה מעבר לשנים שהוקצו מראש, וכך הם יכולים בעצם למשוך עוד כסף מהתקציב של השנה השלישית וכן הלאה.
בסוף הכל ענין של כסףףףףףףףףף

ככה מישהו פעם הסביר לי, לא בטוח שבאמת ככה זה עובד...

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מצאו זמן אחר
רק בבין הזמנים?
גם בין הזמנים וגם סגרו את הכביש בסביבות 12 בלילה.
אם כבר תסגרו ב 2 כשתנועת הרכבים כבר דלילה, אבל לסגור בשעה שכל מי שהתארח בעיר אם לביקור ואם לשמחה, יוצא ממנה, זה חוסר אחריות.
עמדו בפקק הזה מלא אוטובוסים שיצאו מהעיר לערים אחרות. היינו קודם ליד התחנה שכל הבינעירוניים יוצאים ממנה. כל כמה דקות יצא משם אוטובוס מלא נוסעים וכולם עמדו בפקק שעות.

צחית

משתמש מקצוען
שמתוך ה10 עובדים 7 חוסמים את הכביש
הינו שם פעם ב12 בלילה שעה תקועים ובסוף שנפחת
ראו שלא עשו בזמן הזה שום עבודה

שירה 34

משתמש מקצוען
ואו גם אנחנו היינו תקועים בפקק ההזוי הזה
לקח לנו יותר משעתיים עד ירושלים.
זה היה פשוט מדהים איך כולם עומדים בשקט בפקק כאילו זה ברגיל.
רק אחרי מללא זמן התחילו לצפור..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  27  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה