דרוש מידע תורים זמינים בשגרירות ארה"ב

mb31

משתמש רשום
1) יש למישהו מידע האם האתר של ההזמנת תורים לדרכון עבד היום ?
פשוט לי הופיע היום כזה הודעה
1666184864004.png

2) מישהו יודע כמה זמן לוקח לדרכון להגיע ?

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
משהו יודע אם בשביל תינוק צריך למלא טופס שלם לויזה כמו למבוגר?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
1) יש למישהו מידע האם האתר של ההזמנת תורים לדרכון עבד היום ?
פשוט לי הופיע היום כזה הודעה
צפה בקובץ המצורף 1224858
2) מישהו יודע כמה זמן לוקח לדרכון להגיע ?
נפתח לי היום.
2. זכור לי כ6 שבועות.

משהו יודע אם בשביל תינוק צריך למלא טופס שלם לויזה כמו למבוגר?
כן

יוספי

משתמש צעיר
פתחו היום המון תורות
יש תורות פנויים לאפריל 23 (בירושלים, לא בדקתי בת"א)

א.ש!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שינו את הקישור הישן!
איך אתם נכנסים לאתר???
דחוף!!!!!!!!!!!!
משום מה א"א למצוא את הקישור הישן באתר שגרירות ארה"ב
יש לי את הקישור הישיר פה
שימו לב צריך לבחור מדינה ועיר זה או ישראל/תל אביב או ירושלים/ירושלים

+ screen

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח להסבר ממישו שעשה או מבין בתחום.
בעלי אזרח אמריקאי, איך אני מעבירה את האזרחות גם לילדים?
מה הפרוצדורה שצריך לעשות?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
יש אנשים שעושים את זה כשירות בתשלום.
בעיקרון צריך לבדוק כמה שנים הוא חי בארה"ב, אם הוא גר שם 5 שנים מתוכן 3 מעל גיל 14 (אולי אני לא זוכרת את המספרים במדוייק, ככה זכור לי) - הוא יכול להעביר את האזרחות לילדים בשגרירות כאן בארץ. ואז הם מדווחים כאזרחים שנולדו מחוץ לארה"ב.
אם הוא גר שם פחות מזה, אבל מן הסתם אחד ההורים שלו חי שם מספיק שנים - אפשר להעביר לנכדים את האזרחות מכוח חוק הסבא - כלומר לאזרח אותם. יש משרד שאחראי על זה, זה עולה בערך 1300 דולר (יש אופציה להנחה על בסיס הכנסות), וחייבים להגיע לארה"ב כדי לסיים את התהליך במשרד המדובר.
לשתי האפשרויות צריך כמובן מסמכים מתעדים עבור הוכחת השהות בארה"ב.

יוסלה גולם

משתמש מקצוען
יש לי את הקישור הישיר פה
כלומר בבחירת מדינה לא בוחרים ישראל, אלא ירושלים!

(תמיד ידעתי ש'מאה שערים' הוא מדינה בפני עצמה, לא ידעתי שכל ירושלים הוא כך...)

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אשמח להסבר ממישו שעשה או מבין בתחום.
בעלי אזרח אמריקאי, איך אני מעבירה את האזרחות גם לילדים?
מה הפרוצדורה שצריך לעשות?
זו הייתה התגובה, בטעות היא לא עלתה:
יש אנשים שעושים את זה כשירות בתשלום.
בעיקרון צריך לבדוק כמה שנים הוא חי בארה"ב, אם הוא גר שם 5 שנים מתוכן 3 מעל גיל 14 (אולי אני לא זוכרת את המספרים במדוייק, ככה זכור לי) - הוא יכול להעביר את האזרחות לילדים בשגרירות כאן בארץ. ואז הם מדווחים כאזרחים שנולדו מחוץ לארה"ב.
אם הוא גר שם פחות מזה, אבל מן הסתם אחד ההורים שלו חי שם מספיק שנים - אפשר להעביר לנכדים את האזרחות מכוח חוק הסבא - כלומר לאזרח אותם. יש משרד שאחראי על זה, זה עולה בערך 1300 דולר (יש אופציה להנחה על בסיס הכנסות), וחייבים להגיע לארה"ב כדי לסיים את התהליך במשרד המדובר.
לשתי האפשרויות צריך כמובן מסמכים מתעדים עבור הוכחת השהות בארה"ב.

במילים_אחרות

תרגום אנגלית-עברית עברית-אנגלית
מנוי פרימיום
בנוגע לשנים שגר / חי בארה"ב (ההורה עצמו או הסבא / סבתא) אז חייבים שנתיים מעל גיל 14 מתוך ה 5 שנים.

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש לי את הקישור הישיר פה
קישור ישיר לשגרירות בירושלים https://evisaforms.state.gov/acs/default.asp?postcode=JRS&appcode=1
קישור ישיר לשגרירות בתל אביב https://evisaforms.state.gov/acs/default.asp?postcode=TLV&appcode=1

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה