תולעים אכזריות-חשוב לקרוא

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
avg שוה עד שנכנס וירוס ואז כלום... מנסיון גם מחשב שהלך לישון

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
לי יש NOD32, ואני מאוד מרוצה. לא כבד כמו הנורטון, מתעדכן כל הזמן ועושה את העבודה. הוא גם מאוד זול יחסית. בדקו בזאפ.

כבר כמה פעמים קפץ לי מסך אדום על וירוס כשהכנסתי דיסק און קי של לקוחות, מה שאומר שהוא עובד טוב. כנ"ל עם אי מיילים.

bris

משתמש סופר מקצוען
דרך אגב, משהוא מכיר קומבינה לעדכן NOD בלי אינטרנט ? כאילו עם קבצים או משהוא (דרך רשת עם שרת עידכון אני גם מכיר וזה מסורבל מדי).

שלמה

משתמש מקצוען
אצלי בC יש רק תוכנות הפעלה, מבצעים גוסט למחשב.
כל העבודות שלי הם בכוננים פיזיים נפרדים.
מדי זמן, אני מבצע גוסט למחשב, כאמור נמחקים כל הזבל ושאר ירקות.
אח"כ המחשב פשוט 'טס'

bris

משתמש סופר מקצוען
שלמה, למה לך לטרוח, אם כבר באמת לא אכפת לך לחזור כל פעם למצב הישן שלך (אני בחיים לא הייתי מסכים) יש תוכנות שעושות את זה באופן אוטומוטי כמו למשל RADIX ועוד הרבה.
הם מתקינות דרייבר שעולה לפני הווינדוס ואז אתה יכול בלחיצת כפתור לחזור למצב קודם של מערכת ההפעלה.
--האמת שבויסטה יש מנגנון מאוד דומה, לא כולם מודעים לכך.
אם אתה רוצה קישור ל RADIX הנה כאן http://www.radix-int.com/reloadpro.htm

משתמשים בזה הרבה בבי"ס ובסמינרים.

שלמה

משתמש מקצוען
לא מכיר תוכנות אחרות, אהבתי את הניקיון היסודי של גוסט.
פעם היה מג'יק כארד שלא כל כך נכנס לשוק בשל בעיות מסוימות.
אתעניין על RADIX

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
למי שמספיק cd אחד וdvd אחד לכל הגיבויים מצוין, אבל מה לעשות אם בשביל הגיבויים אני צריכה עשרות גיגות?

שלמה

משתמש מקצוען
קונים הארד דיסק חיצוני של 400 גיגה בחיבור USB.
הארד דיסק שלא תמיד מחובר למחשב, ישמור בע"ה על תוחלת חים ארוכה יותר.

bris

משתמש סופר מקצוען
אם כבר קונים דיסק חיצוני רק MY BOOK של WD, ההפרש מאוד זעום ויש להם מנגנון שמכבה את הדיסק החיצוני כשהוא לא בשימוש או כשהמחשב מכובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  45  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה