דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

טייס דמוקרטי

משתמש רשום
התקשרו אליי להיות בבית בשעות מסוימות לקבלת הכרטיס בפועל אף אחד לא הגיע איך אני אמור לקבל את זה עכשיו ?
עם מי אפשר ליצור קשר ??
@אשל חב"ד ??

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
@אשל חב"ד
קיבלתי הודעה הבוקר שהכרטיס ייטען בשעות הקרובות
אחכ הלכתי לקנות וראיתי שהיתרה היא 348 שח ואני קניתי ב150 בערך
הכרטיס שלי לא התמלא בטעינה האחרונה ב1000 שח אלא בפחות
למה?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד
קיבלתי הודעה הבוקר שהכרטיס ייטען בשעות הקרובות
אחכ הלכתי לקנות וראיתי שהיתרה היא 348 שח ואני קניתי ב150 בערך
הכרטיס שלי לא התמלא בטעינה האחרונה ב1000 שח אלא בפחות
למה?
ההסבר ארוך וטכני, בהמשך יוטען עד למלוא סכום הזכאות.

פנדורה

משתמש מקצוען
גרים בבני ברק (פתחון לב) יש לנו 70% הנחה בארנונה
בקו הטלפון נאמר שאין עדכון לגבנו
מה עושים?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד
היום ה-1 לאוקטובר
למה אני לא רואה
איך אפשר כבר להתחיל להגיש ????

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ניתן לדווח על אובדן הכרטיס, ובעת הנפקת כרטיס חדש היתרה שבקודם מועברת לכרטיס החדש.
אני מזוהה במערכת כזכאית, בהמשך מבקשים לזהות האם יש שינוי בפרטים שלי המופיעים במערכת, בסוף שואלים האם הכרטיס הישן קיים ברשותי או לא, הקשתי על מקש 2 שמסמן שהכרטיס לא אצלי, ואז השיחה מסתיימת ומתנתקת, איך מתקדמים הלאה?

BKS

משתמש מקצוען
שימו לב,
אין כאן שום מידע או משהו שקיבל כרטיס מפתחון לב,
או מבני ברק.....
רק אני טועה למה זה?
אנחנו לא עשינו קניות לחג ???????????

לא לפרסום

משתמש פעיל
יש להקיש את מס' הזהות רק אחר שהתקליט סיים את כולו.
לא יאומן....
בדיוק הבוקר התקשרתי לברר לגבי סכום שהוטען לי.....
אחרי הקשת הת.ז נאמר שאין עדכון לגביי[ולא הבנתי הרי הוטען לי]....
אחרי העצה שלך...הסתדר[לא שח"ו ענו לי אחרי הכל זה פתחון לב ;) ]

ישראל פריי

משתמש רשום
ראיתי שבלינק של עיריית ירושלים יש שאלה האם יש לכם דירה בבעלותכם מישהו יודע אם זה כל דירה או רק דירה בירושלים אבל אם יש לי דירה בבית שמש זה לא נקרא ?

קודו

משתמש צעיר
@אשל חב"ד
חברה בקשה לשאול היה להם כרטיס ישן הטעינו להם כסף בכרטיס והוא אבד בטלפון באפשרות לבטל את הכרטיס הטלפון מתנתק מה עושים זה ממש דחוף....מפחדת שמי שמצא ישתמש בכסף

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה