דרוש מידע תורים זמינים בשגרירות ארה"ב

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מאי ירושלים
1670422087801.png

עשירה

משתמש מקצוען
רק למאי? :(
לפני תקופה הם פתחו תורים בימי רביעי, זמינים לאותו חודש. כבר אין את זה?

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רק למאי? :(
לפני תקופה הם פתחו תורים בימי רביעי, זמינים לאותו חודש. כבר אין את זה?
כן נפתחים בימי רביעי לשבוע הקרוב אבל ממש קצת תורים ולכן זה נתפס מיד(לתעודת לידה בדר"כ נפתח כל שבוע ביום רביעי לשישי בשבוע הבא, אבל זה נתפס מהר מאוד, היום לדוגמה נפתח ל16.12 אבל ממש בודדים וא"א להספיק לתפוס)
היום הם גם הוסיפו את חודש מאי לכן היו תורים בחודש מאי,

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
מתי זה קרה
ואיזה נעלים החמירו?
אזרחים שבעבר הצליחו לאזרח את הילדים שלהם מהארץ מקבלים עכשיו סירוב על ילדים חדשים פלוס איום על ביטול האזרחות לילדים שכבר אוזרחו.
שמעתי מכלי ראשון מכמה שסירבו לאזרח להם את התינוק וקיבלו את האיום לשלול לאחים אבל לא שמעתי ממישהו שממש הגיע לסוף התהליך ונשללה אזרחות שכבר התקבלה.

יהודי-פשוט

משתמש סופר מקצוען
אזרחים שבעבר הצליחו לאזרח את הילדים שלהם מהארץ מקבלים עכשיו סירוב על ילדים חדשים פלוס איום על ביטול האזרחות לילדים שכבר אוזרחו.
שמעתי מכלי ראשון מכמה שסירבו לאזרח להם את התינוק וקיבלו את האיום לשלול לאחים אבל לא שמעתי ממישהו שממש הגיע לסוף התהליך ונשללה אזרחות שכבר התקבלה.
מענין
לפני כחודש הייתי שם
הכול זרם לי למישרין
אומנם לא קימבנתי
אבל הסיפור שלי לא חלק

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ואם אני צריכה דרכון לפני מאי, אז אין לי ברירה אלא לתת יד לעוול הזה :mad:
את יכולה לתפוס לבד כל יום רביעי בין 3 ל4
לא ניתן לתפוס כל התורים ולמכור אותם, התור צריך לקבע מראש על שם המועמד ולא ניתן לשנות אותו בהמשך, כשמאות אנשים מתמודדים על כמה עשרות תורים בשבוע, הכל עניין של סייעתא דשמייא וזרירות.
קישור לשגרירות בירושלים https://evisaforms.state.gov/acs/default.asp?postcode=JRS&appcode=1
קישור לשגרירות בתל אביב https://evisaforms.state.gov/acs/default.asp?postcode=TLV&appcode=1

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יש לי תור לראיון מחר לצורך חידוש דרכון אמריקאי, מישהו יודע כיצד ניתן לשלם את האגרה?

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
משלמים במקום.

אליז

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תודה רבה.
איזה מסמכים אני צריך להביא?

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

יראת גאולה

משתמש מקצוען
תודה רבה.
איזה מסמכים אני צריך להביא?
למי שאין דרכון אמריקאי (אצלנו - לבעלי. הוצאנו לילד) - צריך דווקא דרכון ישראלי ולא תז.

הוכחת זהות אמריקאית (דרכון, תעודת לידה או תעודת התאזרחות).

תמונת פספורט אמריקאית

טופס

זה מה שאני זוכרת, אולי דרוש עוד.

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה