דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

זיי געזונט

משתמש פעיל
אני כבר לא יודע מה לענות לו

חבר שלי שאל אותי
מה הוא עושה שהרו"ח עדיין לא הגיש את הדו"ח של 2022
ואין לו עדיין לצרף שומת מס של שנת 2022

???

יהודי - זה אני!

משתמש צעיר
מבחן הכנסה
"הכנסה" - הכנסה ברוטו של המבקש ושל אלה המתגוררים אתו, לרבות ילד במשפחת אומנה, מכל מקור הכנסה שהוא, לרבות תשלומים שהמוסד לביטוח לאומי משלם להם, למעט -
(1) קצבה המשולמת לפי פרקים ד' ו-י"א לחוק הביטוח וגמלה לפי תקנות הביטוח הלאומי (ילד נכה), התש"ע-2010 ; (2) מחצית מהכנסתם החודשית של בן או בת המתגוררים עם המבקש; לעניין זה לא תובא בחשבון, לגבי בן אחד או בת אחת בלבד, הכנסה חודשית עד גובה שכר המינימום, ואם אותה הכנסה חודשית עולה על גובה שכר המינימום, לא יובא בחשבון החלק מההכנסה החודשית השווה לגובה שכר המינימום; בפסקת משנה זאת, "שכר מינימום" - שכר המינימום כהגדרתו בחוק שכר מינימום, התשמ"ז-1987 , בשיעורו המעודכן ליום ח' בטבת התשפ"ג (1 בינואר 2023); (3) דמי שכירות שמקבל אדם בעד השכרת דירתו - בסכום שאינו עולה על דמי שכירות שהוא משלם בעד דירה אחרת ששכר למגוריו; (4) תגמול מיוחד ותגמול נוסף כמשמעותם בחוק שירות המילואים, התשס"ח-2008 ;

מה הכנסתך על פי הגדרה זו?

איך יודעים?

זיי געזונט

משתמש פעיל
מבחן הכנסה
"הכנסה" - הכנסה ברוטו של המבקש ושל אלה המתגוררים אתו, לרבות ילד במשפחת אומנה, מכל מקור הכנסה שהוא, לרבות תשלומים שהמוסד לביטוח לאומי משלם להם, למעט -
(1) קצבה המשולמת לפי פרקים ד' ו-י"א לחוק הביטוח וגמלה לפי תקנות הביטוח הלאומי (ילד נכה), התש"ע-2010 ; (2) מחצית מהכנסתם החודשית של בן או בת המתגוררים עם המבקש; לעניין זה לא תובא בחשבון, לגבי בן אחד או בת אחת בלבד, הכנסה חודשית עד גובה שכר המינימום, ואם אותה הכנסה חודשית עולה על גובה שכר המינימום, לא יובא בחשבון החלק מההכנסה החודשית השווה לגובה שכר המינימום; בפסקת משנה זאת, "שכר מינימום" - שכר המינימום כהגדרתו בחוק שכר מינימום, התשמ"ז-1987 , בשיעורו המעודכן ליום ח' בטבת התשפ"ג (1 בינואר 2023); (3) דמי שכירות שמקבל אדם בעד השכרת דירתו - בסכום שאינו עולה על דמי שכירות שהוא משלם בעד דירה אחרת ששכר למגוריו; (4) תגמול מיוחד ותגמול נוסף כמשמעותם בחוק שירות המילואים, התשס"ח-2008 ;

מה הכנסתך על פי הגדרה זו?

איך יודעים?
תעשה סך הכך של כל ההכנסות 'ברוטו'
של כל הדיירים בבית ותכתוב !!!

זיי געזונט

משתמש פעיל
לקחת את ההכנסה של אברך כולל + משכורת של האישה,
כמה חודשים אחורה?
לכמה לחלק?
יש לציין שאיננו זכאים להנחה בארנונה משום מה..
דבר ראשון אם הגשת בקשה לארנונה ל-2023
ואין לך מעל 70% הנחה
לא נראה לי כלל שאתה זכאי

הכנסה של אברך כולל + משכורת של האשה
לחודש אחד בלבד זה מה שאתה צריך לכתוב שמה

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מילאתי דרך האתר ממשלה
מתגוררת בביתר
לא קיבלתי שום תגובה
מה זה אומר?
יש מקום שאני יכולה לבדוק עצמאית מה הסטטוס!

זיי געזונט

משתמש פעיל
שלום וברכה אמרו לי לפני חודש וחצי שאני זכאי לתלוש ועד היום לא יצרו עימי קשר מה צריך לעשות

גנבים חבד ירושלים אין תגובה כלל
שבשאר חלקי הארץ יש חולקה

אין כזה דבר אמרו !!!
ואל תגיד גנבים !!!

גם אני קיבלתי טלפון שאני זכאי לתלוש
כל אחד קיבל את זה
זה עדיין לא הזכאות
גם איתי לא יצרו קשר

אם יש לך הנחה בארנונה ל-2023 מעל 70% אתה זכאי

אם אתה לא משלפ ארנונה ואתה עומשד בקריטויוני ההכנסות
תגיש בקשה
וזהו

מהי הצעקות הללו ??? :mad::mad::mad:

שיר שיר שיר

משתמש רשום
יש לי הנחה מחודש 6

אבל זה ממש לא יפה
העיקר את הכסף ממדינה הן קיבלו אבל להעביר את הכסף זה לא מענין אותם
זה נקרא לגנוב את האנשים כי עוד חודש יגידו לך נגמר הכסף אחרי שהעמותה שלהם קיבלה את הכסף מהמדינה
לפחות שיגידו משהו ולא יחס מחפיר כזה

shani123

משתמש מקצוען
יש לי הנחה מחודש 6

אבל זה ממש לא יפה
העיקר את הכסף ממדינה הן קיבלו אבל להעביר את הכסף זה לא מענין אותם
זה נקרא לגנוב את האנשים כי עוד חודש יגידו לך נגמר הכסף אחרי שהעמותה שלהם קיבלה את הכסף מהמדינה
לפחות שיגידו משהו ולא יחס מחפיר כזה
תבדוק
מתי קיבלת הודעה על הזכאות לתויים ?
יש לך את התווים הקודמים?
אתה יודע שהחודש וחצי האחרונים זה ימי חג + מלחמה + דפוס בארי שנתקע לכמה ימים.

תבדוק במענה שהפרטים שלכם מדוייקים: שמות, כתובת וטלפונים שהשליח יוכל להתקשר אליך
אתה זמין בד"כ?

הרבה מאד מאד אנשים שזכאותם הועברה לפני 04/09/23 כבר קיבלו את התווים
אם אתם לא קיבלתם מא'ד הגיוני שיש בעיה בפרטים שלכם.

כל מי שקיבל הנחה/ אישור זכאות לאחר התאריך הנ"ל, צריך להמתין בסבלנות. הכל מתעקב. מלחמה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה